Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Lena gratuluje ;-) Bardzo czekalam na Twoj wynik gdyz razem podchodzilysmy do IUI.I razem niestety nam sie nie udawalo...a teraz Tobie sie udalo wiec i mi tez sie uda ;-) Super!!!Ciesze sie razem z Toba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka bardzo się cieszę,wynik jest super i teraz życzę pieknego przyrostu:)Opłacało się dzwigać tego balonika co;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka a jak po wizycie? angel ja płaciła przez prawie całe antyki to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to jest jak sie pisze z telefonu:) plamiłam a nie płaciłam i Lenka a nie Linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena moje gratulacje :-) Cieszę się z Twojego szczęścia. Niech beta rośnie. Maria zobaczysz, jutro Ty będziesz płakać ale ze SZCZEŚCIA i Swojej WYSOKIEJ bety. Fajnie, że chociaż Tobie Lena się udało. Niech dobra passa dla innych Dziewczyn trwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Tyyyyyyyyyyle się tu dzieje. Dziewczyny gratulacje. Piąstki zaciskam za Wasze wysokie betki. Ewelka Napisz koniecznie po wizycie jak serducho ❤️ Buziaki dla Was Kochane 👄 Pamiętajcie ja tu zaglądam!!! ;) Choć serce rozdarte na pół. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monch. Wiem, że serce krwawi, bo ja również przeżyłam to co Ty, tylko że to było naturalna ciąża pozamaciczna po laparoskopii i do tego dowiedziałam się o tym w 8 tygodniu. Również usunięto mi jajowód lewy. Teraz czekam na kolejną weryfikację bety, bo w 9 dpt beta tylko 8,5 :-( Czy lekarz powiedział Ci co mogło być przyczyną, że pomimo in vitro była to ciąża pozamaciczna? Trzymaj się. Lenka, jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca nie zamartwiaj się na zapas. Beta 8 to już ciąża :). Życzę aby teraz prawidłowo przyrastała i została z Tobą na całe 9 miesięcy. Nie wiadomo co było przyczyną. Nie wiem dlaczego jajowód zassał kruszynkę :(. Pozostaje mi tylko prawa strona, choć też majstrowano przy niej. Na razie muszę uporać się z jelitami, bo one strasznie się rozbestwiły w brzusiu po poprzedniej operacji (pozrastały się ze wszystkim co miały na drodze). Jestem teraz na drastycznej diecie. Ja miałam płaski brzuch, ale teraz to prawie przyrasta mi do pleców ;) a jednocześnie usunęli mi poprzednią bliznę i zrobiono mi gratis lifting brzucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Czesc, dziewczyny:) Milo sie czyta, kiedy jest radosc i II kreseczki:) Trzymam kciuki za wzrost waszej bety:):):):) Monch, szkoda ze tak sie stalo i maluszek sie zagniezdzil nie tak gdzie trzeba. Nastepnym razem musi sie udac, bo trzeciez beta przyrostala. Badz dobrej mysli. A co z tymi jelitami? Zrosty jakies masz po endometriozie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Co taka cisza. Wysyłajcie wiruski ciążowe ;) Irenn właśnie przy usuwaniu ciąży jednocześnie usunęli mi zrosty po poprzedniej operacji i pewnie po endometriozie. Wyniki będę miała dopiero za tydzień to się okaże. Z tego co mi dr powiedział, to zrobił porządek. Mówił, że jelita rozlazły się w miejsce lewego jajnika i przyrosły również do prawego, jak i do powłok brzusznych. Jedyne co mnie trzyma przy nadziei to, że to fakt, że muszę dojść do siebie, odczekać, aż wszystko się zagoi, pewnie będę musiała powtórzyć HSG i od razu działać, by z czasem znów się scenariusz nie powtórzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Monch, ja tak pytam bo tez mam duze zrosty w jamie brzusznej, bo mialam stan zapalny otrzewnej, operacje mialam w 2010- laporoskopie, pozniej laporoskopia usuniecia jajowodow i tez za kazdym razem slyszalam po operacji ze mam duze zrosty kolo watroby i wogole w calej jamie brzusznej. Najgorsze jest to ze ciagle boli mnie w miednicy, stylu i jak by w biodrach....brzuch tez pobolewa. Lekarze mowia ze to moga zrosty bolec. Masz moze jakis dolegliwosci zwiazane ze zrostami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Monch, nie martw sie, scenariusz sie nie powtorzy, masz jeszcze 1 jajowod, a z 1 jajowodem tez w ciazy zachodza....:) Bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch bardzo dziękuję za to że pomimo swoich problemów pamiętasz :) Usłyszałam i zobaczyłam wczoraj najpięknejszą rzecz jaką kiedykolwiek mogłam zobaczyć - maluśkie serdunio ;)) Bije 148 razy na minutę i wygląda cudownie ;)) Nawet nie potrafię opisać tego co poczułam i czuję nadal ;)) Dopiero wczoraj dotarło do mnie chyba to co się faktycznie dzieje. Życzę każdej z Was takich przeżyć i wiem że na pewno wasze marzenia sie spełnią ;)) Lenka Tobie jeszcze raz gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka gratuluję serduszka,pięknie bije:) Lenka jak po wizycie??? pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:-) Angel i co, dzwoniłaś do kliniki? Liska, Sylwia brzuch nadal ogromny, ale dr mnie uspokoił, że jeśli nie ma innych objawów, to jest ok. Dał mi receptę na jakiś lek, który mam wykupić, jeśli za 3 dni nic się nie zmieni. Monch, Irenn życzę Wam, żeby wszystko się pięknie zagoiło i żeby już nic nie stało Wam na przeszkodzie do Waszego szczęścia! Ewelka gratulację! Domyślam się, że to musi być wspaniałe uczucie:-) Czekająca kiedy kolejna weryfikacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka dzwoniłam ale Pani mnie uspokoiła, że tak może być tzn plamienia mogą występować przy tych antykach... W piątek i tak mam wizytę bo muszę sprawdzić czy torbiel zniknęła - oby :). Ewelka moje gratulacje kochana, a jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel dziękuję czuję się dobrze. Od czasu do czasu brzuch jeszcze pobolewa ale już naprawdę niewiele. Piersi urosły ;) no i ciągle spać mi się chce i to chyba wszystko. Na szczęście żadnych mdłości ;) Dziewczyny Wy też wkrótce będziecie mieć taki dzień w którym usłyszycie serduszko Waszego maleństwa ;) Trzymam za Was wszystkie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ja już też po wizycie jest bąbel, słyszałam i widziałam serdunio, bije jak szalone wszystko jest ok i zgadza wielkością co do tygodnia. Ewelka gratuluję:)Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka Kalinka super, pewnie jeden z najprzyjemniejszych momentów w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka bardzo dobre wiadomości,niech maluch zdrowo rosnie w brzuszku:) Ewelka mam nadzieję,że mdłości Cie nie dopadną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika@tlen.pl
hej ja za 3 dni zaczynam antyki, punkcja przewidziana na koniec lipca też jestem po operacjach jelit przez endometriozę, dwie operacje rok temu, został mi 1 jajnik i jajowód- od października 2011 bezskutecznie się staramy, nie pęka pęcherzyk- i idziemy na in vitro za 2 tyg idę do dr Polaka z dokumentami i wynikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kika. Ja jestem w trakcie antyków ale kiedy ruszę ze stymulacją dowiem się w piątek :) Kurcze dziewczyny powiem wam ze czas leci :) a tak marudziłam, że się będzie dłużyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika@tlen.pl
ja wlasnie marudzę że jeszcze cały czerwiec cały lipiec :) czy ktoś wam dawał L4 po punkcji ? jak nie to biorę urlop wtedy bo jestem już padnięta ale czekam z wolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka i Kalinka moje gratulacje !!! Lena, ja mam jutro 2 weryfikację i już od wczoraj mam koszmary senne, że beta marna :-( Robię ją u siebie i będę czekała na wynik do 18:00. Nie wiem jak się skupię w pracy, bo i tak już chodzę zakręcona. A Ty kiedy powtarzasz wynik? Maria, jak tam Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kika Twoja historia całkiem podobna do mojej Czekająca ja cała w nerwach jutro badania. Mam nadzieję że u Ciebie bedzie piekny przyrost bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
Maria2510 I jak byłaś na badaniach ???? Trzymam mocno kciuki!!!!! Ja mam robić badania dopiero 04.06.2012. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×