Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

ja pacjentką Polmedu byłam do grudnia, a potem przeszłam do poleconej mi przez znajome ginekolog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny, ja dziś dostałam @, więc niestety się znów nie udało :( mocno trzymam kciuki za resztę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi77, a powiedz szczerze, czy Wy dostrzegacie jakieś podobieństwo w swoi maleństwu? Ja jestem święcie przekonana, iż pomimo to będzie zarodek adoptowany to przecież Ty w jakiś sposób tez dajesz mu cząstkę siebie, nosiłaś ta perełkę pod sercem, krąży w niej ta sama krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znadzieją tak, dostrzegamy pewna podobieństwo do nas, mała ma szeroki nosek i ciemny blond włoski jak ja i niebieskie oczy jak mój partner ( i mamy nadzieję, że takie już zostaną ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się ciesze margi77, że mogę z tobą porozmawiać na ten temat, mam tyle wątpliwości... a powiedz mi proszę, czy komuś z Waszej rodziny mówiliście o planowanym zabiegu, o tym że to będzie AZ? Jak zareagowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znadzieją - kilka osób z naszej rodziny wie o zabiegu i nas wspierali w trakcie całej procedury, teraz każde z nich się cieszy naszym szczęściem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak oceniasz sama klinikę? Czy mogliście liczyć na wsparcie psychologa? Czy na wszystkie pytania uzyskaliście odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę każdemu polecać klinikę Polmedis, fachowo się nami zajęli i nie mam żadnych zastrzeżeń :) a z pomocy psychologa nie korzystaliśmy, ale wiem że jest taka możliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY MAM PYTANIE PRZYGOTOWUJE SIE DO IN VITRO BRAŁAM ANTYKONCEPCYJNE TABLETKI DOSTAŁAM ZASTRZYK WYCISZAJACY PO 3 DNIACH DOSTAŁAM OKRES KTORY TRWAŁ 5 DNI PO 4 DNIACH ZACZEŁAM BRUDZIC CZY TO NORMALNE A NA WIZYTE USTALONA JADE DOPIERO W PIATEK.PROSZE O ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuta - ja jak brałam tabletki na wchłonięcie torbieli to też brudziłam i lekarz powiedział, ze to normalne i żeby się tym nie przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo strasznie mi przykro:(widzisz tak to czasem bywa,że trzeba poczekać na ten szczęsliwy moment.Zyczę Ci dużo wytrwalości i trzymam kciuki:) Witam wszystkie nowe dziewczyny i za Was też trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia - dzięki... ano czasem trzeba poczekać, dziś już mi lepiej, już przełknęłam tę gorzką pigułę... teraz robimy 2-3 miesiące przerwy i gdzieś koło października podchodzimy do inseminacji, dzięki za słowa otuchy :) angel - jak się czujesz? co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania_80
heyo, bądź dzielna :) ja tak sobie mówię co miesiąc, najgorsze są dni przed @, bo nawet jak czuję, że dostanę to mam cichą nadzieję, że może jednak nie :/ Na pewno w którymś momencie Wam się uda :) Tak jak nam :) Ja miałam stymulowany cykl w marcu i normalne staranka. Miałam 3 piękne pęcherzyki i g... z tego wyszło :/ Dlatego wydaje mi się, że z tej inseminacji też nic nie będzie, jutro zrobię betę żeby się już nie męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Martuśka
Witajcie :-) Mam do Was ogromną prośbę. Chcemy zacząć przygotowania do II ivf. Będąc na wizycie rok temu po poronieniu mrozaczków dostałam od dr. E kartkę z badaniami, które mam zrobić między 1 - 3dc i z wynikami przyjść na wizytę. Nosiłam ją w portfelu i chyba mi wypadła, bo nie mogę znaleźć. Czy możecie mi napisać jakie hormony to były? Dzisiaj mam 3dc i muszę oddać krew, żeby nie stracić cyklu i od następnego brać antyki. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika@tlen
ziuta ja jestem na tym samym etapie po zastrzyku wyciszającym, teraz w poniedzialek badania i na wizytę co do badań to do in vitro? 1-3 dc FSH, LH, TSH, PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo bardzo mi przykro bo wszystkie wiemy jak to bardzo się przeżywa. angel a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno mnie nie było :) Postanowiliśmy z mężem że jak w tym miesiącu się nie uda to podchodzimy do ivf,szkoda pieniążków na 3 IUI Jak dziewczyny myślicie czy w sierpniu jechać od razu z badaniami czy najpierw porozmawiać z dr.E Jeśli możecie to napiszcie jakie badania są potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Witam Panią Martusię. Mam nadzieję, że już sobie poradziłaś. Ja coś to zawsze dzwoń do kliniki, tam uzyskasz wszystkie informacje. Powodzenia. Pozostałym Polmedziankom ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 czy Ty wtedy ze mna bylas na HSG we Wroclawiu w styczniu 2012??? czy cie pomylilam?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamkrzem1 ja miałam HSG w sierpniu 2011,ale ten czas leci badania wszystkie zrobione a ciąży brak,już jestem tym czekaniem zmęczona,ale będę walczyć do końca!! kamkrzem1 a Tobie udało się naturalnie?pewnie byłaś w szoku? Może w końcu i jak się doczekam tych pięknych chwil:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) M84 jeśli jesteście zdecydowani na ivf to możesz zrobić badania.Wiekszość z nich jest ważna 3-6 miesięcy więc spokojnie wystarczy Wam czasu,żeby się przygotować do całej procedury. Napiszę Ci jakie badania wymagali odemnie: Dla kobiety: -badanie grupy krwii -cytologia ważna 3 lata -morfologia+płytki,czas APTT ważne 3 miesiace -ekg ważne 3 miesiace jednak najlepiej mieć świeże -przeciwciała w kierunku różyczki IgG ważne 3 miesiące -przeciwciała w kierunku toksoplazmozy IgG i IgM ważne 6 miesiecy -przeciwciała w kierunku cytomegalii IgG i IgM ważne 6 miesiecy Dla meżczyzny: badanie nasienia Dla obojga-ważne 6 miesiecy -HIV przeciwciała Hbs antygen oraz przeciwciała -WR -HCV badanie hormonów FSH LH TSH PRL wykonane między 1-3 dniem cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia0406 dziękuje za listę z badaniami:) Już kiedyś miałam wykonywane badania FSH LH TSH PRL pewnie są potrzebne aktualne:) badanie grupy krwi już mi odpadnie bo miałam wykonane teraz przed laparoskpia zawsze te 30zl mniej :) sylwia0406 a ty jak się czujesz brzusio rośnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84,hormony lepiej zrób na świezo,bo wiesz ,że ich poziom lubi się zmieniać. Dziękuję ,że pytasz:) Ja weszłam już w trzeci trymest,brzucholek duży i ciągle rośnie .Mamy się całkiem dobrze tylko mi się paciorkowiec teraz przyplątał,jestem na antybiotyku i martwię się,żeby z Lenką było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!ale tu pusto sie zrobilo... Jestem znowu.... Sylwia,margi,lena,monch,m84,mania80,heyo,znadzieja,pani martuska,kika,maria,krzemkem i wszystkie,wszystkie pozdrawiam!!!Jestem w 3dpt,crio na sztucznym,ktos ze mna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen to zaciskam moocnooooooooo piąstki, żeby śnieżynka/i się ładnie wgryzły i został/y na całe 9 miesięcy. :) Buziole dla Wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch dzieki,w tej chwili nie dziekuje!!!Co u ciebie ?kiedy nastepne podejscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen,czemu nie napisałaś ,że będziesz miała transfer,bo trzymałabym kciuki.Za to trzymam mocno kciuki teraz,oby tescik był pozytywny:) Opowiadaj jak tam,ile zarodków Ci podali i kiedy testujesz?Jak się czujesz? Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia,nie chcialam zapeszac..teraz prosze mocno trzymaj...dostalam 3 blastocysty .2 ponoc super.. A tak wogole to gleboka cisza na forum,zagladalam wczesniej ale nic sie nie dzieje..czy ja sama jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaszalałaś;)3 blastki...hmmm trzymam więc zaciśnięte kciuki,musi się udać:) Kiedy będziesz testować?będziesz robic betę czy zwykłego sikańca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×