Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
Psioszka a ty w Polmedisie podchodzisz? Ile płaciłaś? Właśnie dziewczyny jak to jest z tymi ich promocjami jak np tak jak ty masz tylko 3 komórki to musisz oddać jakąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasioszko powodzenia :) Aha...zarejestrowałam się do Invimedu na 25 listopada do dr Gizlera :) Od razu będziemy robić kariptypy :) Dziewczyny ma do zrobienia FSH, TSH, FT-4, estradiol, LH z tego co wiem to po 20 dniu to się robi a mi wypadnie wszystkich świętych i nie wiem czy lepoiej to robić na 20 dzień czy na 24 dzień cyklu?? Poradźcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszko a co do przygotować to na bocianie dużo o tym jest :) z tego co pamietam to odradzją dziewczyny używanie perfum, płynów zapachowych do higieny intymnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po ilu dniach od odstawienia Midiany dostałyście miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja przy pierwszym i drugim transferze używałam perfum itp. oba udane ciążami:) także nie przesadzajcie z tymi szczegółami naprawdę bo to nie ma żadnego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka na transfer najważniejsze jest to picie pol godziny przed. Powodzenia. Daj znać po :) ile Ci podają zarodkow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka a jak to jest oddawałaś jakieś komórki przy in vitro tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez normalnie sie perfumowalam. Pierwsze słyszę, zeby sie nie perfumowac. X Ja dostałam jakos po około 3 dniach okres po odstawieniu anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja @ po midianie dostałam po 5 dniach. Dzięki za porady. Co do komórek, to chcieliśmy oddać, ale nie wyhodowałam tyle, więc były tylko dla mnie, nie miałam po prostu co oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ile miałaś dojrzałych komórek, a ile zarodków z tych komórek.Rozumiem, że oddaję się jeśli jest więcej powyżej 6 tak to rozumiem z opisów na stronie. Dziewczyny a jak jest teraz w Polmedisie czeka sie długo na wizytę tak jak w Invimedzie czy normalnie jest jak zawsze. Czy ktoś będzie za Dr. Elias bo do niej chodziłam, a teraz to nie wiadomo kiedy wróci:( a ja wolę do kobiety chodzić. Pioszka życzę udanego transferu na 9msc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam 5 dojrzałych komórek,a 3 się zapłodniły. Powyżej 6 oddałabym komuś,ale niestety się nie udało. Co do dr. Elias, to pisałam ostatnio,że na wizycie była przy niej inna pani dr i wydaje mi się,że wprowadzała ją w tajniki wiedzy:), więc być może ona będzie na zastępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo bierzesz juz witaminki,czy dalej sam kwas foliowy? Mi własnie konczy sie kwas i nie wiem czy kupic juz witaminki zaczełam 13 tc ,jak cos to napisz mi jakie łykasz i czy polmedis Ci je polecił ?jak sie czujesz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
m84 jesli mogę Ci doradzić kup sobie już witaminy Prenatal Classic takie dla kobiet w ciąży, kwas foliowy bierze się tylko do 3msc. Pozdrawiam Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mama za podpowiedz:)kupiłam prenatal duo ,zastanawiałam się nad femibion natal 2,ale cena troszkę duża jak na witaminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka a co zrobisz jak sie nie uda? Bedziesz brala ten mrpzaczek co ci zostal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie zostawiliśmy go w laboratorium, zobaczymy jak się będzie rozwijał. Jeśli w porządku to go zamrożą i pewnie po nowym roku po niego wrócimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka trzymam kciuki,teraz odpoczywaj,poczytaj jakas fajna książke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 w pierwszej ciazy, w trakcie karmienia i teraz biorę pharmaton matruelle - na Allegro kupuje - 60 szt. Za około 65-70 zł z przesyłka. Nie są najtańsze, ale bardzo polecane przez specjalistów. Teraz zaczęłam je brać jakieś 2 tyg.temu. X Psioszka - czekamy na dobre wieści za kilkanaście dni :))))) Kiedy masz zrobic HCG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka a jakie leki po transferze masz przyjmować?? Wzięłaś L4?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HCG z estradiolem i progesteronem w 8 dobie po punkcji, a potem 14 dni jeszcze test ciążowy. Co do leków to sporo: luteina 3x3, acard, progynowa, folik, a w 4 dobie zastrzyk z ovitrelle (na pobudzenie dodatkowo jajników). L4 nie musiałam brać, bo pracuję w domu, po prostu zawiesiłam pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×