Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

monika a w którym dokładnie dniu po transferze należy wykonać betę? Jeśli w 8 to beta wygląda ładnie.Kiedy masz zrobić drugą weryfikację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monilakas87
Miałam zrobić w 8dpt, z tym że ja miałam podane zarodki w 3 dobie po pobraniu. I ni warto robić badan wcześniej bo ja zrobiłam w 5dpt i wyszły oszukane ze względu na ovitrell który bralam. Jak zadzwoniłam do polmedis-u to powiedzieli mi żebym nie brała już zastrzyku i zrobiła powtórkę samego hcg za 3 dni , czyli w czwartek :-D ale pewnie nie wytrzymam i zrobię jutro jeszcze ... Żałuję tylko że mrozaczkow mi nie zostało, były 2 zarodki ale podobno nie przetrwały i jak mi to powiedzieli to tak trochę zwatpilam czy wogóle te 2 babelki co mam sobie mają jakąkolwiek szansę przetrwać. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki mała jak tam kuźni po transferze ?ja mami kolejna wizytę moze jutro albo w czwartek punkcja buziaki monika trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka życzę "owocnej" punkcji , a Tobie mala 100% zapłodnionych komoreczek :-) Aha..zmieniłam pseudonim na nieco krótszy z monilkas87 na monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja jeszcze nie miałam transferu,dopiero jutro,czekamy do piątej doby,do blastocysty.Nie mogę spać po nocach tak ciągle myślę,czy się dzielą.Z 13 pobranych pęcherzyków na dzień wczorajszy mamy 5 klasy A i 4 klasy B,dzisiaj też czekam na telefon żeby umówić się na transfer no i dowiedzieć się jak tam moje bąbelki. monia spróbuj wytrzymać te trzy dni bo jak zrobisz betę wcześniej to wynik może być niemiarodajny.Mi powiedziano ,że betę mam zrobić 11 dni po punkcji czyli wypada mi następna środa i mam nadzieję,że tak zrobię a drugi wynik zrobię w piątek bo w sobotę już lecę a tam gdzie mieszkam to problem z badaniem krwi jest ogromny. myszko daj znać kiedy punkcja,może się spotkamy jutro jak będziesz ją miała jutro ;-) Dziewczyny uda się!!!Ani przez chwilę nie straciłam nadziei ;-) Trzymam za NAS wszystkie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała punkcje mam w piAtek boje sie troche ale mam 8 pecherzykow i nie wiem co z tego bedzie. Cieszę sie ze masz tak dobre pecherzyki.dzięki monia za kciuki przydadzą sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to super!!! Najważniejsze,że przyrasta!!!Trzymam dalej kciuki ;-) myszka powodzenia w piątek ;-) Nie martw się,będzie dobrze,ja też się bardzo denerwowałam i na własnym przykładzie mówię Ci ,że nie warto było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia a ile miałaś zarodków podanych i jakiej były klasy?Miałaś w 3 czy 5 dobie? Ale pytań Ci zadałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam podane 2 zarodki (6A,6A) w 3 dobie po punkcji, ale jak dzwonilam do polmedu to mi powiedzieli ze troche za malo przyroslo:( boje sie z e znowu bedzie klapa, mam znowu isc za badania w sobote, zobaczymy. trzymam kciuki za WAS dziewczyny :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała i co juz jestes po transferze ja jutro mam punkcje jak sie czujesz Monia trzymam kciuki.mała jak sie czujesz kiedy wracaszasz do siebie.buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...jestem już po...trzymajcie kciuki a Tobie myszko życzę powodzenia jutro,zobaczysz,że nie jest źle ;-) monia może się jeszcze rozkręci,ja bardzo w to wierze,najważniejsze ,że przyrasta ;-) Trzymam za Was kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała trzymam kciuki za wysoka betę:) Myszko za Ciebie też ściskam kciuki:) Monia życzę dalszego przysrostu bety:) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny , jesteście cudowne :):):):) to oczekiwanie jest chyba najgorsze z tego wszystkiego , ale skoro Wszystkie trzymacie kciuki to raczej musi być dobrze :) Mala trzymam kciuki za piękną betę, myszka Tobie tez życzę powodzenia margi77 gorąco Cie pozdrawiam i dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała życzę pięknej pierwszej betki Monia mam nadzieję że beta wyskoczy w górę!!!! Myszko a Tobie żeby komóreczki pięknie się zapłodniły i dzieliły. Sabaw ja zastrzyk bralam w zeszłą sobotę i sytmulacja dwa tygonie po nim czyli juz w sumie za tydzień. A w Anglii próbowała sie leczyć ale tu za dłudo wszystko trwało za dużo by pisać. Fajnie że Tobie tam udało sie dostać do kliniki. A gdzie się teraz leczysz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ale się tu u Was dzieje :) MałaG super ze masz blastki tzn że silne te Twoje dzieciaczki :) Dostałaś dwa czy jeden? Ile masz mrozaczków? Myszka trzymam mocno kciuki za punkcję i późniejsze zapłodnienie :). Maria co dr powiedział na twoje AMH? Ty już niedługo kochana zaczynasz :) Eh ja jeszcze czekam na wynik kariotypów, oby były dobre i też chyba zacznę. Teraz strach jest większy ale nie o to jak to będzie np. po punkcji ale czy się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika a z tym cyklem naturalnym to niegłupi pomysł bo też czytałam, że przy endo stymulacja może być trudna, ale są kobietki co właśnie na naturalnym podchodziły i dzidziuś był :) może to jest wyjście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam podane dwie blastki a mrozaczków mamy pięć. Modlę się by się udało,bardzo w to wierzę... myszko ju z jesteś po?Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria2510 Jestes teraz w Polsce czy przyjezdzasz na stymulacje do PL? Ja dostalam skierowanie do kliniki w Liverpool, zrobili nam juz badania i teraz do listopada czekam na konsultacje i co dalej. Trzymam kciuki za Was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem po, miałaś rację sama punkcja nie jest straszna lekarze bardzo mili.okazało się ze mam 4 pęcherzyki z czego 1 jest duży i nic z niego nie będzie, 2 są ok a jeden jest mały ale powiedzieli mi ze może urośnie.u nas z nasieniem tez nie za dobrze ale może będzie dobrze.Ja dobrze się czuje ale polezę dzisiaj i po odpoczywam. Mam czekać jutro na telefon.Ciesze się Mała że u Ciebie takie piękne komóreczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz myszko,nie było tak źle ;-) Jak się dziś czujesz?Wszystko w porządku z komóreczkami? Trzymam kciuki za nas kochana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała z komóreczkami u mnie nie tak dobrze jak u Ciebie.Mam jedną prawidłową jedną która ma poszarpane brzegi( Pani z laboratorium powiedziała ze może się jeszcze dzieli)Cały czas mam nadzieję że się uda.Trzymam też za nas kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko najważniejsze,że chociaż jedna jest prawidłowa bo pamiętaj,że tylko ta jedna jest potrzebna by spełniło się nasze marzenie ;-) Trzymam kciuki kochana ;-) Kiedy transfer? sylwia w której Ty dobie miałaś podane zarodki?I pamiętasz może w której liska miała?A Ty lenko w której miałaś? Jak się w ogóle dziewczyny czujecie?Sylwia Ty już niedługo rozwiązanie,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała,ja miałam podane dwa zarodki w 3 dobie. Już jestem mamusią,25 września urodzilam Lenkę przez cc:) 28 września wypisali nas do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Sylwia Gratulacje. Cieszę się że masz już swoje maleństwo w domku całe i zdrowe!!! Niech rośnie pięknie i zdrowo!!! Kurcze ale ci fajnie.Ściskam Was mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia tak bardzo Ci gratuluję!!!Cieszę się z Twojego szczęścia i wierzę,że i moje marzenie się spełni ;-) mam jeszcze pytanko czy po transferze miałyście taki jakby wzdęty brzuch?Bo mój to jest masakra,aż mnie boli,zwłaszcza wieczorami.Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×