Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Cieszę się i to bardzo:) Czekam na telefon z informacją czy będzie to sobota czy poniedziałek. Cieszę się,że mam 2 szt z naruralnego zapłodnienia,bo podobno są mocniejsze no i w pierwszej kolejnosci będę miała właśnie je podawane:) Mam na rozpisce leków progynove 2 tabl. dziennie,jak myslicie czy brać 2 odrazu czy rozdzielić na 2 razy/rano i w poludnie/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia progynovę bierze się najlepiej naraz, naturalnie znaczy przez zwykle IVF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia trzymam kciuki za transfer , żeby ładnie zarodeczki/ek się wgryzł :) tak jak liska pisze na jeden raz progynovę , chociaż ja brałam nawet 3 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam rano jedną,bo myślałm,że nie ma znaczenia, ale teraz po Waszych instrukcjach szybko wzięłam kolejną tabletkę;od jutra już będę wiedziała,że trzeba dwie naraz. Właściwie to ja sama do końca nie wiem o co chodzi z tym określeniem naturalnie;Pani Embriolog tłumaczyła,że chcą spróbować i takiej metody,bo mąż ma bardzo dobre nasienie i szkoda by było tego nie wykorzystac;myślę,że chodzi o to że komórka i jakaś częśc nasienia jest pozostawiana do naturalnego procesu,tzn.żeby plemniki same próbowały się z ta komórką połaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
W poniedziałek zaczynam nowa prace:) o wiele lepiej płatna. ale nie zatrzymujemy sie ze staraniami juz za 2 tyg ide na zatrzyk:) Sylwia, powodzonka:) bedzie dobrze:) niech komoreczki ładnie sie zapłodniaja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaG17
sylwia0406 życzę powodzenia;-)Będę trzymała mocno kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Sylwia..Naturalnie tu u ciebie chyba będzie zwykłe IVF. A u mnie kupa :( Ja to przyciągam niepowodzenia :(. Pęcherzyki drobne więc z pewnością nici z owulacji. Jak na 13dc powinien być jakiś duży pęcherzyk :( Cykle mam 28-30 dniowe. Jadę jeszcze w sobotę sprawdzić ale raczej nic z tego (to już trochę za późno na owulacje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
A jak nie mam owulacji to dlaczego mnie tak kłuje w boku? (tak jakby w jajniku).. :( I endo tylko 6mm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
I dlaczego mi właśnie wyszedł test owu pozytywny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
coś cicho.. Poradźcie proszę. Skoro test wyszedł pozytywny mam szansę na owulację? Tylko dlaczego nie było widać pęcherzyka? Boli mnie z lewej strony (a tego jajnika nigdy nie widać), więc może pęcherzyk jest na tym jajniku? A skoro test mi wyszedł pozytywny po południu (żałuję że nie zrobiłam też rano) a pęcherzyk pęknie wcześniej (np dziś w nocy), to czy w sobotę (jak jestem umówiona na wizytę) będzie ślad po owulacji? Co jeśli znów nic nie będzie widać? Skąd wiadomo że pęcherzyk pękł i czy wogóle był? Może przecież nie zostać nawet śladu do soboty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Poza tym nie wierzę tym testom. Wczoraj była blada kreska, dziś gruba i wyraźna. A mam takie tanie testy z allegro..Znów gadam sama ze sobą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
A co do przytulania to nie chodzi mi o to żeby przytulać po transferze. Tylko w czasie owu. Naturalne staranka (dla naiwnych czyli mnie) plus transfer - to zawsze większa szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie odnośnie hsg czy ono faktycznie jest robione tylko we wtorki i czwartki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicole- tak, tylko wt i czw. Robiłam je w grudniu i dokładnie taką uzyskałam informację dzwoniąc do dr. A dokładnie od 18.00. Radzę być pół godzinki wcześniej, wówczas będziesz może w pierwszej parze. Wchodzi się parami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Najlepiej w pierwszej połowie. Musi być przed owulacją. Badanie ma na celu ocenę endometrium, więc najlepiej jak jest po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Ja kiedyś miałam w 12dc a w następny dzień zabieg. Ale to już był ostatni dzwonek. zależy kiedy masz owulację, najlepiej umawiać się zaraz po @. A kiedy Tobie wypada że tak pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie sprawy nam się troszkę skomplikowały ponieważ wyjazd do Wrocławia pasuje nam najbardziej we wtorek bo mąż musi jeszcze zrobić badanie nasienia, a to można zrobić tylko we wtorek, środę i piątek no, a badanie hsg robione jest tylko we wtorek i czwartek więc, żeby upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu zostaje nam tylko wtorek. No i właśnie z tym jest problem ponieważ w przyszły wtorek będę miała 7 dzień cyklu i to jest stanowczo za wcześnie na to badanie a w następny wtorek będzie już 14 dzień cyklu a to z kolei będzie za późno. W związku z tym nasze plany na badania musimy znowu odłożyć na przyszły miesiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
A dlaczego 7 dc za wcześnie? Masz jescze @ ? Mi wypadła operacja (a miałam kilka histeroskopii) jak jeszcze plamiłam. Nie jest to komfortowa sytuacja ale do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Najlepiej zadzwoń do kliniki i zapytaj. Powiedz że tylko tak Ci pasuje...Jak ja się umawiałam w szpitalu na badanie to mówili że może być, choć dla mnie było to krępujące. W sumie to nawet nie wiem czemu bo po zabiegu i tak się krwawi.Ale wydaje mi się że musi to juz być naprawdę koniec @ A nie możesz przyjechać np sama (jak M nie może) w czwartek? Szkoda tracić cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo!!! nataszka ja niestety nie pomogę, nigdy nie sprawdzałam czy mam owulke czy nie, Iren, o proszę, a poszłaś na rozmowe taka zmarnowana jakby Ci nie zależało, ale zawsze tak jest, ja bylam kiedyś na dwóch rozmowach pod rząd, poszlam zupełnie wyluzowana, a kolejka na stanowisko byla ogromna, jak patrzylam na laski odstrzelone w kostiumy itd a ja w zwykłej bluzce i skórze to stwierdziłam, że co ja tu robię, a później się okazłlo, że do oby prac to właśnie mnie chcieli:) Trzymam kciuki, żeby nie tylko była lepiej platna ale tez przyjemna:) Poza tym przynajmniej w ciąży ZuS będzie więcej płacil hihih Nikol a ty piszesz o HSG czy HSC( histeroskopii)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo!!! nataszka ja niestety nie pomogę, nigdy nie sprawdzałam czy mam owulke czy nie, Iren, o proszę, a poszłaś na rozmowe taka zmarnowana jakby Ci nie zależało, ale zawsze tak jest, ja bylam kiedyś na dwóch rozmowach pod rząd, poszlam zupełnie wyluzowana, a kolejka na stanowisko byla ogromna, jak patrzylam na laski odstrzelone w kostiumy itd a ja w zwykłej bluzce i skórze to stwierdziłam, że co ja tu robię, a później się okazłlo, że do oby prac to właśnie mnie chcieli:) Trzymam kciuki, żeby nie tylko była lepiej platna ale tez przyjemna:) Poza tym przynajmniej w ciąży ZuS będzie więcej płacil hihih Nikol a ty piszesz o HSG czy HSC( histeroskopii)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Pewnie chodzi o histero... Iren..Tak się zamyśliłam nad sobą że zapomniałam. GRATULUJĘ! Ja utknęłam w swojej pracy na amen. Ale plus w tym że umowę mam na stałe. Liczyłam na bezpieczeństwo jak będę w ciąży..I tak latka lecą..Tylko szkoda że tak marnie płacą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz my mamy troszkę daleko do Wrocławia więc chcemy te badania połączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Rozumiem Cię doskonale. Też mieszkam daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jutro zadzwonię i się spytam bo w tym siódmym dniu to już naprawdę tylko troszkę plamię więc może będzie można przeprowadzić to badanie a bardzo boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicole- ja miałam robione 8 dnia. Myślę, że bez problemu możesz je zrobić w 7. Jednak żebyś się nie denerwowała, zadzwoń jutro do dr W i się upewnij. On osobiście odbiera telefony i jest b.miły, więc możesz spokojnie dzwonić i pytać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×