Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość wrocka
Minia,ja mialam 3 dniowe a nie blastki beta byla w 8dpt 9 z hakiem wiec glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocka , wiem, wiem pomyliłam ciebie z mohijto ktora miała w 8 dniu blastki ponad 240 coś , wiec ten wynik ma sie nijak do mojego i to powoduje dół , ale czekam i licze na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam wcześniej odnośnie kochania się z mężem podczas stymulacji, wiecie możne jak to wygląda proszę o informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie podczas stymulacji mozna uprawiać sex, a nawet polecam nadrobić bo potem bedzie kiepsko w tym temacie , dostaniesz leki dowcipne po transferze to bedzie to troche niekomfortowe i troche ryzykowne moim oczywiscie zdaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane Moje jutro ten dzień , stres, panika nie doopisania. zero objawów-nawet delikatnego skurczu , bolu. dam znac po 18 godz. pozdrawiam Was minia30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Minia czekam, czekam z zaciśniętymi kciukami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczesciara dzieki, dzieki pomogły kciuki i to jak wynik 270 , ja śnie , jestem w euforii tojest 11 dzien po. teraz juz tylko bede myslec pozytywnie, musi byc dobrze nie ma innej opcji. mam rowniez pytanie do ciebie bo od 2 dni moja luteina jest zółta na wkładce dosyc mocno (takie grudeczki zółte ) nic nie boli nie piecze , ja nie mam śluzu wcale jestem suchutka tylko grudki suche luteiny wychodzą i sa żółtawe. ( sory za ten wpis z detalami ale czy powinnam sie martwić)? czy plamienia zółte badz brążowe moge sie przytrafic ? progesteron mam b.dobry. teraz to bede zameczac pytaniami ciazowymi. jeju jak sie cieszeeeeee minia 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy 270 mam bliźniaki :) Wielkie gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc a ktory dzien po transferze miałas 270 i sa blizniaki? to bede sie cieszyc podwojnie jesli tak sie stanie u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
SUPER!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję ogromnie :) obserwuj się, ja musiałam odstawić dowcipną z racji stanów zapalnych. A przy najbliższej wizycie powiedz lekarzowi o tym, na pewno coś doradzi. Kiedy masz zrobić kolejną weryfikację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w czwartek ostatnia , ale słyszałm ze na pierwsza wizyte mozna umowic sie dopiero 5 tyg od punkcji ? wiec chyba to juz bedzie serducho skoro tak długi termin ? jak to było u was najpierw wizyta pecherzykowa ? a potem serducho czy odrazu jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny serdecznie Wam gratuluje! U mnie były 3 weryfikacje , a potem wizyta, na której było już serduszko! Trzymam za Was mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minia 30 czy moze ktos mi dzisiaj odpowiedziec ile powinnam miec przyrost jutro po weryfikacji przypomne ze miałam 270 i teraz mam zrobic po 48 h osttnia werefikacje bedzie to 13 dzien po. czy wystarczy ze urosnie o 66procent jak to podaja , czy teraz powinno rosnac jakos wiecej.prosze o informacje jesli ktos wie ile powinno wynosic mimimalnie aby móc być zadowolonym z wyniku. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki szczesciara, wiec myśle ze od tego wyniku musi urosnąć 66 procent bo to jest 48 godzin. wczesniejszy wynik z 24 po 4 dobach przyrósł b.dobrze i teraz nie wiedziałam jak to dalej sie liczy,bo 4 doby to 175procent ( i ja sie zmiesciłam w tym) a teraz bedzie 6 doba od podstawowego wyniku( pierwszego ) wiec nie wiedziałam ile to ma byc na 6 dobe procent.ale chyba wystarczy jak teraz przyrosnie zgodnie z zasada 48 godzin czyli 66 procent. mam nadzieje ze nie namieszałam , ale sie stresuje to jest najgorszy czas teraz ....... tak marze o szczesliwym jutro dniu, czy jestes moze na stronce tej z ovuFriend dla ciężarnych ? bo ja mam konto od 4 miesiecy na tym dla starajacych sie i zastanwiam sie czy przejsc jeśli będe mogła oczywiście dla tych juz zaciążonych na ta strone bo chyba tam wszystko jest opisywane odnośnie ciąży i duzo mozna sie dowiedziec. no ale nad tym pomysle dopiero za pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzej to ja minia30 szcesciara a co u ciebie słychac który to juz miesiac sie zaczął 5? Bonia nic sie nie odzywa chyba opusciła forum i Betka tez juz długo nie pisze . mam nadzieje ze chociaz my bedziemy sie wspierać co jakiś czas , pewno bede miec jakies pytania jesli dane mi bedzie je mieć ...... jutro zobaczymy , ale bym chciała byc juz na Twoim miejscu i mieć ten strach najgorszy za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
nie korzystam z tej strony minia. W zasadzie to staram się jak najmniej wchodzić na strony o ciąży. Jedyne co robię to czytam sobie o dzidzi co tydzień ze strony: dzieci.pl i mamazone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Zaczął się w zasadzie szósty miesiąc. A liczy się fachowo jako 5m-c i 1 tydz. A ogólnie jest super, oprócz bóli głowy, które mnie nachodzą sporadycznie. Mała jest aktywna, kopie i szaleje w zależności od dnia. Życzę ci tych pozytywnych emocji. A z tą weryfikacją to przyrost przy trzeciej to chyba powinien być o 116%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Ja korzystam z tej strony bellybestfreind- dla ciężarówek. Śmiało mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki ale jeszcze raz o tym samym , teraz 3 weryfikacja jest po 48 godzinach wiec to dwie doby to myslałam ze 66 procent minimum sie liczy od poprzedniej? wole sie upewnić bo jutro bede obgryzac z nerwow paznokcie jak bedzie za mało .szczesciara córeczke bedziesz mieć ale cudownie , a psioszka syna -super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 48h wzrost powinien wynosić co najmniej 66% w stosunku do poprzedniego wyniku, czyli jak mialas 240 to po 2 dniach powinno byc ok.400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*270 po 48h powinno byc ok. 450 co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minia 30 dzieki , licze , marze śnie o takim wyniku jutro nie moge sie logowac cos i pisze jako gośc ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Jak tam Minia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest koszmar beta prawidłowa 460 a od 12 godz krwawienie mocne bardzo żywa krew. byłam na wizycie i pecherzyka nie widac dzisiaj . nie wiadomo od czego to. krwawie coraz mocniej kapie dosłownie.to koniec !! boze zeby ten pecherzyk nie był np w jajowodzie .... narazie nie napisze juz nic wiecej -nie mam siły i łez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Minia Ty do szpitala leć! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana ja już tu kiedyś pisałam ja po transferze też krwawiłam bardzo mocno a mimo wszystko byłam w ciąży w trakcie ciąży zdarzyło mi się to jeszcze chyba w 5-6 miesiącu trafiłam do szpitala z dzidzią było wszystko w porządku krwawiłam naprawdę bardzo mocno wylatywały mi aż takie skrzepy po badaniach okazało się że to z nadżerki w ciąży naczynia krwionośne tam w środku są bardzo powiększone i wystarczy po nich przejechać i już krwawią ciążę donosiłam córcia urodziła się cała i zdrowa w 41 tc siłami natury dzisiaj ma już prawie 8 m-cy więc nie trać nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie dawno do Was nie zaglądałam, a tu takie cudowne wieści. Minia gratuluje bety. Mam nadzieję, że to krwawienie to nic poważnego. Ale leć do szpitala!!!!!!!!!!! Dla pocieszenia napisze ci, że urodziłam się w maju a moja mama dowiedziała się o ciąży dopiero w grudniu bo cały czas miała miesiączkę :) Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego maluszka lub maluszki. Dla wszystkich ciężaróweczek mega mocne kciuki. Ja nie zaglądam na razie, bo dopadł mnie jakiś dół. Chyba się poddałam. Zbieram siły, choć bardzo ciężko mi to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minia 30 , co do szpitala to nie kazano mi jechac , chyba ze wystapi kolejny atak krwi z bolami , cała noc nic sie działo teraz plamie na brązowo . czekam na rozwoj sytuacji jak cos to jade . choc to taki wczesny etap ze nic nie widac , nawet zarodka nie ma jeszcze widocznego. a co do krwawienia to nie wiadomo skad ono, bo endo jest ok bez krwi widocznej. jajniki i endo ciazowe. a potok krwi niewidomego pochodzenia. kazano mi obrac najgorszy scenariusz aby sie nie zawieść potem. dzieki dziewczyny , czekam na rozwoj sytuacji i jak cos to jade do szpitala a czy polecacie jakiś szczegolnie w takim wypadku bo ja myslałam o kaminskiego bo mam najbliżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×