Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Mała pięknie Ci przyrosła betka:)Współczuję Ci tych dolegliwości,mam nadzieję,że gorzej już nie bedzie.Najważniejsze,że Ci sie udało ,a dla dzidziusia czlowiek jest w stanie wiele wycierpieć.Odpoczywaj, a na pewno z dnia na dzien bedzie coraz lepiej:) Pozdrawiam i gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala dobrze, ze się odezwałaś, bo już zaczynałam się martwic.. W takim razie mogę już oficjalnie gratulować!!! Betka piękna, więc będziesz mamą:-) Bardzo się cieszę:-) Żałuję tylko, że masz te bóle, bo jak widzę, zabierają Tobie teraz całą radość. Oby szybko minęły i żebyście już na całego mogli cieszyć się myślą, że będziecie rodzicami:-) Mietka dla Ciebie również ogromne gratulacje, ba nawet podwójne:-) Dwa serduszka, super! Zapraszamy na forum:-) Myszka czyli testujesz we wtorek. Oby Ci szybko zleciały te 3 dni i oczywiście życzę ślicznych cyferek na wyniku:-) M84 na pewno już wkrótce do nas dołączysz kochana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała bardzo się cieszę , że betka ładnie rośnie i Ci się udało:) trzymaj się i nie łam się :P pomyśl że to co teraz przechodzisz to pikuś w porównaniu do tych wszystkich starań o dzieciątko, chociaż wiem że się boisz. Daj częściej znać co z Tobą. Myszka bardzo w to wierzę że to co piszesz świadczy o tym że będziesz miała malutkiego lokatora w sobie przez 9 miesięcy:) Trzymam kciuki!!!! za wszystkie dziewczyny oczywiście !!! Myszka ja zaś odstawiłam leki w poniedziałek i w czwartek dostałam @.Trochę się wystraszyłam, bo po pierwszym nie udanym in vitro nie miałam aż takiej intensywnej @, ale dzwoniłam do polmedisu i powiedzieli mi że to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaG na pewno dasz radę i będzie dobrze :) wieści od Ciebie i tak są cudowne! myszka może i faktycznie się minęłyśmy tydzień temu :) z tego, co wiem byłam ostatnia a przede mną wychodziła bardzo wzruszona dziewczyna :) ja jutro testuję, boję się... ale liczę, że jednak będzie optymistycznie :) fajnie, że możemy się tu powymieniać doświadczeniami. myszka i ja mam to samo z piersiami i brzuchem i też mam obawy przed @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenus trzymam kciuki ja mam jutro testować tez sie boje. A to chyba ja z mezem wychodziłam i troche popłakałam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Czy Wy dostałyście duphaston, albo cokolwiek innego po IUI? Bo ja nic i tak się zastanawiam i martwię trochę bo u wcześniejszego lekarza zawsze po OWU dostawałam duphaston. Czy któraś z Was miała też IUI w ostatnim czasie w Polmedisie? Jak tu wytrzymać te dwa tygodnie? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch, Twoja historia wygląda na prawdę tragicznie, aż mi łezka się w oku zakręciła :/ To szkoda że nie dają nic, zastanawiam się czy sama nie brać duphastonu mam jeszcze opakowanie z poprzednich miesięcy. A już 3 dzień po IUI więc już na pewno po owulacji.. Robiła tak któraś z WAS? Przecież to może pomóc utrzymać ciążę... Monch przykro z powodu Twojej ciąży pozamacicznej ale uważam że nie powinnaś sie poddawać. Nie teraz kiedy już tyle przeszłaś i zrobiłaś. Wiem że jest Ci ciężko ale może właśnie teraz po takiej rezygnacji w Twoim wnętrzu uda się wszystko. Jak się powiedziało A trzeba powiedzieć B. Głowa do góry i próbuj raz jeszcze!!!! Trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Dziewczyny boje sie dziekowac ;) Ja teraz siedze w pracy i oprocz troche wiekszego brzuszka (cos mnie wydelo) i dzisiaj jakiegos dola to czuje sie oki. Trzymam za testujace, oczekujace bardzo mocno!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki boli mnie brzuch jak na @ jutro mam testować boje sie strasznie nie mogę sie na niczym skupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja mam betę 7,19 - 8 dpt. Kiepsko, co? :( estradiol 2066,00 pg/ml, progesteron 100,60 ng/ml. Optymizmu zero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka 3mam kciuki w takim razie za wynik! ja dzwoniłam dziś do polmedis i pielęgniarka powiedziała, że czasem tak bywa, ale nic nie może powiedzieć. wzięłąm dziś 1/8 ovitrelle i kolejna beta w piątek. Ach jak zazdroszczę Wam dziewczyny fajnych wyników :) ale cieszę się bardzo razem z Wami! w końcu jakoś musimy na te dobre statystyki zapracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;-) Moja wczorajsza beta to 516 ;-) Wczoraj mnie nie było bo ja nadal kiepsko się czuję,wyniki wczorajsze miałam już lepsze i następna wizyta w pt.Płyn w brzuchu nadal jest ale najważniejsze,że obwód spada bo spadł już 3 cm.Mówię Wam dziewczyny masakra normalnie,nie życzę tego nikomu... DoKa 31 ja miałam dwie IUI w Polmedisie i żadnych leków nie dostałam po zabiegach... Mietka jak ja bym chciała się czuć tak jak Ty...ja już czasem nie mam siły,chciałabym już wrócić do pracy ale jak na razie to nawet nie byłabym w stanie chodzić 15 min... myszko moja kochana trzymam kciuki!!!A brzuch jak na @ to boli mnie do tej pory i to dosyć mocno i przed testowaniem bolał mnie tak samo więc głowa do góry i nie poddawaj się!!! Wenussss1 nie poddawaj się,miejmy nadzieję,że betka wyskoczy w górę ;-)Trzymam kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaG betka ślicznie rośnie :) Dolegliwości oby minęły szybko. Wenussss w Polmedisie kazali Ci wziąć ovitrelle?? Pytam bo ja miałam niemal identyczne wyniki a mi nie kazali brać. Ja miałam betę 8,37, progesteron ponad 100 i estradiol coś ok 1990 i przy takich wynikach babka z recepcji ( po konsultacji podobno z lekarzem) powiedziała że się nie podaje już ovitrelle bo funkcje jajnika są prawidłowe, progesteron bardzo duży a grozić to może przestymulowaniem tylko. Myszka kciuki za betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala slicznie Ci betka przyrasta:)Cieszę się bardzo i zyczę dobrego samopoczucia. Wenusss trzymam kciuki za wyższe cyferki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala zobaczysz, wszystko będzie dobrze. Mi obwód brzucha bardzo, bardzo długo nie spadał, a do końca nie spadł nigdy. Nie pamiętam dokładnie, ale miała chyba ok 85 cm, a normalnie ok 65 cm. Ostatnia betka piękna, zapraszamy więc na nasze forum:-) Myszka kciukasy zaciśnięte, czekamy na dobre wiadomości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem mam hcg 7.0 estradiol 1030 i progesteron 76 to wiadomo co to znaczy :-( pani z polmedu powiedziala ze mam zrobic zastrzyk 1/5 ovitrelu i w piAtek testować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko kochana mam nadzieję,że betka jeszcze ruszy ;-) Trzymam za Ciebie mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mała za kciuki nie wiem co myśleć wiedziałam ze mam jeden zarodek 3c ale gdzies podświadomie wierzyłam ze sie uda szukałam objawow :-( cieszę sie ze tobie sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jeszcze nic straconego..Musisz mocno wierzyć, nie takie bety się rozkręcały, mam nadzieję, że i u Ciebie tak będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-) Ja dziś czuję się już dużo lepiej i nawet spałam na boku nie odczuwając przy tym bólu ;-) A u Was jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka Ty się nie załamuj, bo jak Ty się załamiesz, to ja też! jeszcze mam odrobinę nadziei po moim 7,19. Łudzę się, że z tą betą jeszcze różnie może być, choć jak tu patrzę na Wasze wyniki dziewczyny, to kiepsko to wygląda :( ale może akurat... Lena82 miała wyższą, MałaG to już w ogóle zaszalała :) MałaG jesteś naszym dobrym duchem tutaj :) A Ty DoKa jak dajesz radę? mam nadzieję, że oczekiwanie nie spędza Ci snu z powiek! pozdrawiam serdecznie wszystkie kobitki i łapczywie chwytam Waszą dobrą energię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was pytanie :) 8.11 mam zastrzyk z dipherelina 22.11 wizyta z estradiol i LH po ty jak często są wizyty ,pracuje na dwie zmiany a do Wrocławia mam 120km i muszę jakoś ustawić grafik w pracy ,po transferze wezmę L4 chociaż na tydzień ,ciężko to wszystko pogodzić ,ale damy radę co się nie robi dla spełnienia marzeń malaG17 super że dolegliwości mijają :) za resztę trzymam kciuki musi się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×