Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Moniko duphaston nie ma wpływu na wysokość bety. Dzisiaj masz wizytę w Polmedzie z tego co pamiętam, na pewno tam Ci wszytsko wyjaśnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicolka83
Cze sc dziewczyny Jestem tu pierwszy raz i mam do Was parę pytań w związku z IVF w Polmedzie. Opowiem na poczatku cosik o sobie: mam 28 lat, o naszego Aniołeczka z M staramy się od września 2007 r. Przeszłam przez ten czas wiel, jak pewni każda z Was. W czerwcu tego roku zapadła decyzja o in vitro, gdyż dr Polak nie widzi dla nas innego wyjścia. Mam niedrożny prawy jajowód, endometriozę II stopnia i obecnie poraz drugi torbiel na lewym jajniku. M ma słabe parametry nasienia - plemniki mało ruchliwe. 7 września rozpoczęłam stymulację do IVF: 225 Gonal i 1 Menopur. Po wczorajszej wizycie stwierdzono, że zastrzyki działają- mam z prawej strony 8 pęcherzyków i z lewej 2 niewielkie - torbiel przeszkadza. Pozostawiono mi nadal taką samą dawkę leków. Następną wizytę mam w czwartek i z tego co poinformowała mnie dr Elias kolejna w sobotę, poniedziałek i może na tym koniec i punkcja, ale to się okarze w sobotę. Dostała już kolejne opakowania tych zastrzyków i pewnie otrzymam w czwartek kolejne. Chciałabym przyszykować "mnie-więcej" ile muszę dopłacić. W związku z powyższym moje pytanko, czy któraś z Was orientuje sie jakie są ile w Polmedzie kosztuje: Gonal F 900 w penie, i jedna ampułka Menopuru ??? Nie ukrywam, że w klinice nie zapytałam...ehh ............................................................... 2007/wrzesień - starania o naszego Aniołeczka 2009 - HSG - prawy jajowód niedrożny 2010/luty - laparoskopia - endometrioza III stopnia 2010/październik - operacja - usunięcie torbieli jajnika lewego 2011/czerwiec - wizyta w Polmedzie - decyzja o IVF 2011/lipiec - I zastrzyk Diphereline 3,75 2011/sierpień - II zastrzyk Diphereline 3,75 2011/wrzesień - III zastrzyk Diphereine 3,75 2011/wrzesień - rozpoczynam stymulację do IVF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co najlepiej by było jakbyś zadzwoniła do Polmedu, tam ci wszystko powiedzą co i ile kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicolka83
No fakt :)... nie pomyślałam o telefonie. zadzwoniłam i już wszystko wiem :) A jak długo wy się stymulowałyście i jakimi lekami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, jestem w szoku beta 1300 !!!! jestem z lekka przerażona, że to będą czworaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margi spokojnie ja po5 dniach miałam 1477:P niedługo wizyta:) Monia co u ciebie?daj znać bo jajko ziose z nerów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margi betka super rośnie:) Kiedy masz wizytę w Polmedzie? Na USG będzie wiadomo ile dzidziusiów masz. A co to ja sama mam mieć rodzinę wielodzietną:P Moniko daj znać jak po wizycie. Wszystkie jesteśmy ciekawe. Joasiu a kiedy Twoje 1 USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu i teryiaki więc... na usg narazie jest tylko pęcherzyk 5mm. Wszystko niby rozwija się prawidłowo. Ciąże pozamaciczną wykluczył,bo nie ma jakichś tam płynów... w następny poniedziałek mam zrobić betę i we wtorek wizyta...:) Asiu a Ty kiedy masz usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jutro wizyte i tak się denerwuje:(( juz chce mieć to za sobą:( mam nadzieje ,że dobrze bedzie bo czuje się super i betka ładnie rośnie ale jutro się okaże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola83
Super dziewczyny... Gratulacje dla wszystkich ciężaróweczek. Mam nadzieję, że dobra passa nadal trwa. Ja najprawdopodobniej w środę będę miała punkcję i pod koniec przyszłego tygodnia transfer. Tak bardzo chciałabym się cieszyć z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi kochana gratuluje tak wysokiej bety, chyba na jednym dzidziusiu się nie skończy, bedzie podobnie jak u terayki :-) daj znac jak juz bedziesz po wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie do dziewczyn, które robiły badania genetyczne, czy brałyście z polmedu dokumentację medyczną potrzebną przy pierwszej wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dokumentację? na pewno wyniki badań nasienia w moim przypadku były potrzebne, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska tak pisze na stronie internetowej poradni genetycznej, oto cytat "komplet dokumentacji medycznej dotyczącej pacjenta oraz jego rodziny. Ważne jest wcześniejsze przygotowanie się pacjenta do porady i zebranie jak najszerszej informacji o chorobach wśród członków rodziny. Lekarz genetyk będzie pytał nie tylko o krewnych I stopnia (rodzice, dzieci, rodzeństwo) ale także o krewnych dalszego stopnia do 3 pokoleń wstecz (dziadkowie, rodzeństwo dziadków, ich dzieci, wnukowie itp.)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margii ja jak robiłam badania genetyczne to nie miałam żadnych innych badań,nikt w rodzinie nie miał żadnych chorób genetycznych. a co wybierasz się to poradni genetycznej? czy taka wizyta jest obowiązkowo? Do dziewczyn, które robiły testy, czy lepiej zrobić go z rana czy może być o każdej porze dnia? w sumie dziś już mogłam zrobic z rana, ale jakos czułam, że dostane @, jednak nie przyszła, wiec nie wiem czy o tej porze jest sens robic,a nie wiem jak wytrzymam do rana. czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejka, ja na badania genetyczne zapisałam się jeszcze w kwietniu, więc szkoda mi z nich zrezygnować i żyć w nieświadomości co jest ze mną nie tak :) a test najlepiej zrobić z rana, bo jest wtedy największe stężenie HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za trzymanie kciuków i zainteresowanie:) a wiec dzidzia ma 17mm( tzn cały pęcherzyk) i BIJE SERDUSZKO:))))) pani dr powiedziała ,że wszystko jest super tak jak powinno oczywiscie to dopiero początek więc wszystko może się zdażyć cudowne uczucie zobaczyć swoją fasolinke. Jest jedna dzidzia poprostu jest silna i dlatego tak wysoka beta była( 1477) jestem ega szczęsliwa trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
czesc, wysztkim starającym się o maleństwa. Jestem w Polmedzie, przygotowuję się do In vitro, jestem po zastrzyku chamującym,za tydzien w piatek ide na badania i zaczynamy stymulację. Mam mieszane uczucia... ale trzeba wierzyc w cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Iren Witaj:) Ale mnóstwo dobrych wiadomości na tym forum, Nadziejka zrobiłaś teścior?? Dawaj znać, 3mam kciuki!!! Dziewczyny mocne kciuki za wszelkie wizyty serduszkowe:) U mnie @ się uparła i nie chce przyjść, ale brzuch coraz bardziej ćmi, więc to pewnie niedługo, mogło by jej wcale nie być!!! Genetyka się opóźnia, wyniki dopiero pod koniec miesiąca, a miało to trwać 3 tygodnie a będzie 1,5 miesiąca..;/ Barberka jak brzusio? Teryiaki trojaczki dokazują? Co tam u pozostałych? Aritka jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu super że mogłaś zobaczyć serduszko dzidziusia, wiem że po takim widoku człowiek się trochę uspokaja. Nadziejka jak Twój test? Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co jest grane, brzuch boli, zbliża się @...wszystko mnie denerwuje... musze zrobic w tym cyklu HSG iu dr. Wojciechowskiego, wiec miesiąc przerwy mamy...do dziewczyn, które robily to badanie? w którym cyklu robi sie to badanie? czy wczesniej jakies badania się robi? jak długo trwa i czy boli? Poza tym musze powtórzyc wszystkie badania, których skończyła mi sie ważność, wiec lipa...ty pewnie Liska tez powtarzałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko przykro mi, miałam nadzieję że Ci sie uda:( Co do HSG to trzeba je zrobić do 10dc ale jak już nie będzie żadnego krwawienia, plamienia itd. Najlepiej zadzwonić i się umówić jak juz przyjdzie okres i dr powie Ci kiedy masz przyjść. To badanie u dr Wojciechowskiego w ogóle nie boli, w przeciwieństwie co czasem piszą dziewczyny o tym badaniu na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×