Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Liska dzięki ;-) Lena moje serdeczne gratulacje!!! ;-) Maria trzymam kciuki za środową betę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:-) Liska następną wizytę mam za tydzień w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena moje gratulacje:-) To chyba będą 2 serduszka jak u Liski? Ja mam wizytę za tydzień we wtorek. Dziewczyny powinnam jeszcze robić HCG? Muszę zrobić TSH bo mam niedoczynność, ale czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca oby byly dwa serduszka:-) Marze o tym.. Czyli wizyte bede miala dzien po Tobie. Pytalam sie, czy robic jeszcze hcg, ale dr powiedziala, ze juz nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię betę w środę bo wczoraj i dzisiaj u nas jubileusz królowej i laboratoria zamknięte dlatego. Lenka super beta! juto się odezwę pewnie wieczorem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ostatnia moja beta byla 1892 a po 3 dniach 5545 wiec chyba ok:) POwiedzcie mi czy dobrze kazala mi przyjsc ginekolog zeby cos zobaczyla,dopiero na koniec czerwca??? dodam,ze ostatnia miesiaczka zaczela sie 24.04, prawdopodobnie owulacje mialam ok 20dc... co o tym sadzicie? wY KIEDY szlyscie na pierwsza wizyte? dzis mam 43 dzien cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Kamkrzem dobrze każe ci przyjśc, wtedy będzie ok 6 tc i powinno już byc widoczny pęcherzyk płodowy ale na serduszko to o tydzień za wcześnie :) chyba że owulację miałaś wcześniej ok 13/14 dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem na koniec czerwca to już będzie 8 tc, na 100 % będzie widać serduszko, a zazwyczaj pojawia się koło 6-7 tygodnia. Betka mega wysoka nie ma co już powtarzać! teraz trzeba uwierzyć! Jesteś w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pewnie to głupie pytanie, ale nie mam pojęcia, od kiedy liczyć początek ciąży? Normalnie od dnia transferu? Przy naturalnym zapłodnieniu liczy się pierwszy dzień ostatniej miesiączki, a u nas? Byłam dzisiaj w lab na Pow.Śląskich i widziałam duży plakat informujący, że przez cały lipiec lab będzie nieczynne z powodu remontu. Tak tylko informuję, żeby ktoś na darmo się tam w lipcu nie fatygował i nie pocałował klamki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Liska:-) Czyli jeśli wszystko tfu tfu jest ok, to jestem w 5 tygodniu bez jednego dnia:-) Wizytę mam w przyszłą środę, czyli 6 tydz. Mam nadzieję, że będzie już widać serduszko lub dwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka życzę dwóch serduszek :) Dziewczyny jak laboratorium na Powstańców Śląskich będzie nieczynne to może wiecie gdzie indziej można wykonać badania żeby były na ten sam dzień. Chodzi o Wrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka jutro kończysz 5 tydzień i zaczynasz 6:) Z tym liczeniem to jest to troszkę pokręcone, różnie lekarze też liczą. ja tam zawsze sobie dodaję, czyli jak teraz mam 28 tydzień i 3 dni to mówię, że jestem już w 29 tygodniu i tak mój teraźniejszy lekarz liczy, a w Polmedzie liczą skończone tygodnie, czyli wg nich jestem w 28tygodniu. Angel30 wiem, że diagnostyka robi tego samego dnia tylko nie wiem jak to jest z godzinami. W dolmedzie czeka się jeden dzień więc odpada, ale pewnie Polmed będzie miał jakąś alternatywę, zapytaj po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja trzecia beta 28,1 rozumiecie coś z tego? W Polmedzie kazali powtórzyć w piątek. Pytałam czy to może ciąża pozamaciczna, czy może usg zrobić to nic nie powiedzieli tylko czekać do kolejnej weryfikacji. Miała któraż z was podobnie lub może czytałyście gdzieś coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dodatku test robiłam 15 dni po transferze i wyszedł negatywny. Dziewczyny ładne bety! Iwona co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam też test w 15 dniu po transferze i wyszedł negatywny. Dziewczyny ładne bety:) Iwona co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dokładnie w takiej samej sytuacji jak Ty...u mnie oznaczało puste jajo płodowe, a Polmed tylko zwodził i kazał powtarzać betę...powinni powiedzieć bo dokładnie wiedzą co taki przyrost oznacza...skończyło się szpitalem i zabiegiem łyżeczkowania :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lily napisz mi prosze coś wiecej. Ile razy musialaś robić betę i kiedy w końcu stwierdzono że to puste jajo płodowe. Robiłaś dodatkowe badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczek baczek
czesc dziewczyny.przepraszam ze tak wam sie tu wbijam ale chcialam zapytac czy ktoras z was nie potrzebuje clostilbegryd mam 3 op.i jedno zaczete.i witaminki dla panow salfazin ,L-carnityna, koenzym Q10.tez sa juz zaczete opakowania.ODDAM ZA DARMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polmedzie powiedzieli, że dopiero przy becie 1500 coś widać, ale w międzyczasie byłam u mojej ginekolog i ona nie robiła mi złudzeń, wg wyliczeń był to już 6 tydzień i dalej było tylko puste jajo płodowe a powinno być widać zarodek a nawet w tym czasie bije już serduszko. Parę dni później pojechałam do Polmedu i dostałam skierowanie do szpitala na wywołanie poronienia. Oczywiście lepiej byłoby gdyby organizm sam poronił, ale u mnie nie chciało to nastąpić. W szpitalu też nie chcieli mnie przyjąć bo beta cały czas szła do góry a usg pokazuje pustkę. w końcu mnie przyjęli to był już 9tc i podali tabletki, które wywołują skurcze no i zabieg w znieczuleniu ogólnym. Wszystko trwa bardzo szybko, ale serce długo krwawi. Leżałam na patologii i widziałam i kobiety w ciąży i kobiety z maluszkami, nie było łatwo. Maria2510 nie wiem co ci doradzić, pewnie beta bedzie właśnie tak mozolnie szła do góry i dlatego będą kazali powtarzać bo będą chcieli mieć pewność. Prawda jest okrutna, ale trzeba sobie tłumaczyć, że poszło coś nieprawidłowo i następnym razem się uda. Powinnaś umowić się na wizytę i zobaczyć co jest na USG. Jak masz jeszcze jakieś pytania to na wszystkie odpowiem, aha i żadnych badań nie robiłam. Ważne było tylko USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria tak czytam twoje wiadomości i tak sobie myślę bo ponoć przy pustym jaju beta rośnie, ale jest to przyrost nieprawidłowy, a czasem może być normalny, u Ciebie bardzo malutko przyrasta co mnie martwi czy to nie ciąża pozamaciczna:( Ja bym na twoim miejscu przestała brać luteinę i te inne leki, bo pewnie jak byś ich nie brała, a jest to ciąża biochemiczna to byś dostała okres, a tak to leki powoduje, ze te puste jajo rośnie.Jeżeli byłaby to ciąża pozamaciczna to ponoć na Kamieńskiego mają zastrzyk, który dają do 1000 hcg i nie trzeba robić laparoskopii. Koleżanka miała pozamaciczną i najpierw dostała ten zastrzyk, ale nie pomógł bo ona miała już wysokie hcg.Zastrzyk ten stosuję się do chemioterapii i on zabija komórki. Maria idź do ginekologa tam u siebie i to sprawdź , a nie czekaj bo to i to jest przykre i może zakończyć się szpitalem:(Chyba, że spadnie te hcg to będzie już ok. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria robisz dzisiaj betę, tak? Będziesz miała dzisiaj wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Dzisiaj zrobiłam kolejną betę i wynik wieczorem, w Polmedzie powiedzieli mi że prawdopodobnie jest to ciąza biochemiczna ale muszą to sprawdzić. Mam nadzieje że wszystko okaże sie dzisiaj bo to czekanie jest najgorsze. Napiszę wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mi dr Elias kazała odstawić leki, ale i tak macica nie chciała się sama oczyścić - trwało to ok. 2 tyg. i nic. Ja w ostatnim badaniu bety miałam wartość ponad 15000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Czesc, dziewczyny. Maila, robias moze badania o kt pisalysmy ostatnio???Ja czekam na wynik, w nas tyg bede dzwonic po wynik badan genetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej paczek baczek jak nie ma chętnych na witaminki i clo to ja mogę przejąć to jest mój mail yaca1982@o2.pl podaj mi numer konta to ja wyślę pieniążki na przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was pytanie kupowałyście moze dla mezów l-karnityne? bo ja chce kupic ale nie wiem jaka:( tyle tych rodzaji napiszcie prosze jaka polecacie lub jaka wy kupowałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
Witam dziewczyny U mnie niestety :( nic nie wyszło!!! Jakoś od początku ciężko szło i źle się skończyło. Dzwoniłam dzisiaj do POLMEDU odebrała kobieta ( chyba położna ) i kazała odstawić leki. Jestem bardzo rozczarowana , rozżalona .... i tym ,iż się nie udało , i tym że jakoś tak troszkę ozięble - rutynowo nas traktują w Polmedzie. Nie ma słowa wsparcia, pocieszenia.... A może ja jakoś taka wrażliwa jestem..... !!! Trzymam kciuki za wszystkie , którym się udało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczek baczek ja chetnie przyjme to co proponujesz, witaminki dla meza sie przydadza bo ma problem z ilosc zolnierzykow a przygotowujemy sie w najblizszym czasie do inseminacji. Moj email : sabaj@wp.pl . Prosze o kontakt. Dzieki:) Rozumiem ze Tobie sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×