Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Cześć Dziewczyny. Tak Liska, to już jutro a ja mam straszne obawy co do wizyty. Z moim M to nawet nie rozmawiam, bo on ma jeszcze większego nerwa. Beta ładnie rosła, ale z uwagi że raz miałam ciążę pozamaciczną, to każde kłócie w boku powoduje, że aż mnie ciarki przechodzą. Nie wiem jak wytrzymam do jutra. Mam nadzieję, że będzie ok. Za 13 dni mamy 10 rocznicę ślubu i lepszego prezentu, niż usłyszeć jutro od dr S, że wszystko ok, nam nie trzeba. Trzymajcie za mnie kciuki. Maria, a co u Ciebie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca - trzymam mocno kciuki!!! musi być dobrze :) myszka - stymulacja oznacza pobudzenie jajników do produkcji jak największej ilości jajeczek, czasami rosną i nie pękają - wtedy robią się torbiele, albo pękają i robią się torbiele z ciałka żóltego - to tak w skrócie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka wygoogluj sobie całą procedurę IVF, na pewno znajdziesz obrazowe wyjaśnienie wszystkich podstawowych pojęć. Np coś takiego: http://www.macierzynstwo.com.pl/pl/Zaplodnienie_pozaustrojowe Ja też długo czekałam na genetyczne, bo okazało sie po drodze, że coś jest nie tak z wynikami emka, a okazało się, że jakieś problemy były podczas hodowli komórek i trzeba było powtarzać. Ale wszystko dobrze się na szczęście skończyło. Czekająca to życzę Wam z calych sił najpiękniejszego prezentu na rocznicę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co ja bym bez Was zrobiła :):):) Czekająca kciuki zaciśnięte i jutro musi być dobrze :). Heyo, Myszka witam na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca trzymam kciuki mocno zaciśnięte za dzisiejszą wizytę!!! :-) A który u Ciebie dzisiaj dokładnie dzień po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabaw ja tej kartki coś znaleźć nie mogę, ale bierzcie tak jak lekarz kazał bo pewnie podobne dawki będą jak u wszystkich mężusiów:) Czekająca trzymamy kciuki za wizytę:)Maria co u Ciebie dostałaś miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest serduszko, a maleństwo ma 2 mm:-) Radość ogromna. Za 2 tygodnie kolejna wizyta. Dzięki za miłe słowa i kciuki. Lena za Ciebie teraz ja trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca bardzo się cieszę, moje gratulacje !!!:-) A który to był dokładnie dzień po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca właśnie miałam wyjść na zakupy,ale coś mnie tknęło by zaglądnąć i proszę jaka miła niespodzianka:)gratuluję, a tak się martwiłaś betą i w ogóle. Prezent na dzień matki Ci się sprawdził hehe. Teraz to idę na te zakupy w poskokach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny...jestem z innego forum o staraniach. Mam pytanie czy któraś z was ma pregnyl 5000 odsprzedać 2 ampułki?? Mieszkam w Siedlcach i tu nie ma w żadnej aptece ani w hurtowniach :( Mam z tym dopiero w sierpniu startować ale lekarz mi już recepte wystawił i uprzedził że ciężko będzie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal Price-Charlston 21 najłatwiej będzie, jak kupisz w Polmedzie. Ja też pytałam w kilku aptekach i nigdzie nie było. Co prawda wyszło trochę drożej, ale jakoś nieznacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca moje gratki!!!!!! leal a nie możesz zamienić pregnylu na ovitrelle np? to samo działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca gratuluję serdecznie !!!!!!!!!!!!! bardzo się cieszę :) dbaj o siebie i o swoje śliczne maleństwo!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze raz Wam baaaaaaaaaaardzo dziękuję. Życzę tym wszystkim, które czekają że trzeba wierzyć i nawet z jednym zarodkiem może się udać. Ja i mój M czekaliśmy na to 7 lat. :-);-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
czekająca_79 MOJE GRATULACJE!!!!!!!!!!! CIESZĘ SIĘ ,ŻE TOBIE SIĘ UDAŁO!!! Napisz mi proszę jaki miałaś odstęp czasu między 1 a 2 INF Pytam ponieważ mi powiedziano ,że trzeba odczekać 3 miesiące ( ale jak je liczyć ? od momentu kiedy dostanę miesiączkę? ) Nie zapytałam w POLMEDZIE , więc może Ty lub , któraś z dziewczyn zna odpowiedź. Pozdrawiam i gratuluję!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
Maria 2510 odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dzięki za wsparcie i że pamiętałyście o mnie. Ja już trochę lepiej ale nic mi się nie chce. Wciąż czekam na okres. Odstawiłam tabletki w sobotę. Napiszcie po jakim czasie wy dostałyście bo zaczynam się martwić. Widzę że dobre wiadomości u Lenki Czekajacej . Liska zawsze pomocna. Co tam u Sylwii bo coś nie pisze, jak sie czujesz? Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Maria ja dostawałam @ 3-4 dni po odstawieniu lutki, A Sylwia na Kanarach się wczasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena jak po wizycie? Iwona ja do kolejne IVF pochodziłam po roku. W zeszłym zaczęłam stymulację pod koniec maja, w tym pod koniec kwietnia. A we wrześniu 2011 miałam transfer mrozaczków. Ja musiałam odpocząć psychicznie i chodziło też o finanse przed kolejnym IVF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jest serduszko:-) 2mm, dokładnie tak, jak u Ciebie Czekająca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena gratuluję !!! Cieszę się że z Twoim maleństwem wszystko ok. Kiedy kolejna wizyta? Rozumiem, że Ty jesteś pacjentką dr E., ja dr S więc ciężko będzie się zobaczyć, ale może kiedyś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena gratuluję z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, czekająca, GRATULUJE, że już ujrzałyście 2mm szczęścia!!!! a serduszko juz slyszalyscie,czy za wczesnie?? powiedzcie mi w ktorym tygodniu bylyscie u gin na usg i bylo juz widac ??? ja jestem dzisiaj w 7 tyg i 1 dniu i mam zamiar isc za tydzien to bede juz w 8 tyg, to myslicie ,ze juz serduszko bedzie slychac??? Tak sie boje isc na ta wizyte, czy wszystko ok.... Codziennie mnie muli, co zjem to muli i glodna jestem, nie chce mi sie jesc juz nie raz,ale musze, na slodycze patrzec nie moge :) i na piersiach juz spac nie moge, ale to dobrze, bo na brzuchu zawsze spalam a trzeba sie odzwyczajac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dziewczyny dbajcie teraz o siebie :) Ja dziś w aptece dostałam szoku kupując CLO nie wiedziałam że nie ma już refundacji na ten lek ,niby 25 zł to nie dużo ,ale w naszej sytuacji każdy grosz się liczy:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×