Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość irenn
Czesc, dziewczyny. Co tam u was slychac? Jakos cihzho sie zrobilo na forum... U mnie czas powoli leci, dostalam wyniki genetyczne kryotyp jest w porzadku jeszcze czakam na wynik krzepniecia krwi, nie wiem dokladnie do czego jets ale zalecili to zrobilam:) Sprobujemy podejsc jeszcze do Crio na jesien a jesli sie nie uda to jedziemy do innej kliniki, kt poleca wiekszosc lekarzy ( u kt bylam). Inne leczenie, inna praktyka, moze to pomoze... Pozdrawiam was i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem po wizycie i slyszałam SERDUSZKO szybko bijące.Ok 1cm Maluszek. Wiek ciąży wychodzi,ze tydzien do tylu, prawdopodobnie zaplodnienie i -owulacja byly pozniej. Wszystko ok, za 4-5 tyg sie zjawic i przed zrobic badania i wtedy te badanie na przeziernosc karkowa itp Powiedziala,ze moge sobie brac codziennie duphaston 1x tak dla dobra, nie zaszkodzi a moze pomoc. Dalej w to nie wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem bardzo Ci gratuluję:)Cudowne to uczucie uslyszec takie małe szalone serduszko nie?Dbaj o siebie i o maluszka.Trzymajcie się cieplutko. No i uwierz wreszcie kobieto:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamkrzem1 gratuluję ;-) Mam nadzieję,że i ja wkrótce będę miała to szczęście usłyszeć bijące serduszko ;-) angel_30 co tam u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem gratuluję :):) MałaG z pewnością i my niebawem będziemy miły te nasze szczęścia w brzuszku :):):) Ja dziś zaczęłam stymulację - Gonal poszedł w ruch i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel_30 no to trzymam kciuki ;-) Ja czekam na @ i potem od następnej zaczynam antyki więc wychodzi,że pod koniec lub w połowie sierpnia dopiero będziemy podchodzić ;-) Już się nie mogę doczekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ostatnio nie udzielam się ponieważ u mnie nic nowego nie jeździmy na razie do kliniki może po wakacjach a w lipcu wybieram się do endokrynologa sprawdzić to moje tsh bo niby mieści się w granicy normy ale na tym górnej skali. Oczywiście gratuluję wszystkim dziewczynom, którym się udało:) Mam pytanie do irenn a mianowicie o jakiej klinice mówisz bardzo proszę o nazwę może i ja tam spróbuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Nikol, podaj mi maila swojego ja ci wszystko napisze, nie chce na forum pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Ja tez trzymam kciuki za was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Irenn :):):) A czy możesz tylko napisać czy ta klinika o której pisałaś to w Warszawie się mieści? Ja myślałam o Warszawie albo Białymstoku ale nie dostałabym urlopu aż tyle i zdecydowałam się ostatecznie na Wrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kamkrzem moje gratulacje. Faktycznie coś cicho u nas, za to u mnie za oknem niezła burza. Ja całe popułnia przesypiam i to jedyny objaw ciąży, aż martwię sie czy wszystko jedt ok. A i zapachy mnie denerwują. Lena o co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca,Ty sie ciesz że Cie nie męczą mdlości i wymioty:) Ja też oprócz spania i chronicznego zmęczenia w pierwszym trymestrze nie miałam żadnych innych objawów, a z ciążą było i jest wszystko dobrze.Także nie martw się kochana,dzidziuś ma się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczyny, ja właśnie wróciłam od gina i niestety pęcherzyki słabo rosną :( dziś 11 dc, a one mają po 10 i 12 mm :( dostałam większą (dodatkową) dawkę gonalu - mam brać dziś i jutro i w sobote na usg... jak myślicie - jest jeszcze szansa, że coś tam urośnie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel,ja na początku stymulacji zaczynałam od dawek 150 i 187,5 ,ale slabiutko reagowałam i miałam zwiększone do 262,5 jednostek. Heyo,jest nadzieja że po zwiekszeniu dawki pęcherzyki zaczną rosnąć,bądz dobrej myśli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja zaczęłam od 75 więc mam naprawdę malutką i nie wiem czy się bać czy cieszyć. Heyo ja przy IUI tak miałam że po CLO pęcherzyk miał 15 mm a za 3 dni (po dwóch dawkach gonalu) aż 22 mm :) więc się nie martw bo po gonalu mogą szybko wystrzelić do góry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no to żaden powód do strachu.Lekarze przypisując Ci taką dawkę mieli ku temu powody,ja jestem po 30-tce więc gorzej się stymulowałam niż młodsze dziewczyny i dlatego startowałam odrazu od większych dawek. Nie zamartwiaj się,u każdej dziewczyny stymulacja przebiega inaczej i nie ma co się sugerować dawkami i rodzajami leków u innych,lekarze zrobią tak żeby było dobrze u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel ja startowałam od 175 a potem 200 gonalu i cały czas menopur. nie ma zasady lekarze wiedzą. mi się nie udało a za Ciebie będę cały czas trzymać kciuki. heyo szansa jest że urosną dopiero 11 dzień, będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
Maria 2510 czy otrzymałaś ode mnie wiadomość? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Dziewczyny , ja zaczynalam od 50 leku, dopiero pozniej zwiekszono mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Dziewczyny za słowa otuchy, mam nadzieję, że coś tam jeszcze urośnie :( Angel - ja na razie jestem stymulowana, ale bez IUI - to biorę clo od 3 dnia po 2 tabletki przez 5 dni, później gonal 75j w 5 dniu, a później od 8 po 75j przez 3 dni teraz dostałam po 125j, jak niewiele uroslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki :):):) bo się na dobre nie zaczęło a ja już zaczynam świrować :). Dlatego koniec z porównywaniem :) co ma być to będzie i Czekająca jest tego przykładem :) jeden bąbelek, ten jedyny :) i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo może ta zwiększona dawka będzie tą odpowiednią po której pęcherzyki urosną szybko:) tego życzę. napisz jak po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja od początku do końca miałam naprzemiennie 75 i 100. Heyo oczywiście, że jest szansa, że urosną. Powodzenia:-) Trzymam kciuki za Was wszystkie dziewczyny!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Dziewczyny, wiem ze oni dopasowyja tez poziom estradiolu, kiedy wytlumaczyli mi taz ze moze sie okazac ze estradiol za szybko urosnie a pecherzyli bedza wciaz male dlatego straraja sie zrobic tak zeby estradiol wzrastal nie za szyko odpowiednio do wzrosty pecherzykow.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteście cudowne :):) zawsze odpowiecie i odrazu człowiekowi lepiej się robi :) Lenka to koszty leków chyba nie były duże :) Irenn racja przecież estradiol po coś oznaczamy :) i się kłujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×