Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość wrocka
Ja juz nie wiem sama co myslec, tak mnie brzuch boli ze leze jak kloda na sofie.Plamienie ustalo a mnie kluje po lewj stronie ze ledwo dycham. Juz wam nie narzekam, ale musze przyznac ze z tych 5 razy poprzednich to sie nigdy tak nie czulam. Moze to przestymulowanie.Lutki nie biore.Ja mam uczulenie.Laduje w siebie Progesteron w zastrzyku codziennie rano. Dzieki za cieple slowa.Milego weekend wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaMaz zaciskam bardzo bardzo mocno. Wrocka, ale się można strachu najeść. Na pewno twoje maluszki wgryzają się w mamusie :) Miska znalazłam listę badań dopuszczających do procedury z datami ważności. Może Tobie się teraz przyda a w przyszłości innym :) : KOBIETA: grupa krwi cytologia (3 lata przed rozpoczęciem procedury) FSH lub AMH (ważne 2 miesiące przed rozpoczęciem procedury) morfologia+płytki (ważne 1 miesiąc) czas APTT, INR (ważne 1 miesiąc) toxoplazmoza IgG i IgM ( ważne 5 miesięcy) cytomegalia IgG i IgM (ważne 5 miesięcy) HIV przeciwciała (5 miesięcy) HBs antygen (5 miesięcy) HBs przeciwciała (5 miesięcy) HCV (5 miesięcy) WR (5 miesięcy) TSH (12 miesięcy) PRL (12 miesięcy) USG piersi (2 lata) MĘŻCZYZNA HBs antygen, HBs przeciwciała, HCV, WR, HIV (5 miesięcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Minia u mnie wszystko ok. Dzidzia rośnie i daje już o sobie znać. W sumie to od około tygodnia wyczuwam lekkie muśnięcia. Niesamowite uczucie. Płci jeszcze niestety nie znam, tak się zakryło :) Ale za tydzień idę już na usg połówkowe i mam nadzieję, że już nie będzie problemu. Najważniejsze żeby było zdrowe. Dziewczyny trzymam za was wszystkie ogromnie kciuki. Cieszę się, że działacie. Wierzę, że będzie dobrze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka84
Dzięki Betka1003, przed wizytą zrobię wszystkie możliwe poza tymi co w 2-3dc. Te będę mogła zrobić dopiero po wizycie. Wiecie, ja jestem bardzo pozytywnie nastawiona i naprawdę nie mogę się już doczekać pierwszej wizyty :) Wrocka, wszystko będzie dobrze, trzymam za Ciebie mocno kciuki, a Twoje złe samopoczucie to dobry znak, coś się zmienia w Twoim organizmie, dzieciaczki się układają :) bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co znaczy, że dr Polak nie owija w bawełnę i jest bardzo bezpośredni? znaczy np jakiego typu rzeczy mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówi, to co myśli i jak sytuacja wygląda. nie to co chcielibyśmy usłyszeć, nie żadne bla bla bla, pocieszanie na siłę. przy czym jest rzeczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cale np. co? w gre w chodzi in vitro, ale i tak marne szanse, czy np. po co Ci to dziecko, za stara jestes? jest chamski, czy konkretny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest konkretny. nam w bardzo rzeczowy sposób wytłumaczył dlaczego ivf a nie iui, ale zapowiedział, że jeśli zdecydujemy się na iui to przeprowadzi ją z należytą starannością. kiedy nie udało się nam 2 ivf powiedział, że nie podejmie się trzeciego dopóki nie pojawimy się z wynikami badań genetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
No i zrobilam sikanca, juz tak mnie kusilo.Negatywny, nawet cienia drugiej krechy nie widac.Beta jutro to formalnosc pewnie bo dzis jest 10dpt i powinien sikaniec juz wyjsc. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocka sikaniec w 10 dpt 3 dniowych zarodków? chyba niekoniecznie. wiem chwyciłaś się tej listy, ale spokojnie. ja nie puszczam kciuków za jutrzejsze badanie. o której będziesz miała wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Okolo 14 bo wzielam sobie wolne z pracy i pojde rano. Juz sie tak nakrecilam ze nie spie od 6 i rycze. A sie zapieralam ze wytrzymam i nie zrobie sikanca.Lezal w szufladzie od zeszlego podejscia bo kupilam kilka sztuk.Trzeba bylo wyrzucic. Po 15 min wyciagnaelam go z kubla i byla bladziusienka druga kreska.Ovitrelle byl we czwartek wiec moze to pozostalosc. No nic, pozostaje mi czekac do jutra.Straszny bedzie ten dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka84
Wrocka, nie nakręcaj się, wiem że to stresuje, ale stres Ci nie pomaga! To tylko test, zwykłe urządzonko, które może się popsuć. Pewnie jakbyś zrobiła z 10 to 5 miałoby 2 kreski, 3 po jednej, a dwa żadne. Wszystko będzie dobrze, musi być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocka nie będę Cie pocieszać bo wiem , że nic nie jest w stanie zmniejszyć Twojego stresu. myślę o Tobie ciepło i czekam na dobre wiadomości od Ciebie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka nie ładnie. Niektóre testy wychodzą juz przy wysokich betach a niby czułość 10. Glowa do gory! Uda się!!!Lepiej zżeby test oszukał w ta stronę jutro radość będzie większą ;) a gdyby pokazał dwie kreski a beta jutro 0 to dopiero można się wsciec :) Mam zdolności przeczueania i czuje ze tym razem się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka nie ładnie. Niektóre testy wychodzą juz przy wysokich betach a niby czułość 10. Glowa do gory! Uda się!!!Lepiej zżeby test oszukał w ta stronę jutro radość będzie większą ;) a gdyby pokazał dwie kreski a beta jutro 0 to dopiero można się wsciec :) Mam zdolności przeczueania i czuje ze tym razem się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocka głowa do gory, daj znac jutro koniecznie . dopiero odczytam wiadomosc pozno wieczorem bo mam wizyte jutro w klinice , ale cały dzien bede myslami . wieczorkiem jak wroce przeczytam napewno same dobre wiesci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dzieki kobitki, to forum naprawde duzo mi daje.Nie polemizuje juz i nie czytam po ilu dpt powinny juz wyczuwac testy. To i tak nic nie da. Napisze jutro jaki wynik.Musze sie czyms zajac bo zwariuje. Magda a co u ciebie? Jak sie czujesz? Minia, kciuki za jutrzejsza wizyte.Daj znac jak poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Betka, obys miala racje ztym przeczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będę mieć rację to przyjedziesz do mnie pozarażać mnie bliźniakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
OK, umowa stoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka, czekam z niecierpliwością i wielką wiarą,że beta pozytywna.Testem się nie przejmuj- mi też sikańce nie wychodziły. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka ja również czekam na Twój super wynik!!!! Myślami jestem z Tobą ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka84
Wrocka ja też trzymam kciuki i czekam na dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Jejku,dziewczyny,strasznie wam dziekuje za tyle cieplych slow! No nic,czekam.Powinnam kolo 13 juz wiedziec. napisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam co chwilę, z zaciśniętymi kciukami i tak mogę tylko siedzieć na kanapie i czytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Przysiegam ze zejde na zawal zaraz! dzwonilam do labo, kazali czekac, nie dalo sie babska ublagac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka84
Tak. Masakra w tych przychodniach... Ja też przed chwilą dzwoniłam żeby umówić się na wizytę. Takie pretensje że przeszkadzam w plotkach i kawce, koszmar. A Tobie nie wolno się denerwować, zrób sobie meliske, zanim wodę ugotujesz będą wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×