Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Arita, ja również mam nadzieję że nasze śpioszki się obudzą i będzie im u mnie miło i cieplutko. Wtedy za 9 m-cy miałabym super prezencik na 10 rocznicę slubu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margii a tak się zastanawiam czy miałas jakie objawy, które wskazywałyby na to, że jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margii ale super gratulacje!!! 3:0 dla nas:)oby jak najdłużej:) Teraz kolej na Nadziejkę, czy jeszcze ktoś wcześniej betuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już bym chciała sprawdzać betę... trochę się boję całej procedury IVF. Mam nadzieję, że jakoś przetrwam. Dziewczyny, a odczuwałyście jakieś dolegliwości jak brałyście leki do stymulacji? I czy punkcja jest do przejścia?:):) Mam cykora....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Nadziejka, jeżeli chodzi o objawy to od transferu cały czas boli mnie brzuch, czasem mocniej, czasem wcale nie boli, no i piersi mam wrażenie że za chwilę mi eksplodują, a każde mocniejsze dotknięcie powoduje ból i obwódki się powiększyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, niestety byłam dzisiaj w szpitalu:( Obudziłam się ze strasznym bólem i krwawieniem:( Ale już wszystko jest ok. Beta urosła z 414 do 905

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka, a co to mogło być, lekarze powiedzieli skąd krwawienie? Pewnie się biedna mocno wystraszyłaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczko przytulam mocno najważniejsze ,że już wszysto dobrze!może się nieoszczędzałaś ?duzo odpoczywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska25 i Asiu Ja już po tych bólach wiedziałam,że coś musi być nie tak. Całe noce mam nie przespanie! Najpierw powiedzieli mi,że to w najgorszym wypadku może być ciąża pozamaciczna,albo płód się źle rozwija,ale pęcherzyk jest w macicy! Ale zrobili betę i urosła do 910 więc nic się nie dzieje, powiedzieli,że może samo z siebie tak się zrobiło,bo 10min i przestało.... Dzwoniłam do polmedu i zmienili mi termin na wtorek, i rano zrobię jeszcze betę i wtedy wszystko będziemy wiedzieli... Dostałam tylko duphaston 3x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu oszczędzałam się! Nie pracuję w domu zawsze mam porządeczek nic nie robiłam. całe dnie leżę, obudziłam się z bólem i się zaczeło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Monika bardzo Ci współczuje, pewnie się nieźle wystraszyłas, ale dobrze, że beta rośnie, wiec nie ma zagrożenia... a ja dziewczyny siedze i tylko myśle, boje się, że znów się nie uda, boje się, że za kilka dni czas pryśnie i przyjdzie @....boli mnie jedynie brzuch od czasu do czasu, piersi są normalne...jak się nie uda to niestety, ale będe musiala zrobic drożność jajowodów i troche badań, bo skończyła się ich ważność tak bardzo bym chciała tego juz uniknąć i znów będzie miesiąc przerwy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczko biedulko:(najważniejsze ,że z dzidzią ok:) odpczywaj tak dalje!!ja czuje się zaskakująco dobrze oprócz pogorszonej cery bólu brzucha od czasu do czasu i bolących piersi zero objawów cały czas myślami jestem z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejko brak objawów to też objaw ja też niemiałam żadnych naprawde oprócz temperatury która utrzymywała się poziomie 37 stopni,a kiedy się nie udawało to miałam całe mnóstwo objawów bóle brzucha piersi itp każda kobieta inaczej przechodzi ciąze więc głowa do góy myśle ,że bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym tygodniu! Moniko jak sie czujesz? Czy krwawienie ustało? Nadziejko kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teryiaki Witaj... nie jest najgorzej. Brzuch jeszcze w nocy pobolewa,ale krwawienie ustało już tego samego dnia. Jutro mam wizytę,więc zobaczymy... Mam nadzieję,że wszystko ok.A jak tam Twoje dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terayki wiesz co ja niby w piątek moge już testować, ale raczej poczekam, jak się bedzie spóżniać to dopiero będe robic test....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja napisałam w srode moge juz testowac, bo bedzie 14 dni po IUI, ale jak nie przyjdzie do piąteku to dopiero zrobie test...ale pewnie nic z tego nie będzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka jak to nie będzie, nawet nie waż się tak myśleć!!!! @ nie ma? nie ma, więc wszystko jest możlwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko to dobrze, że czujesz sie lepiej. Trzymam kciuki żeby na wizycie było też wszystko dobrze. Moje dzieci póki co odpukać też dobrze. Muszę troszkę więcej o siebie dobać bo wyniki też mi się pogorszyły i szyjka trochę skróciła ale dostałam leki i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze:) Nadziejko do środy jeszcze 2 dni jednak jak by Cię ciekawość zżarła i zrobiłabyś jakiegoś sikańca to ja będę mocno trzymać kcuuki za 2 krechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, jutro mam HSG Rozumiem, ze ten miesiac po HSG mam sobie odpuscić? co mi radzicie? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! mam pytanie do kobietek , które robiły testy owulacyjne- o jakiej porze dnia je robiłyście ? i czy możecie mi polecić- jakie testery najlepiej kupić? z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita ja robiłam testy przeważnie rano przed wyjściem do pracy, czyli ok 8.30, Co do godziny to chyba nie ma większego znaczenia o której sie je robi, ważne żeby były codziennie o tej samej porze i nie z pierwszego moczu porannego. Ja przeważnie używałam testów firmy Hydrex, bo one są chyba najbardziej powszechne. Ale nie powiem żeby wg mnie te testy były 100% skuteczne, bo czasem nie pokazywały że mam owulację, a miałam na pewno bo zaszłam wtedy w ciążę. Basix ja w cyklu co miałam HSG się starałam, ale w zasadzie to sie cieszyłam że w tamtym cyklu sie nie udało.Zadania co do tego czy sie powinno się podzielone. Niektóryz mówią że skoro jest przed owulacją to jajeczku nei szkodzi inni mówią że to ten płyn który się używa podczas badania źle wpływa i jednak lepiej sobie odpuścić. Decyzję musisz podjąć Ty sama po przeczytaniu wszytskich argumetnów za i przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teryaki raczej się nie skusze i nie będe robić wczesniej testu, bo uważam, że nie ma sensu ... a ty normalnie pracujesz czy siedzisz na chorobowym? bo chyba przy trojaczkach jest pewne zagrożenie i chyba lepiej odpoczywać w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka na zwolnieniu jestem od 7tc jak tylko na USG zobaczyłam 3 serduszka. Dr Siejkowski powiedział wtedy, że mam zapomnieć o pracy i dbać o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, poradźcie coś, bo chyba oszaleję. W czwartek robiłam betę i wynik był 400 coś, w sobotę rano miałam taki śluz krwisty, ale tylko trochę trwało to chwilkę. Pojechałam do szpitala zrobili betę i wyszło 900 coś. Od soboty biorę duphaston 3x1 Dziś powtórzyłam betę i urosła tylko do 1155??? Ten lek ma wpływ na wynik bety, czy coś się dzieje?? Bo już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×