Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Joanna moje gratulację!!! Mi też nie kazali powtarzać bety, ale ja i tak to zrobiłam dla własnego spokoju. Jak ładnie przyrasta to wiadomo że wszytsko dobrze:) Teraz odliczaj do USG a do tego czasu dużo odpoczywaj i dbaj o siebie o maleństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczyny za wsparcie i dobrą energie :-) już jesteśmy po IUI, mamy nadzieje, że się uda:-)teraz 2 tyg odliczania :-)Margi będziemy razem testować :-) Joanna gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bcde
Nadziejko, sama sobie przeczysz, wszyscy są be, Ty jedna cacy. Wszyscy są przeciw Tobie, wszyscy Cię oszukują. Ty biedna moglasvsię pomylić, ale nie kto inny- skoro pierwszym razem oddano Ci pieniądze, to czemu nie zglosiles reklamacji drugi raz? Nie oczerniaj nikogo. A badanie można chyba tez zrobić np. Na Uniwersytecie Medycznym? Tam tez wykonują takie usługi. Każda klinika ma swoje procedury, badania zlecone itp. Nie można napisać, ze ktoś jest lepszy a ktoś gorszy. Jedni zlecaja ich wiecej inni mniej, ponieważ nie w każdym przypadku są potrzebne takie czy inne badania. Wiec jeśli masz pytania dot. ich - pytaj bezpośrednio swojego lekarza prowadzącego, on jest jedyna osoba, która na te pytania odpowie. I na koniec. Forum jest dostępne dla każdego można wejść i napisać na nim. Nie tylko slodzic, ale tez powiedzieć to co myśli. Lecze się u dr A.P. informacje o klinice znalazłam w necie, na stronie kliniki. O forum dowiedzialam sie od pewnej osoby, nazwijmy ja X, która się śmiała, ze pacjenci wypisują tu bzdury na resorach. Węża AM z czystej ciekawości i faktycznie, brakuje koloru majtek i opisu bokserem męża. Zdanie swoje mam(jest ono moja sprawa). Kibicuje każdej z Was i cieszę się z każdej Waszej ciąży, bo dzięki temu wiem ze i mi się uda, ale żadna z Was nie ma pretensjonalnego wkurzajacego podejścia do życia, poza jedna (Nadziejka). Joanno gratuluje. Życzę spokojnej ciąży, zdrowego dzieciaczka, lekkiego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Asiu Moje gratulacje!!!!!!!! Cieszę się razem z Tobą:) Mam nadzieję,że czasem będziesz tu do nas zaglądała... Pisz na bierząco co się dzieje:) Jeszcze raz gratuluję!!!!!! (Już niedługo powinnam mieć internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222222
abcd - gówno cię obchodzi, co kto pisze. Nie podoba sie, nie czytaj! proste! po to jest forum, żeby na nim pisac i wymieniać sie informacjami. Ja tez jestem pacjentką polmedu i dzieki temu forum duzo sie dowiedziałąm o tej klinice.Jak widzisz, pozytywnych opinii jest duzo wiecej niz negatywnych, i dlatego postanowiłam wybrac polmed i nie załuję. Jestes agresywna i tak naprawde nie wiadomo, o co ci chodzi. Weź sobie cos na uspokojenie, moze ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuje za gratulacje:) wpolmedziepowiedzieli ,żebardzo ładna betka ale i ta k powtórze:) aż mnie skręca w brzuchu jak pomyśle ,że musze jeszcze czekać 2 tyg na wizyte:( narazie żadnych objawów ciązyniemam pozaogromnym apetytem i troszke bolącymi piersiami:P oczywiście,że będe zaglądać i kibicować wam:) a co tam moniczko u ciebie jak test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
A ma któraś problem z wysokimi przeciwcialami ? Bo mi spać nie dają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Nie wiecie czy jest jakiś inny nr do Polmedu? Nie mogę się dodzwonić, niby nr nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Mam już internet:) Wreszcie!!! Hmm... u mnie...sama nie wiem... mam jakieś tam objawy,ale to raczej nie ciąży... Strasznie boli mnie dół brzucha... kłuje,ciągnie,coś jak na miesiączkę,ale trochę bardziej. którą niby powinnam dostać dziś... i mam dość dużo takiego śluzu ni to białego ni to żółtego... sama nie wiem co myśleć,ale mam przeczucie,że to nie ciążą! Niestety... betę będę robiła dopiero w sobotę,chyba,że dostanę @.... Miała może któraś z was tak? Nawet nie wiesz jak się cieszę z Twojego szczęścia Asiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja nei mialam żadnych objawów ciażowych na początku. Test zrobiłam z czystej formalności bo było 14 po IUI, ale byłam przekonana że będzie negatywny, a tu nispodzianka, także specjalnie nie ma co się doszukiwać objawów, a nóż u Ciebie też będą 2 kreski:) Myślę że jutro z rańca spokojnie mogłabyś zrobić sikańca i wynik powinien być wiarygodny. Joasiu wiem, że na pewno chciałabyś już mieć objawy potwierdzające Twój stan, ale jeszcze będziesz miała ich dosyc. U mnie pierwsze objawy były jakoś tydzień po + teście, czułam się jakbym mniała jakąś grypę żołądkową, więc póki co ciesz się dobrym samopoczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teriaki ciesze się,żeichnie mam:) tylko ten ciągły głodjest dokuczliwy dzisiaj wautobusie burczałomi nacały głos i dziadek którykołomniesiedział pękał ze śmiechu:P moniczko rób testja też zrobiłam pomimo bety bozawszemarzyłam o 2kreskachi wyszły dwie tłuster óżowe:) a w ciąże nie wierzyłąm przysięgam szłampo ten wynik bo chiałam kupić już luteine i clo na następny miesiąc wiec ja trzymam kciuki a objawówsię nie doszukuj bokażdy ma inaczej naprawde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
teryiaki Powiem Ci szczerze,że nie uważam,żeby te objawy oznaczały ciążę,tylko zastanawiam się dlaczego tak mnie brzuch boli... Asiu... ja się chyba jeszcze wstrzymam... Sikańca robiłam chyba 29.08 i wyszedł negatywny... Nie załamuję się i podchodzę do tego na luzie,ale myślę,że na 100% nie jestem w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczko i bardzo dobrze ze podchodzisz na luzie!!!! to najlepsza metoda ja wogóle na nic nie liczyłam a się udało i tow pierwszym cyklu w którym miałam owulacje ja trzymam kciuki za ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Jutro będzie 14 dni po owulacji i pojadę na betę rano,więc koło południa będę już wszystko wiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Mam pytanka.. 1.Piszecie że przed stymulacją (do in vitro) robiłyście LH i estradiol. jakie powinny być prawidłowe wyniki żeby podejść do stymulacji 2. Jakie leki brałyście po punkcji i transferze 3. czy po punkcji/transferze robiłyście jakieś hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza z tym LH i Estradiolem to chyba różnie, czytałam na innym forum jak jedni lekarze zalecają, aby było w okolicy 1, a ponoć z reguły ma być poniżej 3, e2 z tego co pamiętam poniżej 50, po punkcji ja dostałam antybiottyk, luteinę i kwas foliowy, po trasnferze antybiotyk odpadł, i jeszcze acard, po transferze chyba w 7 dniu badałam progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Boże dziewczyny w 13 dniu po owulacji beta 27,52 to chyba ciąża????:D Boże,bo już sama nie wiem... Powiedzcie co o tym myślicie??:P w szpitalu od razu zrobili mi usg. niby coś tam widać,choć ja uważam,że to za wcześnie... Macica ma aż 12mm... lekarz mówi,że to jak na ten czas,to dużo.... Poradżcie coś,bo oszaleje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko dzwoń do polmedu! moja koleżanka miała bete 32 i była to ciąża wie też myśle ,że u ciebie to dzidzia:) pewnie każa ci powtórzyć bete ,żeby zobaczyć czy przyrasta:) ta moja to nie wiem skąd się wzieła-187 chyba jakiś mały olbrzym:P pocichutku gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a Ty brałaś ovitrelle, albo pregnyl? bo jedna z Was chyba brała?? Czy mi się coś pomyliło? Beta powyżej 5 świadczy, że coś ruszyło, sprawdź za dwa dni czy prawdłowo przyrasta, ale po cichutku gratuluje....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
ja brałam ovitrelle... w ciągu 6dni skoczyła z 1,67 na 27,52...ale za 2 dni sprawdzę jeszcze... mam nadieję,żę będzie rosło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
A jutro można dzwonić do polmedu,czy nie bardzo w sobotę? Bo sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty juz ten ovitrelle dawno brałaś prawda? Przyrost superowy:) No pewnie, że można jutro dzwonić, mają normalnie czynne, nawet w niedziele można kogoś zastać na telefonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
liska25 tak brałam go 19.08 To jutro zadzwonię,żeby się czegoś dowiedzieć.... Powiedział ten gin ze szpitala,żę te silne bóle,to od tego,że macica się rozciąga... i że na 80% to ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych mamuś :) Nadziejka jak samopoczucie ? Liska kiedy zaczynasz ? Jak tam nasze starsze ciężarówki jakieś dolegliwości ? bo jak nie ma to dopiero przyjdą i jak widać u mnie znowu się zaczyna :) ale brak snu to będzie standard już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Barberka, Jeszcze 3 miesiące i będziesz miała swoją Kamilke przy sobie, super, ale zleciało :-) U mnie wszystko Ok, po staremu...nic się nie dzieje, czekamy na efekty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej jak ten czas leci, Barberka to jeszcze tylko 3 miechy... Nadziejka widzę, że z pełnym spokojem do tego podchodzisz?:> Ja w poniedziałek dzwonię czy są już wyniki genetyki, jak będzie ok to od ok 20 września startuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko po cichutku przyłączam się do gratulacji, myślę że wielkie gratulację będą w poniedziałek jak powtórzysz betę:) Barberko jak się czujesz? Jak duza jest już Twoja córcia? Pewnie masz juz duzy brzuszek:) Ja ostatnio nabyłam 1 spodnie ciążowe, bo już w nic nie wchodzę, ale ceny tych ciuchów dla ciężarnych to jakaś masakra, a przecież odzież tą nosi się zaledwie kilka miesięcy, te jeansy co sobie kupiłam to za 2 miesiace pewnie i tak będą za małe. Muszę sie porozglądać na allegro może tam mają jakieś lepsze ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Cześć dziewczyny... teryiaki dzięki.... Dzwoniłam do polmedu. Pogratulowali mi i powiedzieli,że jestem szczęściara,bo to na pewno ciąża:) Betę mam zrobić dopiero w piątek... Wtedy zobaczymy jaki będzie wynik i umówimy się na wizytę:P Bo musi być 1500 żeby było wszystko widać:D W nocy znowusz miałam silne bóle, nie mogłam wstać z łóżka,a nie wiedziałam,czy mogę brać jakieś leki... Pani z recepcji powiedziała,żeby brać nospę i pić 3-4l wody,to ma zmniejszyć niby ból:) Asiu,a Tobie dziękuję za wszystkie słowa otuchy,za każdą dobrą radę i miłe słowo.... Dzięki Tobie wierzyłam,że wszystko się uda! Dziękuję:*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy dobrą passę na wątku:) mam nadzieję, że utrzyma się jak najdłużej:) Monia nospe można nawet kilka sztuk dziennie brać, chyba do 6 więc jak tylko boli to wcinaj:) Jeszcze raz gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×