Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość kika@
już mnie zaczyna stres zżerać a byłam taka spokojna do tej pory ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria AZ- adopcja zarodka, KD- komórka dawczyni, Tak drugi raz też byłam stymulowana puregonem i dostalam jednorazowo zastrzyk z menopuru i tym się rózniła stymulka oczywiście poza dawkami, bo za drugim razem miałam je większe. A mimo tego wolniej rósł e2. A badania raczej do dnia rozpoczęcia stymulacji, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika na prawdę nie ma się czym stresować, to nie jest nic strasznego, ani bolącego więc naprawdę nie ma się czego obawiać:) Pamiętaj, że nie Ty pierwsza i nie ostatnia przez to przechodzisz:) Ja sobie to wmawiam właśnie teraz i wiem, że łatwo mi się mówi, bo sama mam mega stresa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
punkcja dla mnie to pikuś hehe, rok temu miałam 2 operacje wielkie + jelit , jestem pocięta jak frankestein dzięki endometriozie IV stopień :) boję się - rozczarowania .... estradiol piątek 106 dzisiaj 440 zaraz jadę do kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria,te wyniki powinnaś dostarczyć przed rozpoczęciem stymulacji. Dziewczyny,mam do Was pytanie:czy laboratorium na Powstańców będzie czynne od 1 sierpnia?Gdzie Wy teraz robicie wszelkie badania dla Polmedu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria będę trzymała za Ciebie kciuki bardzo bardzo mocno :). Jest ciężko ale trzeba mieć nadzieję. Ja tak jak Liska :) chyba ostatni raz podejdę do procedury w Polmedzie. Chciałabym też we wrześniu zacząć chociaż antyki ale nie wiem czy to nie za wcześnie :( Kika, amaaka - trzymam kciuki. Mi estradiol też spokojnie przyrastał ale przyrastał i to najważniejsze. MałaG a co u Ciebie jak przygotowania? Lonia a Ty na jakim etapie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Nie pisalam,poniewaz musialam wyjechac na wekend odpoczac troche.Czas spedzilam z kolezanka bardzo mile przy okazji znajomosci w szpitalu zrobilam bete.wiem,ze to byl 9dpt ale byla okazja i zrobilam ..niestety 4.0 mIu/ml.i znowu klapa.A na forum widze cos sie dzieje bardzo duzo wpisow. .DziekiLiska,Sylwia,Maria,Lena,Angel,MalaG,Ammaka,kika,Galit ,Krzemkem i wszystkim,ktore pominelam dzieki za wsparcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Angel ja narazie musze dać sobie przerwe bo nie mam już urlopu :-(a mieszkam w Irlandi,planujemy zacząć znowu starania luty/marzec ale to już invitro ,dziewczyny trzymam za was mocno kciuki z całego serca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
sylwia0406 ja robię na Weigla w szpitalu wojskowym - szybko i najtaniej wg mnie mam 6-7 pęcherzyków 10-11 mm wszystko ładnie w niedzielę punkcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
dziewczyny gdzie we Wrocławiu robią w sobotę lub niedzielę wyniki i wynik też jest w taki dzień ? jak np. potrzebuję w sobotę zrobić krew i wynik po południu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
słyszałam że na brochowie jest calodobowe laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
ale to tylko punkt pobrań, wyniki w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen,to napewno nie wynik jakiego byśmy oczekiwały,ale ja jednak będę ostrożna...już nieraz dziewczyny miały wynik,który wskazywał na porażkę,a po kilku dniach zupełny odwrót.Ja wiem,że Ty nie masz takiej możliwości robienia bety jak my ,ale zrób chociaż sikańca dla pewności. Kika,dzięki za info.Nie za bardzo lubię tam robic badnania,bo rano zazwyczaj kolejki są;)myślałam,że gdzieś w okolicy Powstańców można zrobić... Pytałaś gdzie zrobić badania w weekend,z tego co wiem to Diagnostyka na Traugutta jest całodobowa i wyniki można mieć w ten sam dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika w sobotę robiłam na Weigla w Diagnostyce. Czynne mają w soboty od 9-tej, ludzi multum. Krew pobieraną miałam około 10-tej, wynik na cito był na 14-tą. Jeśli zależy Ci na czasie, to szybciej będzie na Opolskiej, tam zostało przeniesione główne laboratorium Diagnostyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
dzięki wielkie podzwonię, bo nie wiem czy w sobotę nie będę potrzebować jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
na weigle w wojskowym nie ma ludzi, ja chodze przed 8 i z 3 osoby zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
nooo ładnie hehe dziewczyny - może się komuś przyda obdzwoniłam wszystkie i w Diagnostyce na ul. Opolskiej 133a w sobotę przyjść powiedzieć że na CITO wynik i wynik będzie w sobotę , gdzie indziej dopiero w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
jest też lab na Trwałej blisko AE czynne od pon do soboty, tam z kolei o 8 dużo ludzi ale 9-10 już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika ja robiłam w sobotę i w niedzielę w szpitalu na Kamieńskiego. Robiłam o 8 a wynik na cito w ciągu 3 godzin - mają to w cenniku, chyba 4 zł więcej się płaci za to ale jest naprawdę na cito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 2880
super !!!! dzięki czyli idę w sobotę czy niedzielę rano do laboratorium w szpitalu, prosze o wynik na CITO i mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika ja jak w niedzielę potrzebowałam na 10:40 wynik estradiolu to na pobranie pojechałam tak po 7 i miałam wynik na czas. Telefonicznie mi podali. Ale jest jedno "ale" w niedziele jest drożej bo doliczają 30% do kwoty :( ale jak trzeba było, to trzeba. Plus oczywiście opłata dodatkowa za cito też była ale wiem że będzie szybko i nie muszę się prosić i tłumaczyć dlaczego chce szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Kika tam w szpitalu jest laboratorium czynne 24 na dobę i to tam oznaczasz. Jeśli chodzi o estradiol to mi Pani powiedziała, że przy dużym stężeniu trzeba dłużej czekać niż jak jest mały. Dlatego pojechałam wcześniej aby mieli te 3,5 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewem tak mi przykro :(:(:( Ty miałaś mrozaczki prawda? Które to było twoje podejście? Maria a Ty kochana w Polmedzie drugi raz próbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 2880
oki rozumiem wszystko , dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen - Sylwia ma rację czasami może się jeszcze cos zmienić więc zrób za parę dni test. Ja wciąż za Ciebie trzymam kciuki Angel ja będę po raz drugi podchodzić w Polmedzie bo w Polsce to do Wrocławia mam najbliżej i nie mam za bardzo innej możliwości bo też z Anglii latam do Wrocka. Boję się po tych wszystkich wpisach, nie wiem co się dzieje że tak mało każda ma zapłodnionych komórek. Ale cóż nie mam wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria ja jestem w rozsypce jeśli chodzi o wybór kliniki do następnego podejścia :(. Też się waham bo podobnie jak Galit podejrzewam że problem leży po stronie ich laboratorium, sprzętu. Lekarzy klinika ma świetnych, złego słowa powiedzieć nie mogę, pilnują stymulacji, indywidualnie dopasowują dawki, leki. I do etapu punkcji wszystko jest super. dramat zaczyna się po, jak zostaje coraz mniej zarodków i jeszcze jak w moim przypadku to się da wytłumaczyć morfologią nasienia to pozostałe przypadki dziewczyn a jest ich naprawdę dużo są już nie do wytłumaczenia :(. Dlatego serce mówi spróbuj jeszcze raz tu a rozum żeby zmienić klinikę. We Wro jest jeszcze druga klinika i tam sprzęt mają naprawdę lepszy (nawet wyposażenie gabinetów, sali do przeprowadzania zabiegów i widziałam tam laboratorium - robi wrażenie) ale niestety podejście lekarzy tam jest dużo gorsze i dlatego zdecydowałam się na Polmed... a teraz to już nie wiem co mam robić :( Poradźcie coś proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel mam taki sam dylemat.... Ile juz sie leczysz w Polmedzie, ile zabiegów miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×