Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość natasza-n1
zastrzyku już miałam nie brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
natasza, jestes na dobrej drodze:) jest chyba dobry wynik:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka 27 wczoraj miałam IUI mam 3 pęcherzyki ,której jeszcze nie pękły są duże mam nadzieje że już pękają ,jutro chyba wybiorę się na USG żeby zobaczyć czy pękły ,ale to już u siebie ,nie mogę się zwolnic z pracy aby dojechać do wrocka,Teraz czekam na Ciebie kiedy masz wizytę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M 84 no to szybko miałas IUI, w którym dniu cyklu ci wypadło? wiesz co ja ostatnio robiłam IUI na pęknietym pęcherzyku, myslałam, ze na niepęknietym nie robią IUI, bo w sumie nie wiesz tak do końca czy pęcherzyki pekły....dziwnie troche... ja mam wizyte w czwartek, ale to dopiero będzie mój 9dc., wiec jeszcze troche poczekam na IUI...fanie by było jakbym też miała 3 pęcherzyki, ale może po takiej samej dawce clo, będe miała tez tak jak ty :-) jakos straciłam wiare że kiedykolwiek się uda ....powoli trace nadzieje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka27 wczoraj miałam 12 dzień cyklu,też się tym martwię że mogą nie pęknąć choć zawsze pękały ,pani w rejestracji powiedziała ,że czasem lepiej żeby plemniki poczekały na owulacje a nie odwrotnie,sama już nie wiem co o tym myśleć, jutro tak jak pisałam pójdę na USG sprawdzić czy pękły.Ty na pewno też wyhodujesz ładne pęcherzyki głowa do góry będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie wiedzą co robić i tak też może być :-) To jeżeli zawsze pękały to teraz nie masz co się martwić, będzie dobrze...pierwsza będziesz testować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 84
Czesc, Nie udało mi sie piersze podejscie in vito. mam pytanie ile trzeba odczekac zeby wrocic po mrożaczki? Jakos trzeba sie przygotowywac do transferu??? jakies tabletki brac??? Jak to wyglada. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1983
hej. dawno sie nie odzywałam ale przebywałam dość długo w szpitalu w którym 18 października urodził się MOJ UKOCHANY SYNEK SZYMON. jestem przeszczęśliwa i Wam życzę żebyście były tak szczęśliwe jak ja teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska84, jeden cykl trzeba na pewno przeczekać, potem w zależności czy na owulacyjnym crio czy na bezowulacyjnym się podchodzi, różne są przygotowania. Ja podchodząc na bezowulacyjnym brałam dipherelinę pod koniec cyklu i w następnym cyklu progynova no i transfer. dorotka 1983! Ogromne gratulacje, jak sobie radzisz? Ucałuj Szymonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 84
Liska 25, jak ty??? Trzymasz sie... Ja zrobiłam dzisiaj badanie krwi, a 2 dni temu zrobiłam test niestety test negatywny, dzisiaj juz testu nie robiłam tylko krew, po 15 bedzie wynik. nawet wiem jaki bedzie...:( Załamana jestem ale trzeba zyc dalej. Mamy tylko 1 mrozaka a drugi raczej nie przezyje bo jest w niezbyt dobrym stanie...:( zadzwonie dzisiaj do kliniki is ie umowie na wizyte i zobaczymy...ehhh, a taka miałam nadzieje...:(:(:( Trzymaj sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka no i jak ta beta? Ja się trzymam dobrze:) czerwiec był troszkę czasu temu, dużo się działo i nie myślałam zbytnio o całych tych procedurach, ale czas zacząć. jutro robię badania z krwi, i prawdopodobnie w przyszłym tygodniu dipherelina. Dwa tygodnie trzeba się będzie przemęvczyć w oczekiwaniach na stymulacje, a potem już szybko czas poleci:) oby.... A potem będą łzy........ mam nadzieję, że radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
U mnie już lecą łzy i to wcale nie z radości..Trochę poszperałam, za mała ta betka żeby dobrze rokować :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Hej ile???? u mnie niestety 0,56:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Liska , dzwonilam do kliniki, musze poczekac na okres i mniej wiecej w polowie cyklu przyjsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
mow ile??? nie załamuj sie, slyszysz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Natasza, nie przezywaj tam, nie wolno sie stresowac i płakac!!!! wex sie w garsc. zadzwon do kliniki i zapytaj nie szukaj odpowiedzi w internecie bo sie tylko nie potrzebnie nakresasz!!!!Ja sobie juz powiedziałam ze przy nastepnej probie nie wejdze do internetu bo sie nie potrzebnie stresowałam bardzo... porownywałam, szukałam czegos i płakalam.... nie ma co... Jaka masz bete??? wzrosła ci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska, iren bardzo mi przykro:( Natasza Ty betę z tego co wiem robisz druga dopiero utro więc kompletnie nie rozumiem tego co piszesz! Czym Ty się załamujesz skoro masz pozytywną betę, rozumiem, gdyby drugi wynik wyszedł negatywny ale jeszcze nie masz wyniku, chyba, że zrobiłaś już dziś i jest mniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
natasza, jak tam??? czemu nic nie piszesz???:( trzymam kciuki i wierze ze ci sie uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
czy Kaśka i Iren to ta sama osoba??? Bo z wcześniejszych postów tak wywnioskowałam.. Beta 33,4 z wczoraj (9dpt blastków). Za mały przyrost :( Dziewczyny w tym czasie miały już prawie albo powyżej 100. Mam zrobić w poniedziałek.Ale w poniedziałek było prawie 16 (choć inne lab). Dzwoniłam..Niby nie wiadomo ile w poniedziałkowym wyniku było ovitrelu...Ale pewnie taka ściema żebym miała nadzieję. A załamkę mam dlatego że koleżanka miała podobną sytuację :( Nawet betę miała trochę wyższą niż ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
A poza tym jak kilka dni po transferze miałam strasznie wielki i nadęty brzuch tak teraz wszystko ustało..Nawet i piersi mniejsze..Nawet nie mogę stwierdzić że mam jakieś urojone objawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Natasza, poczekaj nie panikuj. Zrobisz jeszcze w pon badanie i zobaczysz. przeciez ty nie robiłas zastrzyku Ovitrelu. Ja nawet po zrobionym miałam po tygodniu miałam bete 0,56, wiec w troim przypadku jest nadzieja i nie trac jej zbyt wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Przeczytałam już chyba wszystko na temat małej bety i obumierającej ciąży. :( i to wszystko przy małych betach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Przykro mi bardzo, ile ci wzrosło??? na prawde bardzo mało???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
W poniedziałek 6dpt - 15,7 w czwartek 9dpt - 33,4 A to były blastki... Więc bidulka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
troche wolno.... ale nie denerwuj sie:* poczekaj jeszcze.nie wiem jak mam cie wesprzec...przytulam cie pocno. a co w klinice powiedzieli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do natasza-n1
nakręcasz się. U mnie w 11 dpt Beta HCG: 22,38 mUI/ml Progesteron: 7,36 ng/ml i doktor mi powiedział że "Wynik hcg jest prawidłowy jak na 11 dzień po transferze mrożonych zarodków. I dodatni" A u Ciebie jest dopiero 9 dzień... dlatego śmiem twierdzic, że się nakręcasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dlaczego w Was tak mało optymizmu! Ja przy pierwszym podejściu przy zerowej becie w 9dpt miałam jeszcze wielką nadzieję, że może ruszy, a Natasza masz betę wskazującą na ciążę i się załamujesz. Kompletnie nie mogę tego zrozumieć. Uwierz lekarzom, na pewno wiedzą co mowią i może faktycznie ten pierwszy wynik był pozostałością ovitrele, trzeba mieć nadzieję! 33 to dobra przecież beta jak na 9dp,kiedy robisz kolejny wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Mało optymizmu bo tyle przeszłam i ciągle nie może być lepiej..Zawsze k.. coś. Może źle robię ale wyłapuję z netu tylko te złe informacje :/ Ale jakoś nie mogę się powstrzymać. Idę kolejny raz w pn, w weekend nie mam gdzie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×