Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość alibabbbbkaaaa
Angel - MUSI! nam się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak długo będę musiała być w Pl jeśli będę podchodziła do ivf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak alibabbbbkaaaa właśnie tak MUSI :):):) i to niedługo bo mi już 30 stuknęła w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
no ja innej opcji do siebie nie dopuszczam mi 30 za 2 lata stuknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, Alibabka przykro mi bardzo.. Najważniejsze, że nowy plan już opracowany:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam już termin punkcji- czwartek.. Boże, ale się boję..sama nie wiem czego, ale strach mnie paraliżuje! Dziś wracając z kliniki z umówionym terminem prawie nie ustąpiłam pierwszeństwa. W ostatniej chwili się obudziłam. Mało brakowałoby, a byłoby bum..:-) Dziewczyny mam dwa pytania- dostałam skierowanie na Pregnyl. Na skierowaniu jest podany nr pogotowia całodobowego, ponieważ zastrzyk mam mieć po 22.00. Czy któraś z Was miała go tak późno? Trzeba się umawiać? Gdzie to w ogóle jest? Płaci się za zastrzyk? Z tych nerwów nawet nie wypytałam lekarza.. A drugie pytanie- dostałam też receptę na luteinę, doxycyclinum(kapsułki twarde) i Progynovę. Kiedy trzeba zacząć je brać? Dopiero po transferze? Pytania zawsze przychodzą mi do głowy niestety po opuszczeniu gabinetu hehe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria niczym się nie przejmuj. Ja się po prostu łatwo stymuluję, ale absolutnie nie ma to wpływu na powodzenie in vitro. Jedynym minusem jest faktycznie większa kasa.. Iwona widzę, że termin punkcji będziesz miała podobny jak Maria:-) Ewelka a ile bąbelków byście chcieli?:-) Mała co do ilości dni potrzebnych to różnie to bywa, ale fajnie by było, gdyby udało Ci się mieć ok 3 tyg. Zazdroszczę Bułgarii, podobno piękna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka,ja korzystałam z usługi prywatnego pogotowia we Wroclawiu/ul.Krasińskiego/,zadzwoniłam po południu i poinformowałam ,że będę;ja miałam jeszcze pózniej ten zastrzyk koło 24.Płaciłam 30 zł za zrobienie. Leki zaczynasz brać po punkcji,dostaniesz rozpiskę jak będzie już po. Nie stresuj się,będzie dobrze:) jak coś Ci się przypomni pisz,pomogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena ja miałam o 22,30 no i robiła mi znajoma pielęgniarka u niej w domu. Kochane będę szczęśliwa jak będzie jeden prawidłowo rozwijający się bąbelek a jak będą dwa to podwójne szczęście ;)) A co do przeczucia to nie mam żadnego. Czekam do piatku ;) Mała, Alibabka przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Sylwia0406 dziękuję za szybką pomoc, tak od około połowy czerwca będę się przygotowywać do in vitro zeby tak podejsc jak wszystko bedzie oki na początku sierpnia. MałaG, alibabka... bardzo mi przykro :( Ja nastawiam sie na in vitro a jak nie wyjdzie, to ??? MUSI WYJSC!! Ja tez myslalam o zmianie kliniki ale wszedzie daleko, mam metlik w glowie. Buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Dziewczyny a mogę Was jeszcze prosic o powtórkę jakie dokładnie badania należy mieć zrobione przed in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaG ja mieszkam w Anglii i teraz podchodzę do in vitro. Przyjechałam na 3 tygodnie, Dr Elias powiedziała że to wystarczy. Około miesiąc przed rozpoczęciem stymulacji musiałam przyjechać na jedną wizytę ze wszystkimi badaniami i podpisami zgody. Zajęło mi to dwa dni bo zrobiłam badania, na drugi dzień odebrałam wyniki i zaraz potem wizyta w Polmedzie i szybko na samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, Anka dlaczego sprawdzałyście poziom TSH po transferze i jakie leki bierzecie? Macie problem z tarczycą? Moja tarczyca jest znacznie powiększona ale hormonalnie wszystko było ok do tej pory... Boję się, że stymulacja mogła coś namieszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka oto lista badań: Kobieta: grupa krwii cytologia-ważna 3 lata morfologia+płytki, czas APTT przeciwciała w kierunki różyczki IgG-ważne 3 miesiące przeciwciała w kierunku toksoplazmozy IgG i IgM-ważne 3 miesiące przeciwciała w kierunku cytomegalii IgG i IgM-ważne 3 miesiące Mężczyzna: badanie ogolne nasienia przeciwciała przeciwplemnikowe w nasieniu/jesli jest wskazanie/ Oboje: HIV przeciwciała HBs antygen oraz przeciwciała WR HCV do tego jeszcze badania hormonalne FSH,LH i estradiol (1-3 dzień cyklu);trzeba je zrobić zanim się wezmie pierwszą tabletkę antykoncepcyjna,tzn.rano badanie a po południu można zacząć brać antyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Sylwia BARDZO DZIEKUJĘ :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel ja mam niedoczynnosc wiec musze co raz sprawdzac, a jezeli myslisz ze ci namieszała stymulacja to zrob sobie badanie i bedziesz wiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Anulka :) Tylko tak się zastanawiam czy stymulacja może podnieść TSH i czy jak teraz zrobię badanie to czy wyjdzie wiarygodne. Dziewczyny co do innych klinik to we Wro nie mamy za dużego wyboru :( Dla mnie ta druga odpada bo byłam, sprawdziłam i to jest klinika, która nie dostosowuje się do pacjentki i do jej cyklu... Tam macie wszystko wykonywane w godzinach pracy danego lekarza - ja miałam np iui po 12 godz od podania ovitrellu...bo lekarz przyjmował tego dnia rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria2510 Ja tez mieszkam w UK , mam do Ciebie pytanie: Na jak dlugo przyjezdzalas do Polski aby zrobic inseminacje? Od ktorego dnia cyklu bylas? Czy bralas tylko clo, a pozniej zastrzyk na pekniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Dziewczyny, przykro mi bardzo ze sie wam nie udalo ale nie zatrzymujcie sie, walczcie dalej. Dzisiaj ide do dr Polaka porozmawiac co dalej.... Mamy 4 blastusie, nie wiem czy to na 1 transfer czy na 2 nie wiem jakiej jakosci sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
hey, ja byłam na kontroli czy torbiel się wchłonęła i niestety do bani - torbiel urosła, pojawiła się druga... dostałam tabletki antykoncepcyjne na ten miesiąc jestem po prostu załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabka..przykro mi..Wiem, jakie czekanie jest okropne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alibabbbbkaaaa a po czym masz te torbiele? Byłaś stymulowana CLO i postałaś coś na pęknięcie a mimo wszystko masz torbiel? Ja też mam torbiel ale po pierwsze zapowiadało się że będzie tego więcej a jest tylko jedna, a po drugie 2 dni po iui miała 33 mm a w ostatni piątek miała 35 mm. Czyli albo tylko urosła przez ten czas 2 mm, albo była większa i teraz maleje :) i mam nadzieję że po @ się wchłonie. Tylko teraz się zastanawiam czy od tej @ będę mogła zacząć brać tabletki anty do in vitro? Powiedźcie czy warunkiem koniecznym żeby zacząć procedurę in vitro jest to, że nie ma ani grama torbieli? A w ogóle czy te tabletki są konieczne? Zawsze to tak wygląda? Opowiedzcie starsze stażem :):) w tej materii koleżanki coś...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
Lena - właśnie to czekanie jest najgorsze :( Angel - byłam stymulowana najpierw clo, później gonalem i dostałam ovitrelle na pęknięcie... torbiele i tak się zrobiły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alibabbbbkaaaa biedulka :(:(:( a miałaś problem z niepękającymi pęcherzykami, torbielami? Czy to efekt stymulacji? Teraz chciałaś podejść do IUI czy in vitro? Też pytanie jak duże są, bo jak małe to można by spróbować duphasonem np je przepędzić a wtedy cykl nie do końca stracony... Ale lekarz widział pewnie i ocenił ze lepiej anty. Ja nie dostałam na pęknięcie ovitrellu i bardzo żałowałam ale jak widać nie zawsze ovitrell skuteczny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
angel - nie miałam nigdy problemu z torbielami :( jedna torbiel ma prawie 5 cm :( więc duża i podobno pęcherzyki pękły a torbiele zrobiły się z ciałka żółtego... ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
aaa- i na razie miała to być stymulacja bez inseminacji i in-vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze 5 cm to spora :( a takie torbiele z ciałka żółtego po @ się nie wchłoną? Kurcze współczuję Ci bo sama ostatnio byłam załamana tą torbielą- ale damy radę :) główka do góry. To tylko miesiąc a Ty młodziutka jesteś bo jak dobrze pamiętam 27 lat masz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×