Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Irenn bardzo mi przykro, trzymaj się dzielnie. Nie zapominaj ,że masz mrozaczki. Sabaw witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bardzo mi przykro, że się nie udało:( długo mnie nie było i dopiero teraz poczytałam zaległe wiadomości.Trzymajcie się może następny raz będzie szczęśliwy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za przyjecie. To dobrze ze nie trzeba na czczo.Hormony tez nie robilam na czczo. Tak to bedzie moja pierwsza inseminacja. MIeszkam w uk i dopiero w czerwcu bede robic badania a pozniej ewentualnie inseminacja. Ile razy trzeba jezdzic do Polmedu w trakcie inseminacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mi przykro Irenn, Ania :( Ale walczymy dalej bo jest o co. Ja cytologie mam ważną i jest bardzo dobra bo grupa I, ale niedawno po tej nieudanej iui zrobiłam posiew z kanału szyjki macicy.... i mam e coli :(:(:( pytanie co teraz? czy z takim wynikiem bez leczenia zrobią mi in vitro? Z tego co wiem w innych klinikach wymagają tego posiewu... Ja to mogę się załamać :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Irenn trzymaj się. Jutro będzie troszkę lepiej... Witam dziewczyny, które do nas dołączyły Anulka, byłam dzisiaj u endo. Mówiła, że po in vitro w ogóle się nie robi TSH bo wtedy nie jest wiarygodne przez stymulację. Powiedziała też, że ten poziom TSH nie mógł "zaszkodzić" ciąży, było to powodem niepowodzenia. A jak się trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
irenn strasznie mi przykro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
sabaw WITAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabaw jak ja podchodzilam do pierwszejto jezdzilam tak co dwa -trzy dni na podgladanie pecherzykow.Za drugim razem mialam juz mniej wizyt bo inaczej bylam stymulowana.Pierwsza wizyta powinna odbyc sie w 9 lub 10 dc i pozniej zapewne dadza Ci zastrzyki a jeszcze zanim dojdzie do iui pewnie zleca zazywanie Clo i to bedzie od 2 lub 3 dc zazwyczaj przez 5 dni. A masz juz badania zrobione?Dobrze by bylo gdybys miala bo wtedy zaoszczedzilabys czas.Jesli maz nie ma badan to tez warto by bylo by zrobil na Kosciuszki.Ja mieszkam w Irl i tez kombinuje jak moge zeby moc przyjezdzac.Pierwsza iui mialam dopiero w 16-tym dc a druga w 17-tym wiec troche urlopu trzeba bylo wykorzystac. Zycze powodzenia ;-)Mam nadzieje,ze Ci pomoglam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Dziewczyny, dzieki za wsparcie i dobre slowo. Ja sie nie zalamuje, do parazki juz sie przyzwyczailam, ale sie nie poddaje, bedziemy walczyc. We wt ide na wizyte do dr P. Szukam tez dobrego lekarza z innej kliniki zeby jeszcze z kim sie skonsultowac. Kazda klinika ma swoje praktyki, moze cos zaproponuja, jakies badania. Trzymam za was kciuki!!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie wiem czy dobrze zrozumiałam taki poziom tsh miało wpływ na to ze sie nie udało tak? Ja do mojego endo ide w srode, miałam isc w ta ale nie dałam rady. A ja powiem ci ze dobrze przyjełam porazke teraz zastanawiamy sie z mezem co dalej. A ty Aniu jak sie czujesz? Arita a ty jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Ania, Iren przykro mi że Wam się nie udało :( Irenn polecam doktora Gizlera z Invimedu, dobry fachowiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zrobione wszystkie badania: hormony, monitoring cyklu, wrogosc sluzu, cytologie, badanie droznosci.Wszystkie badania w normie i dobre.Tylko brakuje mi (WR,Hiv itp).Maz ma zrobione badania nasienia, ponizej 20ml ( ma 3 wyniki: 16ml, 6ml, 33ml)Jak bylismy ostatnio na wizycie w Polmedzie to dodatkowo kazali mezowi zrobic hormony i wyszedl niski testosteron. Pisalam do dr. Polaka on odpisal ze wyniki sa w normie (testosteron wskazywal ponizej normy). Powtorzylismy badania w UK i testosteron jest wciaz niski. Maz ma w czerwcu skierowanie na test GnRH w UK, bo tutaj tez sie leczymy ale strasznie dlugo sie czeka na badania. Dodatkowo maz musi schudnac ok 4 kg bo nie zakwalifikuja Nas do zabiegow refundowanych (inseminacji, in vitro). Ja mam cykle regularne 28-29 dniowe. Zastanawiam sie dlaczego przez tyle czasu nie ma ciazy? Moze faktycznie cos jest nie tak u mojego M? Czy inseminacja moze pomoc....ja w to wierze:). Ale sie rozpisalam:) Wszystkim starajacym sie zycze pomyslnych wynikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaG17 a kiedy bedziesz znac wynik ostatniej inseminacji? Bralas tylko clo i zastrzyk na pekniecie czy cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Anulka miałam napisać, że nie było to powodem niepowodzenia. Jeśli chodzi o samopoczucie... tracę nadzieję. To jednak było III in vitro. Kiedyś gdzieś przeczytałam, że jak za IV razem się nie uda to szanse są znikome. Myślę o klinice w Białymstoku lub w Warszawie. Z drugiej strony dr Polak zna już dobrze moją sytuację, a tam bym zaczynała od początku i nie wiem czy to dobrze. Dopiero dzisiaj mąż wraca z tygodniowej delegacji i w najbliższym czasie coś uzgodnimy. Oprócz tego jesteśmy umówieni do Polaka i zobaczymy co powie. Przy każdym in vitro jakoś sobie radziłam z emocjami. Tym razem przeżyłam piekło, więc najpierw zrobię mnóstwo badań, żeby wykluczyć jakieś dodatkowe przeszkody. A Ty masz jakieś plany? Arita jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie załamujcie się. My z mężem drugi raz podchodziliśmy do in vitro i jestem w 7tc. Doktor Polak już wiedział jak mnie stymulować i dawał mi większe dawki gonalu. Ja do końca nie wierzyłam, że się uda, bo niby dlaczego jak za pierwszm razem się nie udało. Ale jestem w ciąży i doktorowi życzę jak najlepiej i całej ekipie Polmedu. Dlatego dziewczyny walczcie o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ! u mnie samopoczucie bardzo kiepskie , trzeci dzień mam bardzo obfitą @. przypadkiem trafiłam na znajomą i nie wytrzymałam , pękłam , opowiedziałam wszystko i zmieniam klinikę na Katowice " Gyncentrum". Może tam ,ktoś spojrzy innym okiem na mój problem . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabaw ja w środę testuję ;-) Brzuch boli jak na @... Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia gratuluję:) Arita a czy ktoś Ci polecił tą klinikę??? Mała,mamy wstępnie wybrane imiona,ale to jeszcze nic pewnego;pewnie ostateczna decyzja zapadnie jak zobaczymy nasze maleństwo:)Dla dziewczynki Julka,dla chłopca Oskarek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja jakies plany mam ale na razie nie chce o nich pisac bo wszystko zalezy od tego jak wyjda nam badania. A z iloscia in vitro to tez cztałam ze po 4 razie maleja, wiem ze to zadne pocieszenie ale czytam inne forum i tam dziewczynie udało sie na 6 razem i ma synka i chce walczyc o drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, Alibabka trzymam kciuki za II kreseczki:-) Ból brzucha na tyle dni przed to chyba dobry omen..Ja przy trzech IUI nigdy go nie poczułam, więc..:-) Sylwia śliczne imiona, ja też myślałam o Julce:-) Maria jak po dzisiejszej wizycie? Ja też dzisiaj byłam, na razie wszystko przebiega ok, dalej biorę po 100 ml Gonalu. Wstępnie punkcja ma być w środę, czwartek lub piątek. Dostałam recepty na leki, mam nadzieję, że nie będą mega drogie:-) Ty pewnie też już dostałaś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka to miłe,że podobają nam się te same imiona:) Z tego co widzę to bierzesz malutkie dawki gonalu, a stymulka przebiega Ci sprawnie:)Oby punkcja i transfer tez tak gładko poszły, a potem beta była piękna:) Trzymam kciuki za Ciebie i inne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena dzieki za kciuki,oby to byl dobry objaw ale ja zawsze na pare dni przed @ odczuwam bol wiec dla mnie to nie nowosc.W kazdym badz razie jestem dobrej mysli ;-) Sylwia imiona swietne.Mojej kolezanki corka to Jula i bardzo z niej fajna i rezolutna dziewczynka ;-) Ja kiedys bede w ciazy to tez napisze jakie imie nadam mojemu dziecku...az mi sie lza w oku zakrecila... Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
dzień dobry :) witam się z rana Irenn- bardzo mi przykro :( Mała - w środę robisz bete? kciuki już zaciśnięte :) Lena82 - u mnie objawy typowo @, więc sama nie wiem czy iść jutro na to badanie :/ trzymam za to mocno kciuki za Ciebie :) Sylwia - śliczne imię - Julia :) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ile dni trwa stymulacja? codziennnie daje sie zastrzyki. Co ile dni robi sie badanie estradiolu przy stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×