Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Lena nie wiem o co chodzi ale ja żadnych recept nie dostałam. Nie wiem dlaczego biorę dwa różne leki i Ty tylko jeden i w dodatku dawkę gonalu mam większa od Ciebie bo 200. Poza tym punkcję mówili że będę mieć może sobota, niedziela lub poniedziałek a TY już możesz mieć nawet w środę. Następną wizytę mam we wtorek. Dziewczyny wiecie o co chodzi? Czy oni naciągają mnie na pieniądze i na te leki? Biorę gonal cały czas 200 i menopur. Też tak brałyście? Irenn strasznie mi przykro:( Sylwia imiona też mi się podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria2510 wydaje mi sie ze Lena ma inaczej bo lepiej sie stymuluje niz ty czasami tak jest ze jedna dziewczyna potrzebuje mniej czasu i leków bo dobrze organizm reaguje na leki a inna musi brac wiecej leków i trwa to troche dłużej. Sabaw wszystko zalezy od organizmu masz na przykładzie Mari i Leny jedna musi dłuzej sie stymulowac inna krócej, zastrzyki robisz sobie codziennie w dawka oznaczonych przez lekarza, a wizyty masz pierwszajest po 4-5 dniach a puźniej juz co 2-3 w zaleznosci jak lekarz zadecyduje i na wizyty robisz badanie estradiolu, moja stymulacja trwała 18 dni i w tym czasie miałam 8 wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria,ja też brałam podczas stymulacji gonal i menopur. Gonal w wysokich dawkach,bo zaczęłam od 150 ale nie reagowałam jak powinnam i pózniej cały czas jechałam na 262,5 jednostek;podobnie menopur najpierw po jednym zastrzyku a pod koniec przez ostatnie dwa dni po 2 zastrzyki.Miałam dośc długą stymulację i kosztowną,bo dopłacałam grubo ponad 5 tysięcy. To nie jest tak,że oni naciągają,takie mamy orgaznizmy że słabo reagujemy.Nie wiem w jakim Ty jesteś wieku ,ale ja lekko po 30 i nie jestem już taka podatna na leki jak młodziutkie dziewczyny. Nie stresuj się taka Twoja uroda;)Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lence chyba chodzi o receptę na leki,a właściwie zastrzyki które bierze się na 36 h przed punkcją-Pregnyl. Lenka martwiłaś się o koszta ale niepotrzebnie,bo z tego co ja pamiętam to płaciłam około 30 zł za 2 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
Maria2510 , Lena82 Ja byłam w piątek , doktor zwiększył mi dawkę gonalu ze 100 na 150. Kolejna wizyta w poniedziałek. Punkcję prawdopodobnie będę miała w niedzielę albo w poniedziałek tj.21.05 ale jak Wiecie to wszystko zależy od wyniku. Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy dzisiaj nikt nie testuje? alibabbbbkaaaa jak tam? To chyba Ty dziś masz bete robić... MałaG a Ty kiedy sprawdzasz? Ech ja bym testowała razem z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
hey dziewczyny no poszłam na tę betę, ale jakoś wydaje mi się, że 32 zł wyrzucone w błoto, wieczorem mają być wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
dzięki :) jak będę wiedzieć to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabka ja również zaciskam kciuki ;) Ja czekam z niecierpliwością na piątkowe podglądanko. Ciekawa jestem czy wszystko ok i przede wszystkim ile bąbelków się zagnieździło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Cześć Dziewuszki, ostatnio sie nie odzywałam ale sledzilam Wasze poczynania. Trochę mnie podłamały Wasze ostatnie niepowodzenia :( ale musi być w końcu dobrze!!! Mam do Was pytanie, ponieważ podstawowe badania (odświeżenie badań) będę robić na NFZ min cytologia, morfologia itp. na wyniki troszkę sie czeka i możliwe, ze wyniki bede miec dopiero w trekcie brania antykoncepcji czy bez tych wyników mogę przystąpić do procedury przygotowującej do in vitro a potem je donieść? Nie wiem tez kiedy dokładnie zgłosić się aby wszystko zacząć, podpowiecie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabko trzymam kciukasy:) Mietka,spokojnie możesz rozpocząc branie tabletek,a wyniki doniesiesz w trakcie. Rozumiem,że jesteś przygotowana na in vitro ,wiec idz kilka dni przed spodziewaną @,wszystko omówisz z lekarzem i od dnia kiedy dostaniesz @ zaczniesz brać antyki;potem okolo 19-21 dnia dostaniesz zastrzyk wyciszający i za 14 dni rozpoczniesz stymulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka a masz jakieś przeczucie? Tak patrząc na Twoją betę to wyniki są bardzo podobne do moich więc ja obstawiam jedną kruszynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, wybaczcie nie jestem za bardzo ostatnio na czasie i nie pamiętam, co którą teraz czeka, ale za Wszystkie trzymam mocno kciuki, abyście mogły jak najszybciej przejść na forum ciężarówkowe!!:) Co do innych klinik to ja baaardzo dużo dobrego słyszałam o Bocianie w Białymstoku i jeśli by mi się tutaj nie udało, to chciałam tam jechać! Mietka witaj, komplet badań musisz mieć w dniu przyjęcia diphereliny, czyli możesz je wykonać nawet podczas brania antyków. Co do leków ich ilości i dawek, to dziewczyny, to wszystko zależy na pewno od wieku, historii, przyczyn niepowodzeń, i wielu wielu innych rzeczy, każdy jest inaczej stymulowany i pamiętajcie, że każda stymulka przebiega inaczej, ja przy drugim podejściu przyjmowalam więcej leków a e2 rósł wolniej, co miesiąc to inna stymulka, takie już nasze organizmy. Jeszcze raz: TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam @,popłakałam sobie i siedzę jak jakiś składzik...Jestem sama bo mąż w Pl ale jutro już do niego dołączę więc będzie mi raźniej ;-) W każdym bądź razie nie poddaję się ale do IUI już nie będziemy podchodzić,na jesień lub pod koniec lata podejdziemy do ivf,wszystko zależy od urlopu ;-) Pozdrawiam i trzymam kciuki !!! Alibabaka czekamy na Twój wynik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaG przykro mi.... ale dobrz ze juz macie dalsze plany:) alibabka trzymam kciuki za wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenn
MalaG17, trzymaj sie dzielnie. Nie poddawaj sie. My jutro idziemy na wizyte porozmawiac co dalej. Ale tez szukam innego lekarza z innej kliniki... moze doradzi jakies jeszcze badania. Powodzenia dziewczyny, trzymam kciuki zeby kazdej z nas sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane jesteście że tak szybko udzielacie rad i informacji. Trzymam kciuki za Nas wszystkie, w końcu musi nadejść taki dzień że Nam się uda WSZYSTKIM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
no niestety - u mnie wynik 0,1 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno nie pisałam,ale codziennie zaglądam i trzymam kciuki za wszystkie,ja wczoraj dostała @ myślałam że się uda po laproskopii,ale niestety ,szczerze już mam tego wszystkiego dość wszystkie badania zrobione wyniki super,u męża również wyniki w porządku ,ostatnie poronienie dwa lata temu i teraz cisza,dziewczyny może wy macie jakąś radę co dalej bo mi już ręce opadają :(dwie IUI też sie nie udały,rozważam podejście do ivf jak się nie uda do lipca zajść naturalnie wracamy do Polmedu i zaczynamy nowy plan:) Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alibabbbbkaaaa bardzo mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albabka przykro mi... m84 widzę,że jesteśmy w takiej samej sytuacji,badania dobre a ciąży brak :-( My też planujemy podejść do ivf ,mam mętlik w głowie i nie dopuszczam myśli ,że nie będę mamą.Będziemy z m walczyć do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
dzięki dziewczyny mała - też mi przykro ale trzeba przełknąć i walczyć dalej... chociaż dziś ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała nie ma co płakać,widać nie był to ten cykl.Dużo wytrwałości Ci życzę.Pozdrawiam:) Alibabko,przykro mi...trzymaj się. M84 szkoda,że Ci się nie udało po laparo...może w kolejnym cyklu???Dobrze,że jesteście nastawieni na ivf,jak nie uda się naturalnie to wciąż jest nadzieja:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaG17 walczymy do końca :)ja i mąż wierzymy że w końcu będziemy rodzicami nie ma innej opcji :) sylwia0406 no ja liczę na kolejny cykl :) tym bardziej że w czerwcu wybieramy się na wakacje do Bułgarii , będziemy wypoczęci i zrelaksowani :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 w takim razie życzę Ci nie tylko pięknej opalenizny ale i owocnego urlopu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie i dobre słowo ;-) Muszę się jutro umówić do Polmedu i omówić dalszy plan działania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alibabbbbkaaaa, Mała tak mi przykro :(:( Głowy do góry jeszcze nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×