Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Witam Ja nic nie pisałam,bo mam stresa...Dzisiaj powtarzałam bete i boje sie wyniku. Nie chciałam was obarczac moim niepokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Powtórzyłam b-hcg po 72 godzinach i wynik z 210 skoczył 586 , zostało mi teraz czekać na pierwsze usg do 27,05 Fabianna trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bkasia wielkie gratulacje !!! Fabianna trzymam kciuki i na pewni wynik będzie super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bkasia również przyłączam się do gratulacji! Fabianka - trzymamy mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi już powoli mdłości chyba mijają, chociaż w piątek poszłam na spacer i tak mnie strzeliło, że myślałam, że gdzieś w zaułek skręcę pawia puścić. Na szczęście lizak przyszedł z pomocą i to samo miałam w sobotę i dwa dni na razie spokój :D a tak to cały czas mnie jajniki bolą :( albo jak pani doktor powiedziała wiązadła macicy bo się rozciągają no i brzuszek rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestemdrugi dzień po transferze i w sumie dobrze się czuję, w sobotę jeszcze brzuch mnie bolał, a od wczoraj już praktycznie nie i nie wiem czy to dobrze, pewnie za szybko żeby coś stwierdzić, ale martwię się hm.. brakiem jakichkolwiek objawów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messi mi też minęły bóle po kilku dniach i była panika a później zaczęło się, więc cierpliwości kochana i trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki czlowiek jest dziwny, jak mnie bolało to mi było źle, jak teraz nie boli, to też źle, no nie dogodzi się;) Kiedy Barbera masz kolejne USG i będzie wiadomo co z drugą fasolką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro dzwonię do gina umówić się chyba na przyszły tydzień na 3d i wtedy się okaże co we mnie siedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymamy kciuki, będzie dobrze:) Powiedz mi po co robi się w 7 dobie po punkcji ten zastrzyk Ovitrelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, trzeba wywoływać, żeby się odezwały:) Bkasia ogromne gratulacje!! JESTEŚ W CIĄŻY :) hehe zdawaj nam dalej kolene relacje ze swojego samopoczucia:) Ciekawe ile będzie dzieciaczków:) Fabianna, po to tu jesteśmy, żeby się dzielić odczuciami:) O której masz wynik? Barberka ja chyba chciałabym mieć takie dolegliwości jak Ty, może to głupie ale przynajmniej czułabym, że jestem w ciąży:) Nadziejka co u Ciebie? Jak po weekendzie? messi, czasami nie ma kompletnie żadnych objawów, ani bóli, a ciąża jest więc nic się nie martw, poza tym to dopiero 2 dni, one jeszcze nie zdążyły się wgryźć:) Cierpliowści:) U mnie nadal cisza @ ni ma....;/ strasznie mnie to już ciekawi co jest tego przyczyną;/ może i bez diphereliny, jak nie miałam owulki to @ też by nie przyszła, a może dipherka za bardzo wyciszyła mi jajniki.... aj durne to wszystko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska ja czasami narzekam, ale czekałam na te objawy bardzo długo i w duszy się z nich cieszę, ale jak tak zemdli to o całym świecie się zapomina :D messi zastrzyk jest po to żeby podnieść poziom progesteronu , takie jedzonko dla zarodka, bo jest pozbawione ciałka żółtego i przez to te wszystkie luteiny i zastrzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska czytałam , że czasami po diferce nie ma okresu a ty mocno na nią reagujesz więc może wszystko jest na dobrej drodze :D trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację nie ma się co martwić, może się okazać, że to dobrze, więc trzeba czekać do środy:) Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Barbera, tyle rzeczy wiesz, że nie pozwolimy Ci odejść z tego forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messi a za chwilę znowu ktoś się odezwie, że się wymądrzam :D a sam nic nie doradzi :D no i rzeczowe nie jesteśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po się jakims ktosiem przejmowac, trzeba go olać i nie komentować tylko wrocic do naszej dyskusji. Jakbysmy uwazaly ze sie wymadrzasz to o nic bysmy się nie pytaly, a po to jest to forum, jak ktoś juz przeszedl przez to i jest o ten krok dalej to moze doradzic cos:) ja musialabym co chwila do Polmedu dzwonic, bo ciagle mi sie jakies pytania nasuwają. Także bądz z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja prawie codziennie dzwoniłam do Polmedu :D pewnie dosyć już mnie mieli :D ale po co się denerwować, lepiej się poradzić jak się nie wie co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nie pomyślałam, żeby sprawdzić na ulotce:) Wiecie co przytylam po tej dipherelinie 3kg w ciągu tygodnia;/ Nawet podczas stymulacji tyle mi nie doszło;/ Całkiem inaczej teraz na nią reaguję niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska to może być woda i w końcu zejdzie a za to pojawi się ciążowy brzuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Liska przyzwyczajaj się, bo w ciązy będziesz tyć a nie chudnąć;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! bkasia moje gratulacje :D:D Fabiana daj znać jak wyszedł 2 wynik bety, trzymam kciuki za wysoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie z tego powodu jeszcze nie wskoczyłam na jakąś dietkę tylko się przyzwyczajam, bo nie ma sensu się katować ze zrzucaniem kg jak i tak niedługo przytyję i tak:) No wlaśnie Fabianna jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny, Gratuluje Bkasia wysokiej bety :-) U mnie weekend zleciał bardzo szybko, zajęliśmy się z M wyposażeniem mieszkania, kupiliśmy sobie nowy, piękny TV LED i wypiliśmy za niego, żeby dobrze nam służył :-) Reszta po staremu, już się pogodziliśmy z naszą sytuacją, trzeba dalej walczyć, nic innego nam nie pozostało:-) Fabianna czekamy na wynik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak patrzę na moje koleżnaki po i w trakcie ciąży, to jedno wiem, nie wolno sobie odpuszczać z kilogramami. Strata wagi po ciąży to kwestia bardzo indywidualna, niektórym leci bez problemu a innym tylko tyci i utrzymuje się bardzo długo. Później przychodzi brak czasu i nieregularne odzywianie się, później zjadanie po dziecku i pasztet gotowy. Od początku należy jeść a nie wrzucać w siebie, wcale nie za dwóch tylko za siebie. Nie ma podobno zachcianek tylko są one wymysłem i zostają w głowie, są wytłumaczeniem łakomstwa bo niby w ciąży usprawiedliwione. Jak spotykam moją przyjaciółkę po ciąży ( przytyła ponad 30 kg ) to jestem przerażona jak można sobie zaszkodzić - wcześniej talia osy a teraz ramiona i kark jak u zapaśnika. Nie może sobie z tym poradzić i jest zła na siebie. Ja zamierzam odżywiać się a nie tuczyć. Po porodzie jest dużo stresu a dodatkowy związany z dużą nadwagą może tylko pogorszyć samopoczucie. Takie są moje wnioski a propos jedzenia w ciąży ale jak będzie to się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tu masz rację i to całkowitą, znam dziewczynę, ktora przytyła w czasie ciązy 34 kg, i schudła to swojej poprzedniej wagi bez problemu, ale nie obylo się bez plastyki brzucha, bo został jej wielki nadmiar skóry. Tak więc tycie i chudnięcie to indywidualna sprawa, ja jem dużo, ale nigdy nie miałam problemów z wagą, i mam nadzieję, że nie przytyję dużo w ciąży, choć z moją miłością do jedzenia może być różnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×