Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość irenn
Sylwia ale ten progesterom moj jest kiepski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka,teraz beta to zwykla formalnośc:)Będzie dobrze:) Irenn Ty nie kombinuj;)Sama napisałaś ,że w Polmedzie się dziwili,że bierzesz pod uwagę ten wynik;na pewno wzięli pod uwage całość wyników i skoro kazali robić powtórkę to widzą szansę na pozytywny finał. Czeka Cię kilka dni nerwówki i musisz to wytrzymać;taka rada odemnie nie wsłuchuj się już tak intensywnie w reakcje organizmu i nie doszukuj się objawów ,bo zwariujesz...zrobisz wynik i będzie wszystko jasne, a teraz to się relaksuj i spokojnie wyczekaj do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn zwiększa niestety poziom HCG, tak samo jak pregnyl. Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn czyli nadzieja jest i to duża!!! Trzymamy kciuki:-) Oj nerwowy to będzie tydzień.. ale co tam, na takie wieści warto czekać nawet i wieczność:-) Ewelka za Ciebie również trzymam kciuki i oby czas do 15 szybko zleciał:-) Maria ja też mam dzisiaj wizytę, również u dr Polaka:-) Na piątkowej pierwszej wizycie z wynikami dostałam Gonal, na razie z rozpiską na 4 dni- na przemian 75 i 100. Dzisiaj zobaczymy, co dalej. Odezwij się po wizycie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn trzymam kciuki za ciebie :):):) To widzę ty się pośpieszyłaś z tym badaniem hcg i to znacznie :):) Kiedy ci kazali w polmedzie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
MARIA2510 TRZYMAM KCIUKI ZA DZISIEJSZĄ WIZYTĘ , MAM NADZIEJĘ ,ŻE NAPISZESZ JAK BYŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena widzę, że jesteś na świeżo po iui, miałaś wszystkie 3 w polmedzie? Jak wyglądała sprawa z nasieniem? jakie było,chodzi mi o to po preparatyce, pytałaś o to? I czy nie miałaś problemów z torbielą po stymulacji? Ja po stymulacji clo+ gonal wyhodowałam same torbiele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
LENA82 ZA CIEBIE TAKŻE TRZYMAM KCIUKI!! JA BYŁAM WCZORAJ NA WIZYCIE DOSTAŁAM GONAL Z ROZPISKĄ NA 4 DNI - 100. W PIĄTEK TJ.11-GO MAM KOLEJNĄ WIZYTĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch się nie odzywa coś... Zaciążyła to zapomniała o nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Angiel, ja zrobilam HCG jak i kazano w Polmedzie, wiec to tylko ich decyzja. Oni moze i rzeczywiscie patrza na hormony....a my robimy juz wnioski....:( Zrobilam zatrzyk i teraz powtarzam za 4 dni czyli w piatek a nie sobote- przeliczylam sie... Zobaczymy co z tego wyjdzie. Traram sie myslem pozytywnie. Musze dac szanse babelkam na rozwoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie ..co wiecie dziewczyny o Centrum med.REX z Robotniczej?wiem,ze wczesniej bylo juz opisywane,ale jakos nie moge znalesc.chcialabym zrobic badania by wykluczyc bakterie i nie wiem od czego mam zaczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Ewelka trzymam kciuki i czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Ewelka, czekamy z niecierpliwoscia na pieeeeeeeeeknaaaaaaaaaa bete!!!!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Ewelka trzymam kciuki, ale ta beta to tylko formalnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Suuuper!!! Gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka a mówiłam,że to tylko formalność:)Wpisuj się na nasze forum dla ciężarówek:) Irewen nie wiem o jaki pakiet Ci chodzi, ale ja w Rex robiłam zestaw 3 bakterii/mycoplasma,ureoplasma,chlamydia/zapłaciłam za komplet 199 zł+10 zł zestaw do pobrania/kupiłam wcześniej u nich/ no i płaciłam 50 zł za pobranie u swojej pani dr.Możesz się tam umówić na pobranie,albo do swojego lekarza tylko upewnij się że ma te zestawy.Ja najpierw pojechałam tam kupić zestaw pobraniowy, a potem miałam wizytę u swojej lekarki i sama odwiozłam do Rexa materiał do zbadania.Wynik miałam za niecały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkk100
EWELKA moja kochanaaa wiedziałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 207 HCG :)) czyzby bliźniaki ? :)))) Buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Ewelka, Gratulijeeeeee!!!!!!!! Ale sie ciesze!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
EwelkaB GRATULUJĘ!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka moje gratulacje!!!! Anka 1985 to jutro czekamy na Twoją betkę!!! Ale fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dzieki...wlasnie chodzilo mi o te badania.Co prawda nie kazano mi robic,ale sama chcialabym sprawdzic czy wszystko ok.zwlaszcza ,ze ostanio dosc czesto mam zapalenie pochwy i nie wiem od czego,moze cos sie wyjasni.dzieki a moze jescze wiesz czy trzeba umawiac sie duzo wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka ja już 6 dni po... Czuję się ok,żadnych objawów chociaż wiem,że to jeszcze za wcześnie ale wiecie dziewczyny jak to jest,każdy szuka jakiś sygnałów ewentualnej ciąży...Pozostało mi tylko czekać jeszcze 8 dni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×