Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość MagdaMegi
teryiaki - witaj :) Ja badanie na chlamydię robiłam rok temu i było ok. Teraz robiłam cytologię i posiew z moczu i też wszystko dobrze. W środę mam wizytę u ginekologa, to zapytam jeszcze czy robić wymaz z szyjki czy już nie trzeba skoro te pozostałe badania wyszły ok. Nie zawsze jest tak, ze oboje partnerów musi być zarażonych. Mój M dzielnie zażywa leki i mam nadzieję, ze to pomoże i w końcu będziemy mogli doczekać się naszego szczęścia. Ja badanie na drożność miałam robioną w szpitalu na Kamińskiego (prywatnie). Dostałam skierowanie z Polmedu. Ja zbadałam siebie już chyba z każdej strony ;) i wszystko ok. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi do "szczęścia" też brakuje jeszcze tylko drożności jajowodów. Żałuję że wcześeniej nie szukaliśy jakeigoś urologa, ale ja pokazywałam wyniki męża moim lekarzo i wszysycy mówili, że nie są, że teraz większość mężczyzn ma pogorszone parametry itp. Jak widac nie trzeba było ich sluchać, ale dobrze, że są fora jak to przynajmniej można sie czegoś dowiedzieć. Mój mąż ma jeszcze zrobić wymaz na chlamydie i ureoplazmę, bo w dr Kołaczyk robi tylk taki zykły. Mam nadzieję, że jutro to załatwi i będziemy w przysżły pt już coś więcej wiedzieć:) Powiedzcie mi dziewczyny czy to badanie HSG jest bardzo bolesne? Ja miałam histeroskopię robioną w czasie której wyszło, że wszytsko ok, tylko jajowody nie reaktywne i strasznie się nacierpiałam przy tym. Na samą myśl ciarki mnie przechodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMegi
teryiaki - nam też wpierali, że tak po prostu jest! - ze jeden mężczyzna ma dobre wyniki a inny po prostu nie. W Polmedzie zaproponowali inseminację i koniec. Nie próbowali pomóc znaleźć przyczyny albo chociaż nakierować. Sami zaczęlismy działać. Więc jak wam powiedzą to samo, to nie słuchajcie, tylko wyjaśnijcie sprawę nasienia u urologa. I to nie tego polecanego przez nich. Bo ten to mojejmu M kazał się na nerki leczyć ;) A już nie wiadomo komu wierzyć i zaufać. Oni chyba nie wiedzą jakie to dla nas ważne. Trzymam za Was kciuki. A co do badania drożnosci to luzik w porównaniu do histeroskopii. Też miałam i wspominam okropnie. Brrrr..nie wiemjak to przezyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w trakcie badania powiedziałam Pani że moze ona jednak wyciągnie to ze mnie a ja przyjdę innym razem:D Ale Pani nie chciała jakoś na to pójść.... Mój M jak mi się skarżył po wizycie u urologa, że takie straszne przeżycie to mu powiedziała, że nie wie co mówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMegi
heheh :D No mój M też przeżywał wizytę ;) a raczej badanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mialam robione wszystkie badanie oprócz histero cykle mam regularne i z owulką, M wyniki ma dobre a mimo to ze staranek nici..., za dwa tyg. zaczynam brać regulon i w połowie grudnia IVF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika_7_9 współczuję Ci, bo najgorzej to chyba nie znac przyczyny, przynajmniej dla mnie. Ja jestem odobą bardzo logicznie myślącą i zawsze muszę znaleść odpowiedź na każde pytanie. Podczas mojej pierwszej wizyty dr Siejkowski dał skierowanie na badanie hormonów plus HSG. Muszę koniecznie zrobić to badnie drożności, gdyż jest podejrzenie, że mam niedrożne jajowody, przez to że w histeroskopii były niereaktywne no i jako dziecko przeszła operację jamy brzusznej. Na razie czekamy na wynki posiwów męża, a ja mam nadzieję, że w lsitopadzie uda mi się zrobić HSG. Powiedzcie mi jeszcze czy te badabie hormnowó które mam zrobić w 1-3 dniu cyklu znaczy FSH, LH, estradiol muszę być na czczo? Bo zapomniałam zapytać dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teryiaki. Ja nigdy nie robiłam badań hormonów na czczo. nie sądze , żeby miało to wpływ na wyniki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M31 Dzięki za odpowiedź, ale i tak w końcu zadzwoniłam do polmedu. Zrobiłam juz te badania. Dziś umówiłam się też na HSG na 4 listopada. Już chciałabym mieć to za sobą... Monika_7_9 jak Twoje przygotowania do IVF? Możesz opowiedzieć troszkę jak na bierząco to wygląda, gdyż jeśli przewidywania się sprawdzą i moje jajowody rzeczywiście są niedrożne, to też mnie to czeka, więc Twoje posty na pewno się przydadzą nie tylko mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaMegi mój wczoraj odebral wyniki z posiewu i był on jałowy. Teraz musi zrobić jeszcze posiew na chlamydię i ureaplazmy. Jeśli tu też mu nic nie wyjdzie to nie wiadomo skąd ta wysoka lepkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMegi
Teryaki - A dr nic nie mówił skąd moze być ta lepkość? U mojego poprawa :D ale leki będzie brał jeszcze ok 2 miesięcy. Mimo wszystko nie poddajemy się i działamy. Przed nami dni płodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaMegi jak na razie jest podejrzenie infekcji, stąd konieczność zrobienia dodatkowych posiewów. Jak się okaże, że to nei ifekcja to dr powiedział tylko, że mąż musi brać leki na rorzedzenie nasienia. Ja sie zastanawiam czy w tym cyklu będę mogła się starać? Mam HSG planowane w 10d.c. Czy lepiej już sobie odppuścić? Dr Wojciechowski albo ktoś z Polmedu coś wam radzili w tej kwesti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMegi
Teryiaki - ja nie pamiętam już. Najlepiej zapytaj dr Wojciechowskiego. Do rozrzedzenia nasienia Twój M moze łykać 3x1 flegaminę ;) Pozdrawiam i trzymam kciuki :) Teryiaki i wszystkie oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Monika - no to bedziemy w podobnym czasie robić in vitro. Ja jestem juz w trakcie brania regulonu. Potem wyciszacz, stymulacja i punkcja. Testowanie wypadnie mi w okolicach swiąt :) Trzymam kciuki za ciebie :) Teryiaki - trzymam kciuki za hsg, oby wszystko wyszło dobrze. Ja tez miałam ten zabieg i niesttey jeden jajowód mam niedrożny. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja, a HSG robilaś może u Wojciehowskiego? Bolało bardzo, jak ci próbowali udrożnić ten niedrożny jajowód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teryiaki - ja robiłam hsg u siebie w szpitalu i to był błąd, dlatego że nie dali mi żadnego znieczulenia i bolało strasznie. Jajowodu nie udało sie udrożnić. Ale teraz gdybym miała robić hsg, to tylko tam, gdzie dają znieczulenie. Myslę, że u wojciechowskiego dadzą ci znieczulenie, wiec napewno nie bedzie bolałao. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY JA ROBIŁAM DROŻNOŚĆ U WOJCIECHOWSKIEGO. ZNIECZULENIEM BYŁ TYLKO SCOPOLAN-ROZKURCZOWO. MNIE NIC NIE BOLAŁO BO MAM DROŻNE. DZIEWCZYNY TROCHĘ NARZEKAŁY NA BÓL, ALE SŁYSZAŁAM, ŻE JAK BOLI TO JEST WAŻNY ZNAK DLA LEKARZA , ŻE JAJOWÓD NIEDROŻNY I CZASAMI PRÓBUJĄ KONTRASTEM GO UDROŻNIĆ I WTEDY BOLI. MYŚLĘ , ŻE BÓL JEST DO PRZEŻYCIA, CZASAMI ODCZYTY Z TEGO BADANIA NIE SĄ JEDNOZNACZNE WIĘC BÓL LUB JEGO BRAK MOGĄ DUŻO POWIEDZIEĆ. MYŚLĘ, ŻE WARTO TROSZKĘ POCIERPIEĆ, ALE MIEĆ WIARYGODNY WYNIK!!! JA W PONIEDZIAŁEK MAM LEKARZA , ZOBACZYMY JAK TAM NASZA FASOLKA ROŚNIE:) JAK NA RAZIE MAM SIĘ DOBRZE OPRÓCZ TYCH OKROPNYCH KROSTEK NA TWARZY I SZYJI, ALE CO TAM W KOŃCU ZEJDĄ A SZCZĘŚCIE POZOSTANIE:) POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH PAGA 74 I AGNES71 CO TAM U WAS ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka123
Czesc dziewczyny. Mam na zbyciu 2 amp. Merionalu, 1 amp. Gonalu-F, 2 amp. Decapeptylu i 3 amp. Pregnylu. Mam jeszcze duphaston. Wszystko oryginalnie zapakowane i z aktualna data waznosci. Cena do uzgodnienia. Jeśli któraś byłaby zainteresowana podaje swojego maila: marcinia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m31 - trzymam kciuki z całych sił, napewno wszystko będzie dobrze, koniecznie daj znać jak będzies już po wizycie. U mnie przełom 11/12 tygodnia, w przyszłym tygodniu pierwsze USG pomiarowe 3D - nie mogę się doczekać!! Paga odezwij się jak tam u Ciebie. Pozdrwiam was Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dziś miałam wizytę u swojego gin., u mnie już 16 tydzień wiec witaj II trymestrze :) przytyłam trzy kg i już to odczuwam np. gdy wchodzę po schodach. Nudności, bóle głowy i brzucha minęły, czasem tylko na wieczór trochę mnie zemdli ale coraz rzadziej. No i zaczynam pochłaniać i to co dwie, trzy godz., mąż się śmieje, że ile razy wejdzie do kuchni to ja jem :)), odrzuciło mnie całkowicie od mięsa choć wędlinę na kanapce jakoś przełknę za to herbata z cytryną, kapusta kiszona, ogórki kiszone i wszystko co kwaśne zajadam z chęcią. Mam też dziwnie bóle piersi, takie wokół brodawek, jakby szczypanie czy pieczenie ale lekarz mówi, że udrażniają się kanaliki mlekowe i stąd te dolegliwości. Teraz czekam do 16 grudnia i kolejny etap badań prenatalnych więc trochę jeszcze muszę poczekać. Pozdrawiam Was serdecznie i piszczcie co u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskich! Byłam wczoraj na HSG u dr Wojciechowskiego i tak jak mówiłyście ból niewielki, zupełnie do zniesienie. Przez oba jajowody przepłynął kontrast, czyli są drożne, prawy tylko nieźle poskręcany. Musze się tylko umówić teraz do dr Siejkowskiego i zapytać co dalej. Nawet nie wiecie jak się cieszę, kamień z serca spadł mi, że mam to za sobą, tyle się zbierałam w sobie, żeby podejść do tego badabia, a się okazało, że strach ma wielkie oczy jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMegi
Teryaki - no to super :) Teraz czekacie jeszcze na wyniki męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m84
Hej dziewczyny!chciałam się spytać czy któraś z was robiła badania genetyczne??gdzie najlepiej je zrobić??jestem po dwóch poronieniach więc chce sprawdzić czy to tylko pech i głupia bakteria:(,Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 robiliśmy z mężem badania genetyczne na początku tego roku. Na klinikach przy ul. Chałbińskiego jest poradnia genetyczna. Robiliśmy na fundusz, ze skierowaniem czekaliśmy miesiąc na wizytę, póżniej ok 3 tygodnie na wyniki. Prywatnie podejrzewam trwa troszkę krócej, natomisat kosztuje kilka tysięcy za dwie osoby. Nie pamiętam dokładnie kwoty - ale była kosmiczna!! Mam nadzieję, że badania rozwieją twoje wątpliwości :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam w szpitalu Klinicznym przy ul. Dyrekcyjnej, też na fundusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja- narazie u mnie nic się nie dzieje dlatego nie zaglądam często na forum, ja również tobie życzę najpiękniejszego prezenty na świeta. dzisiaj zaczynam brać regulon 1 tab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka83
Do M84 - Co do badań genetycznych to my robiliśmy w tym roku w czerwcu. Lekarz z Polmedu dał nam skierowanie na fundusz, także nic nie płaciliśmy. Dostaliśmy również od niego adresy wszystkich klinik gdzie robią to badanie. Zdecydowaliśmy się na Poznań gdyż tam się czekało najkrócej, ale i tak ok. 2 miesięcy. Mogę ci podać stronkę do tej kliniki: http://www.genesis-genetyka.pl/index.php Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m84
dziękuje dziewczyny za informacje:) jutro mam dzień wolny więc będę dzwonić:)szczerze to strasznie się denerwuje tymi badaniami pewnie każda z was tez przeżywała,ale my zrobimy wszystko dla naszych maluszków:)będę pisać co dalej:)teraz czekam na wyniki przeciwciał kardiolipinowe Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Jesteśmy po wizycie u p. doktora. To już jak się okazuje po rozmiarach naszego skarba 9 tydzień. Dzisiaj zobaczyliśmy pięknie bijace serduszko-cos niesamowitego!!! Wszystko jest w porzadku , kolejna wizyta 29 listopada. W międzyczasie badania-mocz, krew i glukoza . Pozdrowienia Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO PROSZĘ O POMOC
Barzo proszę o pomoc w znalezieniu dobrego lekarza ginekologa od laparoskopii,mam do usunięcia mięśniaki,więc boję się żeby ktoś czegoś nie sknocil bo stracę szansę na dzidziusia.Proszę pomóżcie. Nie jestem z Wrocławia i nie wiem do kogo się udać. DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×