Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Margo na dzień dzisiejszy jestem zdecydowana na Invimed jednak. Mąż daje mi wolną rękę co do tego więc to ja decyduję :) Niestety dopiero 29 października będą na listopad rejestrować :( Byłam pewna że jednak pójdę do Polmedu i pewnie gdybym nie czytała tyle na forach tak bym zrobiła ;) Na bocianie dr Szamotowicz mi powiedział że selekcja plemnika nic nie wnosi i IMSI jest lepsze a we Wrocku tylko Invimed ma IMSI :/ Mam nadzieję że to będzie dobra decyzja i za rok o tej to będziemy już dyskutować o tym co lubią a czego nie lubią nasze dzieciaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu tak długo sie czeka teraz czy tylko jak na fundusz sie podchodzi to są kolejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam wczoraj to babka powiedziała że dopiero 29 października będą umawiali na cały listopad :( Niby telefony dzwonią non stop :/ To moja pierwsza wizyta tam będzie więc pewnie dlatego taki długi termin oczekiwania na samą rejestrację :( No ale tyle co ja czekałam na ta chwilę to miesiąc w tą czy w tą nie robi mi różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Margo 15 jak sie czujesz? dzis zaczynam 10tc w przyszłym tygodniu ide na badania genetyczne ,juz mam stres , a ty juz robiłas to badanie ? Widze dużo nowych dziewczyn na forum trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, ze u nich można wypełnić i wysłać formularz przed wizytą ty tak zrobiłaś już czy przed wizytą dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mohjito ja też czekałam trochę na 1 wizytę bo pierwsza wizyta trochę trwa i to dlatego. A jak jeszcze idziesz do dr G to też trochę się czeka bo jest oblegany :-). No i ta klinika cieszy się powodzeniem stety i niestety :-). Stety dlatego że im więcej przypadków ma lekarz to większe doświadczenie a niestety bo kolejki są tak sobie to tłumaczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohjito co ma być to bedzie :) Ja wierzylam, ze uda sie za pierwszym razem i sie udało. Jakos nie dopuszczalam myśli, ze sie nie uda :) X m84 ja sie czuje dobrze - dziękuje :) W piątek ide na usg i pewnie na tej wizycie umowie sie na to pierwsze badanie co sie bada przeziernosc karkową. Daj znać koniecznie po badaniu :) trzymam kciuki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) nie nie czekalam dlugo wczoraj dzwonilam a na jutro juz mam wizyte. Martwie sie czy bede miec jakiekolwiek naturalne szanse na ciaze u mnie zdignozowano wodniaka jednego jajowodu ktory mialam usuniety w tamtym roku przez zabieg laparoskopii i nie drozny prawy ktory lekarz mi udroznil. A zagieg mialam w tamtym roku. Dziewczyny czy ktoras miala podobny przypadek do mojego i udalo jej ie zajsc chcby przez inseminacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
invimed przenaszą z bulwar ikara na dabrowskiego i moze z tego powodu rejestracja bedzie sie odbywac od 29 ja tez tam wczoraj dzwonilam i kazali sie kontaktowac na koniec miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M84 możesz zdradzić jak ci się udało zajść w upragnioną ciąże? troche śledze twoje wpisy., ale długo tutaj nie byłam a teraz czytam ze zaczynasz10tc, gratulacje:-) dużo przeszłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc udało się naturalnie,a juz szykowałam sie na koniec wrzesnia do 3 ivf ,powiem Ci ze dalej nie moge w to uwierzyc ,tak wiec dziewczyny cuda sie zdarzaja:) trzeba walczyc do końca Teraz modle sie aby wszystko było w porządku. Trzymam za was kciuki i zycze samych pozytywnych testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 kochana jak się cieszę takie wiadomości gratuluję:) Ma nadzieję, że dobrze się czujesz i mdłości nie masz:) Badań genetycznych się nie bój będzie wszystko ok. oj jak czytam twoja historie to cuda się zdarzają:) Boże żeby mojej córci taki braciszek lub siostra z nieba spad. Trzymaj się i dbaj o siebie i maleństwo. Arita i Monch co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Miło mi jest, że czasem o mnie ktoś pamięta. czasami zaglądam no i niestety dalej walczę :( Pod koniec października startuję... Gratulacje dziewczyny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka2012 czuje się dobrze ,czasem mnie muli ,ale nie wymiotuje :) od paru dni pobolewa mnie brzuszek wiec leże i odpoczywam , ja dalej nie mogę w to uwierzyć że jestem w ciąży :) Z całego serca życie Ci takiej niespodzianki dla Twojej córeczki :) monch120 trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 brzuszkiem się nie martw mnie bolał dosyć długo, ale odpoczywaj. Monch odzywaj się czasem i oczywiście trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka w 2 dniu cyklu robiłam LH i estradiol. X Monch, żebyś dostała piękny i wyczekany prezent pod choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo, ja w 9dc...wcz byliśmy na wizycie, wyniki idealne jak na starcie.Dostałam gonal i menopur w zastrzykach, trochę jestem przerażona ,że muszę sama tą igłą operować...No to wysiaduje jajeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kalinka! dziękuję za pamięć :-).Ja obecnie jestem przed terminem wizyty do kolejnego podejścia , okażę się czy będę musiała wykonać dodatkowe badania , stwierdzające nasze niepowodzenia.Pan Dr. ma jakiś pomysł :-). Sama jestem ciekawa co to takiego , bo wydawało się , że już jesteśmy przebadani do końca ;-) pozdrawiam serdecznie wszystkie Forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że się odezwałaś i mam nadzieję, że lekarz coś doradzi, żeby w końcu się udało:) Zaglądaj na forum bo ja może nie piszę tak jak kiedyś, ale staram się zaglądać jak mam czas:) M84 daj znać jak po badaniach genetycznych:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jaki czas jest do transferu od zakonczenia brania tabletek antykoncepcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita mimo tego ,ze sie nie znamy mam do Ciebie sentyment bo razem w tym samym czasie miałysmy zabiegi w 2011 i 2012 roku i mi tez sie nie udało teraz zaczełam stymulacje w invimedzie chodze do dr.Zórawskiego (oczywiscie program rzadowy) ale jestem przerazona tym wszystkim wizyta trwa 5 min 1 raz w tyg.nie wykonuja badania estradiolu nie brali pod uwage moich wczesniejszych niepowodzen czy mozesz mi napisac u kogo ty sie leczysz i jak u ciebie to wszystko wyglada i jak bys mogła to cos jeszcze o pomysle doktorka dziekuje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super program rządowy 5min wizyta i nie badają estradiolu tylko tam podchodzić tylko nie wiem czy warto jak piszesz,że tak jest mam nadzieję, że nie u wszystkich lekarzy tak jest w klinice. z tego co piszą dziewczyny pacjentów jest teraz dużo i czeka się na wizytę, a kiedyś tak nie było. Troszkę mnie to przeraża, że zamiast lepiej będzie gorzej wszystko na odpiernicz jak to w służbie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to ma za znaczenie :) w polmedzie chodziłam co 2 dzien na usg i płeno badań i nic, w invimedzie usg mialam 2 x, estradiol był robiony 2 x i zaszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu pod koniec w polmedzie chodziłam codziennie i klapa, ręce miałam sine od kłucia. Także częstotliwość wizyt i w moim przypadku nie pomogła. Też byłam przerażona tym że i invimedzie są ok 3 wizyty podczas całej stymulacji ale widać to im wystarcza żeby był sukces :-) M84 super wieści, szczęśliwej, spokojnej ciąży :-) Monch ty zostałaś ze starej kadry i arita, mocno trzymam kciuki za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika09
Mi w Polmedzie udało się za pierwsym razem, dziś mam 7 miesięcnego synka. Bardzo polecam tą klinikę i doktora Siejkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wczoraj byłam na podglądaniu- po 4 dniach mam 7 pęcherzyków od 4-7mm, dr mówi,że mogłoby być lepiej ,dlatego zwiększyli mi gonal. Swoją drogą wiedziałyście,że dr Elias jest w ciąży, ciekawe kto za nią przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka a jakie masz amh? Masz dwa jajniki czynne? Trzymam kciuki za twoje jajeczka żeby więcej było bo wiadomo że nie w każdym jest komórka, dojrzała komórka. Masz zniżkę na in vitro u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×