Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

U mnie identycznie wyglądalo pierwsze spotkanie w klinice. Sylwia to będzie 9dpt, powinno być już coś wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ale przed czym? dr S jest, fajny, spokojny, wszystko Wam opowie, ale pytania zadawaj śmialo, bo trzeba go trochę popyta o to co nas interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak czytam te wszystkie wasze wypowiedzi to znacie te wszystkie terminy i w ogóle wiecie co z czym. A ja jak dziecko we mgle,cały czas naiwnie myślę, że może naturalnie się uda, że może tym razem nie dostane @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie,9 dpt,12 dpp. Ja myślałam,że bedę testować dopiero w lutym ale dzieki,że mnie uswiadomiłaś:)))Mniej nerwów będzie... choć i tak jak pomyslę, że do 30 jeszcze tyle dni...bardzo długich dni, to mnie trafia... pewnie będę w paranoję popadać i czekać na jakieś objawy i schizować;ja nie wiem jak mój emuś to wytrzyma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko,sama zobaczysz jaki przyspieszony kurs Cię czeka;)Za jakiś czas też będziesz oblatana w temacie.Ty myślisz,że my tak wszystko wiedziałyśmy odrazu?Oj nie kochana,też musiałyśmy się uczyć teminów,znaczenia,dopytywać lekarza no i przede wszystkim wiedzę zdobywa sie też tutaj na forum,taka wymiana doświadczeń bardzo pomaga no i bardzo jednoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka a jaka ja zielona bylam!!! dostaliśmy emka wyniki i nie dotrwalam do wizyty, napisalam do eksperta na stronie bociana i już on mi odpisał, że z takimi wynikami to tylko ICSI, zaczęłam szperać po forach, necie, wszędzie, i chyba dopiero jak skończyłam pierwszy program to zaczęłam to rozumieć. nie martw się i pytaj o wszystko co Cię nurtuje, po tu jesteśmy i odpowiemy na wszystkie pytania! Sylwia dasz radę, szybko zleci zobaczysz, zaraz zaczniesz się doszukiwac objawów, a potem juz czekać na wynik bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, to zależy po ktorym transferze hehe, po piewszym nic nie czulam, i sie nie udalo, po criotransferze, wydawalo mi się, że się udalo, doszukiwalam się wszelkich objawów i je odnajdywalam, ale tez się nie udało. Przy udanym transferze, w 4 dpt złapał mnie ból żołądka, takie ściski po każdym posiklu nawet małym, pojawiły mi się żyłki na piersiach i przyznam szczerze, że beta 49 mnie nie zaskoczyła, czułam sie jakoś inaczej. ale proszę nie sugeruj się tym, mam koleżankę, która jest w starszej ciąży o 10 dni i ma całkiem inne objawy. Od początku sika często nawet 6 razy w nocy, żyłek na UU nie ma, znam też dziewczynę, która nie miała kompletnie żadnych objawów i się udalo, niestety nie ma reguły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, to zależy po ktorym transferze hehe, po piewszym nic nie czulam, i sie nie udalo, po criotransferze, wydawalo mi się, że się udalo, doszukiwalam się wszelkich objawów i je odnajdywalam, ale tez się nie udało. Przy udanym transferze, w 4 dpt złapał mnie ból żołądka, takie ściski po każdym posiklu nawet małym, pojawiły mi się żyłki na piersiach i przyznam szczerze, że beta 49 mnie nie zaskoczyła, czułam sie jakoś inaczej. ale proszę nie sugeruj się tym, mam koleżankę, która jest w starszej ciąży o 10 dni i ma całkiem inne objawy. Od początku sika często nawet 6 razy w nocy, żyłek na UU nie ma, znam też dziewczynę, która nie miała kompletnie żadnych objawów i się udalo, niestety nie ma reguły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że u każdej wyglada to inaczej...ale penie rozumiesz jak to jest... czeka się na każdy sygnał,obserwuje własne ciało i wszystkie myśli są ukierunkowane tylko na jednym-czy jest ciąża czy nie. Mam świadomośc,że nie należy popadać w paranoję i cierpliwie czekać do bety,no ale to nie takie proste jakby sie mogło wydawać. Najchętniej bym zapadła w sen zimowy na te 9 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale wiem co to znaczy, zleci szybko zobaczysz:):) a teraz odpocznij sobie niech dzieciaki się wgryzają!!:) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie nic nie robienie mnie dobja,ale się poświęcę dla dobra Maluchów:)Idę na kanapę:) Dzięki i buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 30
Dziewczyny warto wierzyć w swoje marzenia :) Ja mam przecudowną córeczkę z inseminacji nasieniem dawcy mąż kocha ją ponad życie trudna decyzja , ale warto było:) Mamy nasz największy dar:) Powodzenia dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 30
inseminacja w ivimedzie:)Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Sylwia..Nie doszukuj się objawów bo zwariujesz. Nie szukaj po internecie - zaglądaj tylko tutaj :) Ja już drugi raz tego błędu nie popełnie. Ten czas jest najgorszy. Ja po transferze gdzie beta nawet nie drgnęła miałam powiększony i twardy brzuch i ogromne piersi. Teraz jak coś zaskoczyło nie miałam żadnych objawów. Więc każdy objaw może Cię zmylić i będziesz go interpretować po swojemu. A wyniki robi się po to żeby sprawdzić czy będziesz miała jeszcze podany otrivelle. Dodam że jak pierwszy raz podchodziłam do in vitro to nie było weryfikacji bety. Może i lepiej, mniej się człowiek stresował. Co ja przeżyłam przy pozytywnej becie i potem jej spadku to moje :( Jutro powinnam wiedzieć czy będzie crio. Myszka..Tylko nie siedź długo bo zablokujesz wizyty a ja już w sobotę się naczekałam :) A na ktorą masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina84
Ona 30 za którym razem Ci się udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez za pierwszym razem nie mialam weryfikacji bety, ale ponoć jak ona przekroczy jakąś wartość w tym dniu to jest duże prawdopodobieństwo ciązy, tylko z tego co widzę to sylwia ma ze względu na weekend w 9 dpt dopiero, a wtedy juz coś powinno wyjść. a Ty natasza jaką miałaś wartość przy pierwszej weryfikacji? Onaa GRAtULACJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teryiaki zaglądasz tu jeszcze?? jak Twoje dzieciaczki? Barberka jak Kamilka? Nadziejka a jak Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Liska..Najpierw beta była 17 (ale tu mmógł być otrivelle). Potem 33(chyba po dwóch dniach), a później spadło do 9 :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Drugiej dawki otrivvelu już nie brałam więc wynik 33 już był ,,mój". Ostatni wynik to był w 12pt, ten 33 chyba 9 lub 8dpt. Kurcze..Nie pamiętam już dokładnie. Nie pamiętam w którym dniu pierwsza weryfikacja przy blastkach. 5dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
czesc dziewczyny. Mam pytanie, na ktory dzien brania regulonu robia zastrzyk hamujacy.???powiedzieli ze do 15 dnia mam przyjsc czy wtdy odrazu dostane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iren,ja dostałam 19 dnia na wizycie. Tabletki zaczęłam brać 1 grudnia,a 19 grudnia zrobili mi strzała. Nie sądzę,żebys dostała 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Nie, tylko sprawdzali czy pełny pecherz i to usg na grzuchu a pozniej tylko wprowadzali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Sylwia, niech twoje maleństwa zostana z toba:) kiedy idziesz z krwi robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bardzo bym chciała:)))Dziękuję:) Zgodnie z zaleceniami robie bete 30.01 ,ale pewnie wynik nie będzie miarodajny,bo to będzie tylko 9 dni po transferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Sylwia.A kiedy bierzesz otrivelle? Iren..W 15dc nie dostaniesz zastrzyku. Ale możesz go dostać i w odpowiednim dniu zrobisz, niepotrzebna wtedy wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×