Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Ja również trzymam za Was wszystkie kciuki ;-) Czekająca nie poddawaj się !!! Lena oby ten brzusio pozostał z Tobą ;-)Trzymam mocno zaciśnięte kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Czekająca życzę ładnego przyrostu bety :) Lenka, Maria trzymam kciuki za wasze powodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
Witam wszystkie kobietki !! Tak jak opisywałyście transfer to nic strasznego.. Dodatkowo byłam razem z mężem, więc i emocje były jakby inne - nie byłam z nimi sama.... Teraz czekamy na pierwsze wyniki. Pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:-) Iwona, teraz tylko kilka dni i wszystko będzie jasne:-) Dziewczyny powiedzcie mi proszę, czy znacie link do laboratorium na Pow.Śląskich, żebym mogła sprawdzić wyniki przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka,z tego co się orientuję to nie ma takiej możliwości. Laboratorium nie ma swojej strony internetowej,dlatego też trzeba się po wyniki fatygować osobiście lub poprosić o przekazanie ich do Polmedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwia. Prosiłam o przekazanie wyników do Polmedu, ale coś mi się wydawało, że kiedyś była tu rozmowa o sprawdzeniu wyników na necie. No nic, pozostaje mi czekać na telefon z Polmedu. Mam nadzieję, że zadzwonią od razu po otrzymaniu wyników:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka dziewczynki!! Lenka aż taki masz wielki ten brzuszek? Bo to, że lekka hiperka sprzyja ciąży to jedno, ale to że jest ona niebezpieczna to drugie.jeżeli urósł on do dużych rozmiarów i przeszkadza Ci w chodzeniu to nie ma żartów tylko musisz się pokazać lekarzowi na kontroli. A tymczasem pij conajmniej 2-3 litry wody dziennie i powiedz o tym w klinice. Ja też miałam lekką hiperkę przy udanym transferze, ale mój brzuch przypominał 3-4 miesiąc a nie 7 jak piszesz.I nie kolidowało to z chodzeniem. Tak czy inaczej trzymam kciuki za piękny wynik, o której oddałaś krew? pytalaś mniej więcej o której będzie wynik? Ewelka n oto dziś u Ciebie wielki dzien, weź ze sobą chusteczki higieniczne:) Iwona kiedy masz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska wiem, też się martwię. Dzwoniłam do Polmedu w sobotę, ale Pani w recepcji powiedziała, że mam pić dużo wody i jak nic się nie zmieni, to mam dać znać w pon. Nic się nie zmieniło, więc dzisiaj pojadę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rośnie jeszcze czy stoi w miejscu? Mierzysz go? i faktycznie jest taki duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Lena, uwazaj i nie czekaj tylko szybciutko jedz... Trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się już zatrzymał. W obwodzie mam ok 86 cm! Co prawda nie mam pojęcia, ile miałam wcześniej, ale ważę 49 kg, więc chyba nie było aż tak źle:-) Dzwoniłam do Polmedu, wizytę mam na 16.00, mam nadzieję, że będzie ok. Teraz czekam na telefon z wynikami.. Miał być ok 12.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca, bo jestem dosyć niziutka, 160 w kapeluszu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wyniki bety: 41,23.. Zapomniałam zapytać o resztę, ale o 16.00 i tak będę w klinice, więc dopytam. Az boję się cieszyć, mam nadzieję, że to nie Ovitrel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Lena beta piękna. Robiona w 7 dniu po transferze? Trzymam kciuki za duży przyrost ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:-) Ale w pełni cieszyć się będę dopiero, jak beta będzie ładnie przyrastała:-) A inaczej być nie może! Ewelka w 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mnie ostatnio przeczucia dobre nie opuszczają:) Dziwnie spokojna byłam czekając na Twoją betę i tak sądziłam, że będzie piękna:) Kochana nie chcę nic mówić, ale spójrz na mój podpis i wysokośc pierwszej betki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka w drugiej dobie. Liska, Angel dzięki kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Lena, SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!:) Trzymamy kciuki zeby wszystko sie udalo: )a beta bedzie pieknie rosla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny..choć tak bardzo się boję, żeby wszystko było ok..Ale jestem dobrej myśli:-) Maria niedługo Tobie będziemy gratulować, zobaczysz! Kiedy testujesz? Jutro, czy pojutrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria mam nadzieję, że i u Ciebie wyjdzie wynik dwucyfrowy:-) Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka a wiesz że ja też miałam przeczucia co do Ciebie :):):) tak się cieszę bo teraz to wierzę ze nawet z dwoma zarodkami nie klasy A może być ciąża :):):). Wlałaś wiarę w me serce. Dziewczyny a wy też miałyście takie leciutkie plamienia na antykach? Ja dziś będę dzwonić bo to 11 dzień już ale może to od mojej torbieli... sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
LENA GRATULUJĘ!!!! TRZYMAM KCIUKI!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×