Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość psioszka
Dziewczyny, głowa do góry! Walczcie dalej- sił Wam dużo życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda brak słów na to zycie, jutro napisze wiecej co u mnie , badz silna ,choc to jest takie trudne w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Smutne wieści :( Ale nie poddawajcie się dziewczyny, cały czas wierzę, że i Wam się uda. Dlaczego miałoby być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro :( Magda to takie niesprawiedliwe.... Wogóle miałam problem z dodaniem postu. Dziękuję za trzymane kciuki za moją obronę - wiedziałam, że mają moc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMazgość
no mi się już nie uda zajść w ciążę bo rezygnujemy. skupiamy się na przygotowaniach do adopcji gratuluję Pani Inżynier :-) minia dobrze się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Magda, strasznie mi przykro.Wiem co czujesz, jestem w takim samym dolku. Moj maz nie chce juz probowac a ja codziennie bije sie zmyslami co dalej.Z jednej strony adopcja, tez nie wiem jak pojdzie, dlugo trwa a czasu to ja nie mam do stracenia.Z drugiej strony moze zmiana kliniki, lekow? Ale strach ze znowu sie nie uda jest ogromny.Moj organizm po 6 in vitro tez sie buntuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiecuje ze napisze jutro wszystko bo było tego troche i do samego konca nie wiem jak bedzie. minia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny nie moge sie zalogować bo moj komp jest na wykonczeniu .To ja minia . nie pisałam do was bo miałam osobiste sprawy na głowie nie zwiazane z nasza tematyką i musiałam wszystko pozałatwiac.jestem juz po pobraniu , teraz czekam na wiadomosci odnosnie ilości itp. poinformuje jak bede wiedziec coś wiecej , czuje sie dobrze i oby wszytstko poszło zgodnie z planem . teraz wyczekiwanie i modlenie sie o ten wielki cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to już? Jak ten czas leci :) Minia trzymam kciuki najmocniej jak potrafię :) odczaruj to nasze forum bo coś ostatnio same niepowodzenia :) i jak coś będziesz wiedzieć szybciutko nam tu pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej moje kochane , jestem bez kompa pare dni , padł na amen. informuje przy okazji wizyty u mamy ,ze jestem po transferze dwoch pieknych pieciodniowych dzieciaczkow, pisałabym czesciej ale mam ograniczony dostep do neta a z telefonu idzie mi to fatalnie. dam znac jak bede miała info o rezultacie. buziaki minia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Super Minia :) Trzymam mocno za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale stres to czekanie ...... jak ja wytrzymam ...... minia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sobote a test w poniedziałek . staraczka, psioszka czy miałyscie jakiekolwiek objawy bo ja czuje sie tak jak zawsze kompletnie nic nie dolega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Kochana ja w zasadzie nie odczuwałam jako takich dolegliwości. Nie stresuj się i daj znać szybko. Wszystkie z niecierpliwością czekamy na info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Kompletnie żadnych objawów, prócz tego,że czułam się napuchnięta, wzdęta. Od jakiegoś 12 tc miałam mdłości i zgagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny sa dwa badania hcg i beta hcg ktore mam wykonac , na ropisce mam hcg napisane, ktore robicie Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Ja chyba robiłam beta hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pomóżcie. Czy którejś z was wyszła źle cytologia? Tzn. wyszedł mi stan zapalny, a gin powiedział, że nic nie widzi i nie ma co leczyć. Za kilka dni mamy się zgłosić z wynikami (dorabiałam jeszcze usg piersi i cytologie) i rozpocząć procedurę (obecnie od 7 dni biorę anty). Nie wiem co robić, czy mam powtórzyć cytologię? czy słuchać się tego miejscowego gina, który powiedział żeby się nie przejmować? Boję się, że lekarz od ivi karze powtórzyć badanie i będę musiała odkładać transfer o kolejny miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie poczekaj do wizyty bo ja czesto miałam w cytologii oznaczenie ze jest stan zapalny i nic niepokojącego sie nie działo, czasami dostałam tabletki a czasami nawet nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odpowiedź. a jeszcze jedno pytanie: bo ja pierwszy raz jestem na anty i jakoś dziwny mam ten okres. czy to normalne, że przy pierwszym razie praktycznie nic nie leci tylko sobie ciurka i to już siódmy dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zwykle mam długie miesiaczki a przy anty tabsach miałam tylko 3 dni bardzo krotko. wiec mysle ze kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje , a jescze to Twoje pierwsze opakowanie wiec moze być roznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej moje dziewuszki , pisze dzisiaj poniewaz juz w 7 dniu musiałm wykonać b-hcg plus inne badania zlecone . chyba podziele los naszych dziewczyn po transferach blastusi . moje hcg dzisiaj wynosi 24 - za duzo czytałam aby liczyc na cud , a jeszcze jak przypomne sobie bete wrocki w 8 dniu blastusi to juz rece opadaja na moj wynik. jestem tak przestraszona i bez wiary ze w nic nie uwierzę . minia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe sprostowanie mohijto a nie wrocka miała cos około 240 -pomyliłam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Minia ja miałam przy pierwszej weryfikacji po 7 dniach 25. Nic straconego. Trzymam dalej kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam pytaniem, ile dni przed punkcja w trakcie stymulacji mozna sie kochać z mężem i czy wogole można w trakcie stymulacji do in vitro?wstydziłam się zapytać lekarza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem wiem ale własnie Twoje 25 mnie dołuje bo ja mam blastke wiec wynik duzo za mało .przy 3-dniowych to bym sie cieszyła z wyniku takiego a teraz to raczej przesadzone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sczesciara ja nawet analizowałam wszystkie wasze wyniki i myslałam ze ty miałas na 8 dobe weryfikacje i czytałm ze 15 miałas transfer a 23 -pierwsza weryfikacja to teraz jeszcze wiekszy dół mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×