Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

dzięki dziewczyny za podpowiedzi, podzwoniłam po Legnicy i znalazłam lab., gdzie wynik jest w tym samym dniu, jeżeli przyjadę bardzo wcześnie, a na razie nie daję upustowi radości, poczekam na wynik bety :):) Nadziejka u Ciebie też będą 2 krechy, jestem tego pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka mi dr Siejkowski mówił, że mogę zrobić test 12 dni po IUI, lepiej nie robić wcześniej bo wynik moze być zburzony przez zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. Ja zrobiłam sikańca dopiero 14 po IUI tak z czystej formalności bo nie dostałam okresu, ale byłam przekonana że się nie udało, ale test pokazał 2 grube krechy:) Betę robiłam dopiero po pozytywnym sikańcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko nie chcę się wtrącać ale ja na twoim miejscu poczekałabym do tych 12-14 dni i zrobiła bete.Monika też zrobiła szybciej bete która wyszła jej nie wielka chyba coś ok2 ja zrobiłam test sikany 12 dnia rano przed betą po nocy i nic mi nie wykazał!!! a tego samego dnia odebrałam wyniki bety 187!! na następny dzień wyszedł dopiero więc na twoim miejscu bym poczekała po co się stresować.Nadziejko i margi trzymam kciuki za was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzięki za rady, to jednak poczekam :-) Margii ale się ciesze, jakbym to była ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Byłam dopiero na pierwszej wizycie w Polmedzie. Staram sie o Dzidziusia od 1,5 roku i nic :( Niby jestem zdrowa, moj mąz też a nic nie wychodzi :( 1,5 roku chodziłam po ginekologach i nic Teraz mam 31 lat i musze zaczac działać, dlatego zdecydowalam sie na Polmed. Dr Polak zlecił mi zrobienie HSG, bede je robic w tym miesiacu. Słyszałam, ze miesiąc w którym robie HSG mam sobie odpuścić - co o tym sądzicie? Jezeli wszystko bedzie ok to w listopadzie zdecydujemy sie na IUI Ps. dziewczyny czy wy tez macie takie straszne chwile zwątpienia? Pozdrawiam Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basix ja się starałam stosunkowo niedługo u mnie był problem z wywołaniem owulacji w 3 cyklu się udało ją wywołąc i odrazu się udało ale przez cały okres starań miałam doły i żal ,że mase kobiet nie chce dzieci a je ma nawet teraz kiedy jestem w ciąży ciągle się martwie czy bedzie wszystko dobrze czy usłysze serduszko itp jesteś pod świetną opieką badź dobrej myśli za zły nastrój każdego dopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam do Was prośbę, potrzebuję informacji na temat badań genetycznych. Od kilku lat staramy się z mężem o dzidziusia ale jak na razie nic nie wychodzi. Byłam na wizycie u dr Polaka i podjęłam decyzję o podejściu do IVF. Jestem też po 3 nieudanych IUI. DR Polak dał mi zestaw badań do zrobienia przed IVF. Nie wiem czy każdy dostaje taki sam zestaw, ale wszystko miał w teczce przygotowane więc podejrzewam, że wszyscy dostają to samo. Na końcu listy widnieją właśnie w badaniach "fakultatywnych" m.in. badania antykardiolipidowe, bad. cytogenetyczne i CFTR. Doktor powiedział mi, że te badania mogę sobie odpuścić i mi je wręcz poskreślał z tej listy. Jak poczytałam trochę Waszych wypowiedzi to widzę, że robicie jakieś badania w poradni genetycznej. Czy to chodzi właśnie o te badania? W jakim celu je się robi i czy każdy powinien je zrobić? Mam dosyć dużo innych badań porobionych, ale dr niczego mi nie wytłumaczył odnośnie właśnie tych badań, a ja szczerze mówiąc nie wnikałam w szczegóły listy badań. Teraz się denerwuję bo nie wiem czy powinnam je zrobić a chciałam już zacząć brać leki w następnym cyklu. Już bym chciała zacząć działać a tu znowu jakaś niewiadoma. Co chwile coś wychodzi i tak się to wszystko przedłuża. Z góry dziękuję za wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a jak Wasze wyniki nasienia? Od nich właśnie są uzależnione badania genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie nasienia było robione kilka razy, raz było lepiej a raz gorzej, ale raczej gorzej. DR wszystkie badania przeglądał. Czyżby na podstawie tych wyników stwierdził, że nie musimy robić tych badań? Czy to zależy od ruchliwości plemników czy od morfologii, czy może od jeszcze czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem żadnym znawcą, ale wiem, że na pewno jak jest ilość poniżej 1mln to są zalecane. Widocznie nie są złe wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka jezeli dr. Polak nie zlecił Ci tych badan to widocznie w waszym przypadku są one nie potrzebne, nie zawracaj sobie nimi głowy. Nasze nasienie było kiepskie, wiec obowiązkowo musielismy je zrobic, bez nich dr. nie chciał nawet rozpocząc przygotowan do in vitro...Oni są lekarzami wiedzą jakie badania w waszym przypadku są ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Liska czuje się różnie, ostatnio przez 3 dni dośc mocno pobolewalo mnie podbrzusze i jajniki,wczesniej tak nie mialam, ale juz od wczoraj cisza, wiec nie wiem sama co myśleć. Cały czas licze jednak, ze sie uda:-) jeszcze tylko tydzien, chyba, że wczesniej przyjdzie @...tak bardzo bym chciała :-) a ty juz wiesz dokladnie kiedy odbierasz wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) czkająca_79 przepraszam za tak późną odpowiedź ale byłam za granicą na wyjeździe służbowym - a więc my mamy 3 czekające eskimoski :) mam nadzieję, że się wszystkie obudzą bo mam zamiar całą trójkę zabrać ze sobą :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny a szczególnie gratuluję przyszłym mamusiom !!! :) wasze powodzenia wprowadzają magiczną aurę i dodają wiary!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Nadziejka dziś po 15-tej odbieram wynik, trochę się boję tego jaka będzie beta :( miałam zrobić jutro ale odwożę mamę do wrocka więc nie będę miała jak, mam dużego stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Asiu...No miałam niby między środą a piątkiem:) I dziś zrobiłam. Dopiero odebrałam wynik 414,5:) Dzwoniłam do Polmedu i powiedzieli,że piękny przyrost:) Tam to są fajne babki:) Więcej bety mam nie robić:) a w następnym tyg. do kontroli:) A Ty miałaś aż tyle,o owulacje miałaś jak pamiętam koło15-16? Tak? A ja 21-22:) Dlatego wynik jest mniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się, że powiedzą :"przykro mi ale nie jest pani w ciąży" to nie na moje nerwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super:) moniczko ja robiłam bete tyle samo dni po owulacji co ty czyli ok 12 poprostu jende kobiety mają więcej tego hormonu inne mn iej najważniejszy jest przyrost który jest u nas super:) też mam wizyte w przyszłym tygodniu:) ale potwornie się martwie,powiedziałam jednej koleżance ,że jestem w ciązy to ta tak mnie nastraszyła tą ciążą pozamaciczną ,że tylko chodze i przeżywam:((potwornie się boje:( ale nie mam żadnych objawów nieplamie,nic mnie nie boli( czasami troszke brzuch,czasami zakłuje w jajnikach) ale to jest taki ból ,że gdybym w ciązy nie była to bym na niego uwagi niezwróciła,jestem bardzo spiąca i pogorszyła mi się cera i piersi bolą tak potwornie się boje o tego mojego bobaska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, beta 64,815 mlU/ml:D:D:D teraz tylko nich ładnie przyrasta :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margii gratuluje:) ale bedzie obłożenie na porodówce na wiosne:P dziewczyny teraz niech kolejne się zarażają od nas:) margi napewno bedzie wzrastać:) ja narazie jestem targana przez skrajne emocje raz potwornie się ciesze a zaraz przypominam sobie słowa mojej koleżanki ,żeby niecieszyć się za szybko:( Ale z drugiej strony myśle że gdyby byłoby coś źle to chociaż troszke źle bym się czuła może beta by tak nieprzyrastała nie wiem czy sama siebie nie oszukuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margii super, że taka ładna beta. Gratulacje, bardzo się ciesze. Może mi też się w końcu uda :-) licze na to:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za informacje odnośnie badań genetycznych. Faktycznie wyniki nasienia nigdy nie były poniżej 1 mln/ml. A właśnie najprawdopodobniej złe wyniki nasienia są przyczyną naszej niepłodności. W najgorszym badaniu wyszło prawie 7mln/ml, a w najlepszym 170mln/ml :) - szkoda że poszły do pojemniczka :):):) KObitki aż się lżej na sercu robi jak się tak cieszycie z pozytywnych wyników betki. Wstępuje normalnie dodatkowa wiara, że tym razem musi się udać. Mam nadzieję, że nie przerwę złej passy i też zostanę szczęśliwą mamą. WSzystkim Wam kibicuję, trzymam kciuki za nas wszystkie, a tym ciężarnym serdecznie gratuluję. Fajnie, że jest to forum i można powymieniać się spostrzeżeniami, a przede wszystkim łatwiej przez to przejść. POzdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi betka super jak na tak wcześnie po transferze, ciekawe ile dzieciaczków się zadomowiło:) Moniko u Ciebie też ładnie rośnie. Teraz dziewczyny czekajcie spokojnei na USG, dbajcie o siebie i przede wszystkim duzo odpoczywajcie Joasiu nie stresuj sie ciążą pozamaciczną, myślę że Twoja wysoka beta raczej ją wyklucza. Pozatym masz też charakterystyczne objawy normalnej ciąży, moja cera teraz w ciąży się strasznie wypryszczyła to wszystko przez burzę hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Dziewczyny trzymajcie dobrą passę, bo ja szykuję się na transfer w następnym tygodniu, więc liczę na sukces. Ostatnio załapałam małego doła, ale mam nadzieję że w końcu u mnie będzie ok ;-) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita, ja też mam nadzieję że moje 2 śpioszki się wybudzą i będzie im cieplutko u "mnie". Wtedy za 9 m-cy miałabym super prezencik na 10 rocznicę ślubu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×