Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Irewen,jak chcesz mieć pobranie na miejscu to musisz się umówić ,bo nie we wszystkie dni przyjmuje tam ginekolog. Jeśli natomiast chcesz tylko oddać materiał do badania to wiem ,że na pewno do 16 najdalej trzeba to dostarczyć/w tym samym dniu musi zostać pobrany/. Ja też nie miałam wskazań z Polmedu do wykonania tego badania,ale ja się sugerowałam opinią mojej pani dr i to właśnie ona mnie namówiła.To ważne badanie w przypadku starania się o dziecko,dlatego dobrze jest wykluczyc obecność tych chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lena juz jestem po drugiej wizycie. Estradiol miałam dzisiaj 60, dostałam na kolejne dwa dni gonal po 200 a wcześniej miałam 175 i dalej menopur. ciekawe od czego to zależy że Ty tylko jeden lek. Następna w czwartek i sobotę. Dziewczyny czy któraś z Was robiła estradiol w sobotę na powstańców? Napiszcie o której i na którą miałyście wyniki i wizytę. Ewelka gratuluję oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!ja bylam po 9-ej i poludnie juz mialam wynik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia dzieki,znalazlam stronke w internecie,tylko nie wiedzialam,ktory zestaw.dzieki musze umowic sie na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria na Powstańców w sobotę dzialają szybciej, zależy o której dostarczysz krew a raczej siebie ale po jakiś 1,5 h powinien byc wynik, tylk trzeba powiedzieć, że potrzebujesz na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na powstańców oddawałam krew w zeszłą sobotę ok godz. 10 a o godzinie 11 juz dzwonili z Polmedu z wynikiem. Działają błyskawicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Wiecie , dziewczyny, w pon wzielam Ovitrelle a po nim brzuch mnie boli, odrazy jak wezme to staje sie wielki, nadluchany i obolaly. Chyba duza mieszanka hormonow w tym zastrzyku. Dzisiaj w nocy nie moglam spac, tak mnie bolal :( Kiedy w 3dpt wzielam tez tak sie czulam ale tylko do 4 dnia a pozniej hormony spadly. Mialyscie moze tak po tym zastrzyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
to znaczy nie do 4dpt a przez 3 dni po tym zastrzyku czyli do 5dpt.a pozniej wczystko wrocilo do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam do tego wzdęcia doszły! Kiedy testujesz? Anka 1985 jak beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
w piatek robie bete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
stresuje sie... gdzies tam cien nadziei mam...na CUD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
6dpt mialam delikatne plamienie ale to raczej po luteinie, strasznie podrazniaja te tabletki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn oby to nie było po lutce:)tylko z innych przyczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Aby, zobaczymy w piatek. Czy przyrasta. A ty jak tam? leniuchujesz? Czemu monch sie nie odzywa....Mam nadzieje ze u niej wszystko oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch ani u Was an na ciężąrówkach niestety się nie odzywa:( też ją nawołujemy ale nic z tego:( Tak ja właśnie troche leniuchuję, choć nie do końca potrafię, ale dostałam zalecenie od lekarza, żeby się oszczędzać więc poza odkurzaniem to leże i pachnę:) hehe A w piątek robię badanie gluzkozy bleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Slyszalam:) malo przyjemnego.....:) ale dasz rade....:)czego sie nie zrobi dla aniolkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
MONCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODEZWIJ SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
hcg 0,328, nie rozumiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a może to błąd labu robiłas w tym samym bo to nie możliwe żeby tak szybko hcg ci spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka,tak szczerze to ja też nie rozumiem:( Ostatnio ponad 35 a dziś śladowa ilość,nie wydaje mi się aby tak szybko spadła,minęło zaledwie 2 dni... Może jakiś bład się wkradł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Też myślałam, że to błąd. Stałam w laboratorium jak wryta i kłóciłam się z kobietą. Oni też nie wierzyli, dlatego wysłali krew do innego laboratorium i tam określili hcg takie samo. Na wszelki wypadek pobrali mi jeszcze raz krew i jutro po 15 będą wyniki. Po drodze kupiłam test i jak go zrobiłam pokazała się tylko 1 gruba krecha. Ten ból jest nie do wytrzymania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Robiłam w tym samym laboratorium co ostatnio. Zaczęłam już myśleć, że poprzedni wynik był fałszywy - kobieta ma spróbować to sprawdzić. Prawdopodobnie się tego nie dowiem, bo chyba krew już wyrzucona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mam nadzieję że to jakiś błąd bo to niemożliwe ja za pierwszym razem miałam w piątek hcg 40 potem w poniedziałek 20 a w czwartek 2 więc nie mogło ci z 35 spaść na tak niski poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Kurcze, Aniu, brak slow... to jakis blad, tylko gdzie?????? w ktorym wyniku...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Aniu, w ktorym laboratorium robilas???Nie moge w to uwierzyc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
LAB-MED w Środzie Śląskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, ja tez robiłam w tym laboratorium 2 razy wyniki na toxoplazmozę i wyszły bledne, mój pan doktor,kazal mi zrobić bezpośrednio we Wrocławiu w tym laboratorium, do ktorego krew ze Środy jest wysylana i tak też zrobilam i tam wynik wyszedl zupełnie inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to są jakieś jaja;jak to możliwe że Wam obu to laboratorium zle wykonało badanie!!!Paranoja!!! Anka,zrób jak Ci radzi Nisia,wybierz inne laboratorium,bo się dziewczyno wykończysz nerwowo,a i tak nadal nie bedziesz miała pewności czy ten wynik jest prawidłowy czy nie. Takie labu trzeba omijać szerokim łukiem!!!! pozdrawiam Was i trzymam mocno kciuki za pomyślne wyniki,przede wszystkim prawdziwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle mialam problem,żeby właścicielka tego laboratorium w Środzie,podala mi adres, gdzie zawożą krew, do którego laboratorium we Wrocławiu. Oczywiście nie podała mi, mówiąc,ze to tajemnca slużbowa:/,na nic moje proszenie i mówienie,że takie bylo zalecenie mojego lekarza...Musialam szukać na wlasna rękę,ale udalo się. Jakbyś Ania chciała namiary, to napisz na maila: nisia113@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×