Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Margi no to czekamy hehe:) Co u Ciebie? Wiadomo już coś o zarodkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evian ja również mam obniżoną rezerwę jajnikową, a moje wyniki są takie: AMH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj mam takie problemy, że jak chcę długi post napisać to mnie ucina na początku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i d...a (przepraszam za wyrażenie), ale chyba nic z tego nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evian piszesz, że w naturalnym cyklu masz 1 dominujący pęcherzyk i kilka drobnych, ja nawet nie mam tego, jeśli nie wezmę leków:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evian może coś źle zrozumiałaś lekarza. Jakie robiłaś wyniki? Ja miałam zlecone takie: AMH, inhibina, FSH, TSH, LH, prolaktyna, progesteron, estradiol, antygeny przeciwjajnikowe, rezonans magn. z obrazem przysadki mózgowej (mam na 08.06), badania genet. (term. na 22.09)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę liczyć tylko na IVF z KD lub AZ, zdecydowaliśmy się na adopcję zarodka :) i czekamy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kawałku, po kawałku ale napisałam......ufffff :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja się nic nie odzywam, bo u mnie wszystko po staremu...życie toczy się dalej, czas leci i niedługo kolejne podejście. Podczytuje was tylko z niecierpliwością :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki chodziło mi, że podczytuje was z ciekawością, nie z niecierpliwością, tak to jest jak się pisze na szybkiego w pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Margi -czesc :) Ja Amh mialam 0,66 a inhibine - jakos chyba 13 ... Musialabym zajrzec do wynikow a jestem w pracy. Dziewczyny lekarz naprawde mi ppwiedzial ze u mnie jest duzy problem. Nie wiem moze w Pl do tego innaczej podchodza. Mam powtorzyc usg 3dc...chyba wezme Duph. zeby dostac @ na tyg. bo nie wiem kiedy przyjdzie a nie chce czekac z badaniem ok 2mies Margi Powiedz a czym sie rozni in vitro KD i AZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n
ja w poniedziałek jadę na histeroskopię (kolejną) żeby sprawdzić czy po operacji jest wszystko ok.. Tak bym chciała podejść już do programu. Dziewczyny z obniżoną rezerwą..Miałyście długi czy krótki protokół? Słyszałam że przy obniżonej lepiej krótki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi77 u mnie podejście pewnie jak edno osiągnie odpowiednią grubość, średnio gdzieś w 20dc, a jak wczoraj był pierwszy dc to gdzieś za jakieś 3 tygodnie, w kolejny piątek mam wizytę i będę wiedzieć coś wiecej. W sprawie rezerwy niestety nie mogę się wypowiedzieć bo nie wiem nawet jaką ja mam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Evian IVF z KD to in vitro z komórką dawczyni a AZ to adopcja obcego genetycznie zarodka. IVF z KD jest o wiele droższe niż zwykłe IVF, bo trzeba się liczyć z kosztami przekazu komórek jajowych (nie każdy jest chętny oddać je za darmo - lepsza sytuacja jest gdy komórki oddaje Ci siostra lub kuzynka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza-n ja jeszcze nie miałam podejścia do crio z AZ, cały czas czekam na jakieś zarodki. W stopce napisałam, że jestem na liście oczekujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście wynik AMH < 1.0 mówi już o słabej odpowiedzi na terapię stymulacji jajników :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piątkowy dzionek! Mam pytanie czy nie orientujecie się czy jest możliwy w POlmedzie transfer w godzinach popołudniowych? Mam pewien problem, chcielismy podejśc do crio w czerwcu, @ przyjdzie gdzies 10 czerwca więc transfer będzie pod koniec czerwca, a ja niestety nie dostane urlopu w pracy, ponieważ do końca czerwca zastepuje kolege i nie ma możliwości, zebym dostala jeden dzien.... czy jest możliwy transfer po mojej pracy? moim zdaniem to jest obojetne kiedy będzie transfer, inaczej jest w przypadku punkcji....kurcze nie chce czekać kolejny miesiąc do podejścia, szkoda mi czasu.... Czy ktoś tak miał? nie wiem czy jest sens zapisywac sie na wizyte, jeżeli nie robią zabiegu po południu, chyba że mozna ustalic to na wizycie i nie będzie problemu.... prosze o wasze rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka trzeba chwycić za telefon i zapytać na recepcji.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będe dzwonić, ale to jeszcze za szybko, musze czekać na kolejną @ w czerwcu, ale chciałam was najpierw zapytać, bo myśle o tym od kilku dni i nie wiem czy jest to wogóle możliwe...:-)jak nie jest, to niestety podejdziemy dopiero w lipcu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że Polmed jest bardzo elastyczny wystarczy z nimi to uzgodnić. Powiedz jaką masz sytuację a jestem pewna, że pójdą na rękę. Przy transferze nie jest potrzebny tak duży zespół jak przy punkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam pytanko - po jakaim czasie od wzięcia zastrzyku Ovitrelle przestał Was boleć brzuch i wrócił do w miarę normalnych rozmiarów :)? w nocy myslałam, że mi ten brzuch eksploduje:/ w sumie poza brzuchem jak balon, nie mam jakichs innych objawów hiperki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No messi jak tak dalej pójdzie a chyba idzie w dobrym kierunku, to Twój brzuch już nigdy nie będzie taki jak przed stymulacją :))) ale to chyba dobrze? Teraz troszkę się wchłonie żeby później nabrać dużych rozmiarów...Ja osobiście nie miałam dużego, nic mnie nie bolało, nie piłam dużo wody i nie widać, że jestem w ciąży tzn. jakiegoś strasznie wzdętego brzucha. To chyba sprawa jak zwykle bardzo indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×