Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Kochana Agnes tak się cieszę ,ze w końcu jednej z nas się udało nawet nie wiesz jak się ciesze GRATULUJĘ WAM z całego serducha :) u mnie cisza właśnie dzisiaj wróciłam z długiego weekendu którego spędziłam z mężusiem nad naszym polskim morzem pogoda się udała odpoczęliśmy , zrelaksowaliśmy się i teraz możemy działać :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina, nie poddawaj się, może trzeba teraz trochę odpocząć ale nie na długo, pamiętaj że czas działa na naszą niekorzyść. Widzisz, mi się szczęśliwie udało, ale mam już swój wiek i nie najlepiej znoszę ciążę, właśnie miałam kolejne plamienia i mam zalecenia ciągłego leżenia. Boję się, że moja ciąża będzie tak do końca wyglądać. Agnes, teraz dużo spokoju i odpoczynku, i dbaj o siebie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALWINNA75
Paga jak tu się nie poddawać?? Wcześniej miałam jescze 5 inseminacj,i więc trochę już przeszłam. Zastanawiam się skąd kobiety mają siłę do kilkunastoletniej walki?? dla mnie każde niepowodzenie było odkupione wielkim cierpieniem. Nie użalam się chce tylko powiedzieć, że u mnie chyba czara sie przelała, nie dam rady więcej. Wiem, że czas nie jest moim sprzymierzeńcem i to jest jeszcze bardziej deprymujące. Przyszłe mamusie dbajcie o siebie i trzymam kcuki za pomyślne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tyg. byłam na wizycie u pani Dr E. szczerze mówiąc obawiałam się tego wyboru ale dzisiaj mogę powiedzieć że to dobry wybór, poza tym jest miła, rzetelna i konkretna. wyniki razem z mężem mamy bardzo dobre, ale mimo to podjęliśmy decyzję i w grudniu podchodzimy do IVF - nie znamy przyczyny dlaczego pomimo tylu lat starań nie mamy jeszcze dzidziusia. Pani doktor obliczyła ze do 14.12. będzie już po wszystkim. W listopadzie Pan Dr Polak wyjeżdza i w klinice podczas jego nieobecności nie będą wykonywane zabiegi, dlatego my mamy miesięczne opóźnienie. ...wiecie co kobietki to forum tak zbliża że siedząc we wtorek i czekając na swoją wizytę miałam wrażenie że się ze wszystkimi kobietami znam, ale tak naprawdę nie wiadomo z kim się człowiek tam spotyka, a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka - dziękuję za radość:) życzę ci, żeby ten wypoczynek nad morzem przyniósł owocne efekty. Życzę ci tego z całego serca. Monika - dobrze, że jesteś zadowolona z Pani doktor, ja ze swojego lekarza wówczas nie byłam i myślę, że to o wielu sprawach przesądza. Obyście mieli najpiękniejszy prezent świąteczny jaki można sobie tylko wymarzyć. Paga - nie martw się napewno wszystko będzie u was dobrze. Jak mus to mus - leż odłogiem i się nie ruszaj;) Skoro lekarz tak zalecił... Wiem, że to nie jest łatwe. Staram się dużo odpoczywać, w sumie po pracy nie robię nic innego tylko śpię, w poniedziałek wizyta i usg, miewam niepokojące bóle w podbrzuszu po stronach jajników i nie wiem czy to normalne. Potrzebuję konsultacji. I chyba na tym etapie trzeba poszukać forum o odpowiedniej tematyce, żeby tu nie mącić naszym staraczkom :) Znacie jakiś topik?? Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes 71, żeby nie mącić na forum, napiszę ci w skrócie, że też miałam takie bóle i rozmawiałam o nich z Dr Polakiem, powiedział, że to prawidłowo. rozrasta się macica i bóle podobne do tych miesiączkowych to norma, minęły mi po miesiącu. dzięki za dobre słowa, ja przyśpieszyłam swoją wizytę w Polmedzie (już ostatnią) i wybieram się we wtorek na usg i fotkę :)) Teraz planuję badania prenatalne stąd ta wcześniejsza wizyta. pozdrawiam wszystkie dziewczyny i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paga - troszkę mi lżej, ale czy u mnie nie jest za wcześnie na zmiany w macicy 5/6 tydzień?? Zdecydowaliście się na badania prenatalne, tzn, że nie robiliście badań genetycznych przed ICSI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, bóle miałam od początku i to bardzo intensywne, myślałam że nadchodzi @, potem malały i pojawiały się nieregularnie aż odpuściły. Jak byłam w szpitalu, było parę dziewczyn które znalazły się tam właśnie z winy bólów, ale po dwóch dniach wychodziły. Nie, nie robiliśmy badań genetycznych. Zdecydowaliśmy się na badania prenatalne nieinwazyjne, mam nadzieje że tych inwazyjnych nie będę musiała wykonywać. Jestem dobrej myśli ... A badania zrobimy, tak dla spokoju ducha. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m84
Hej!no dokładnie coś cicho na naszym forum;( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie forum-owiczki dawno się nie odzywałam ale odwiedzałam forum, dziś się przypomnę dla tych które tracą nadzieję....mój wpis z dn: 10:40 [zgłoś do usunięcia] karolik "Witam Was dziewczyny Ja nigdy nie udzielałam się na tym forum, lecz od pewnego czasu regularnie je czytam i razem z Wami przeżywam radości i smutki, dziś w końcu napisze o sobie... Gratuluję szczęśliwym mamusiom i współczuję tym które doznały porażki. Zaczęłam czytać jak Ania172 była w czasie stymulacji i jej sukces napełnił mnie wielką nadzieją. Dziś jednak bardzo zmartwiłam się gdy Malwina 75 napisała złe wieści ( ale poczekajmy jeszcze na betę ). Z tego co widzę na forum to ja będę kolejna do testowania.... Staramy się o dzidzię 2,5 roku. Najpierw leczyłam się w Invimedzie tam miałam 2 IUI lecz bez rezultatu i bez większych nadzieji na przyszłość na szczęście trafiłam do POLMEDU tam też miałam 2 IUI, dr Polak od razu powiedział, że jeśli się nie powiodą to troszkę odczekać i IVF. U mnie zdarzają się nie pękające pęcherzyki poza tym ok, lecz z nasieniem męża jest problem bo zbyt mała ruchliwość żołnierzyków. Tak więc od wizyty do wizyty dotrwaliśmy do 2 marca i wówczas miałam transfer. Pobrali mi 11 komórek zapłodniło się 8 zarodków z czego dwa mi podano klasy 8A. Dziś się dowiem ile zarodków zostanie zamrożonych. Teraz jestem na L4 i bardzo się martwię najgorsze te dwa tygodnie! czuję się ok we wtorek badanie estradiolu i progesteronu. Wszystkim nowym dziewczynom gorąco polecam POLMED, ja chodziłam na wizyty do dr Zosika- nie moge powiedzieć nic złego wręcz przeciwnie poza tym często przychodził dr Polak więc i tak wszystkie decyzje były konsultowane Pozdrawiam wszystkie forumowiczki.." dalsze moje losy doczytacie od strony 16... Dziś jestem w 34 tygodniu ciąży ( czas szybko przeleciał) i niebawem urodzi się nasze szczęście;-)))) nie wiemy czy będzie chłopiec czy dziewczynka bo to niespodzianka dla nas;-)Ja czuję się dobrze ciąża bez komplikacji a dzidzia kopie - to wspaniałe uczucie którego każdej z Was SERDECZNIE ŻYCZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki. Ostanio dopadł mnie koljeny dół związany z nadejściem miesiączki. Doszłam do wniosku, że nie ma co dłużej czekać tylko trzeba udać się po profesjonalną pomoc. Debatując nad wyborem trafiłam na to forum. Dało mi ono nową nadzieję i na 22.10 umówiłam się na 1 wizytę do dr Siejkowskiego. Szkoda, że termin taki odległy. Już sie nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że leczenie w tej klinice przyniesie w końcu efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Karolik - wielkie gratulacje!!! Bardzo cieszą mnie wpisy dziewczyn, którym sie udało w polmedzie. Bo ostatnio dużo porażek. Oby jak najwięcej takich wiadomości. teryiaki - trzymam kciuki za twoją wizytę. Daj znać, jak poszło. Ja jestem po pierwszej wizycie przed nastepnym in vitro. Zdecydowałam sie na dr Siejkowskiego. Dostałam długi protokół, no i czekam na @ i zaczynam tabletki. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMegi
Dawno się nie odzywałam, ale nie było się czym chwalić :( więc same rozumiecie. Natomiast forum odwiedzałam na bieżąco. Gartuluje wszystkim, którym się udało :) i mocno ściskam te, które spotkało niepowodzenie :*** Dziewczyny muszę się podzielić z Wami tym, co we mnie siedzi. Nam wciąż sie nie udaje. Męża wyniki z lekką poprawą, ale dalej bez rewelacji. Jednak nie chcieliśmy się poddać w znalezieniu przyczyny złych wyników nasienia. Dziewczyny nie wierzcie, że NIEKTÓRY MĘŻCZYZNA MA DOBRE NASIENIE A INNY PO PROSTU NIE - takie zdanie wciąż słyszałam w Polmedzie. Pamiętajcie, że zawsze musi być jakaś przyczyna. Nie dajcie naciągać się na inseminację czy in vitro, kiedy tak naprwadę jest szansa na naturalne zajście w ciąże. Jestem tak zła, że widząc wyniki (3) mojego M lekarz w Polmedzie nie dopatrzył się, że ewidentnie M ma bakterie. Świdczy o tym chociażby duża lepkość nasienia. Męża nasienie ma słabą ruchliwość i jest mało żywych. Nawet pani Ewa (androlog) i lekraz urolog - polecani przez Polmed- nie zauważyli tego. Wciąż byliśmy nakręcani na inseminację. Znaleźliśmy innego urologa, który obejrzał wyniki i od razu powiedział, że muszą być bakterie bo jest duża lepkość. A z czegoś musi ona wynikać. Okazało się, że M ma zapalenie prostaty i bakterię Enterococcus faecalis. Wydzielina prostaty wchodzi w skład nasienia i ma duży wpływ na jakość nasienia. Przed nim 3 miesięczna kuracja antybiotykowa. Mam nadzieję, że w końcu znaleźliśmy przyczynę. Zaczęłam czytać i okazuje się, ze u duzo starających się par przyczyną niepowodzenia, była prostata. Bakterie są trudne do wyleczenia, ale nie poddamy się. Na razie rezygnuję z wizyt w Polmedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DAWNO MNIE TU NIE BYŁO, TZN NIE PISAŁAM BO CZYTAM NA BIEŻACO. Wiara czyni cuda dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po 2 latach starań, po 6 miesiecach pobytu w polmedzie u zosika(który od początku tylko in vitro i tak w kółko), po majowej laparoskopi w końcu naturalnie, bez żadnych wspomagaczy mam cudowna wiadomość. wczoraj 2 krechy dzisiaj dla pewnosci znów 2 krechy i betka-wynik jutro Wystarczyło, odstawic leki, odstresować sie (czyli odejść z toksycznej pracy) i jest CUD!!!! Z MOICH WYLICZEŃ STAŁO SIĘ TO OK 3 TYG TEMU!!!! Jutro pochwalę się betką a w p. tyg p. doktor i usg Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam kciuki. Niech mój przypadek podniesie Was na duchu, cuda naprawdę się zdarzają:) MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMegi
m31 ogromne gratulacje :D cieszę się razem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1jeszcze raz kochana GRATULACJE !!!! z całego serduszka cieszę się Waszym szczęściem pozdrawiam buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaMegi mozesz mi pdoać namiary do tego androloga o którym mówisz, bowiem mój mąż ma też strasznie podwyżsozną lepkość nasienia i przez to żołnierze szybko giną. Może i u nas problem leży w jakiś bakteriach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m31 moje gratulacje i trzymam kciuki za wysoką betkę :) U mnie maluszek rozwija się dobrze, przeszliśmy już pierwszy etap badań prenatalnych, badanie usg nie wskazało żadnych nieprawidłowości. Na tym usg, łzy leciały mi ze szczęścia jak widziałam jak porusza maluśkimi rączkami i nóżkami a nawet otwiera już buzię jakby chciał mi coś powiedzieć :)) Dziewczyny, życzę wam wszystkim takiego maluśkiego szczęścia jak najszybciej i trzymam za wszystkie mocno kciuki. Nie poddawajcie się... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMegi
teryiaki - to dr Kołaczyk, nie wiem czy to dozwolone, ale wkleję linka do jego strony http://www.uromedica.pl/. Mąż jest bardzo zadowolony. Szkoda, ze tak późno do niego trafił :( Namów swojego męża, bo naprawdę warto. Wiem, ze dla mężczyzn to krępująca wizyta, ale przeciez robią to dla nas, dla naszego przyszłego szczęścia-upragnionego maluszka. W Polmedzie, jeśli po stronie kobiety jest wszystko dobrze a mężczyzna ma problemy z nasieniem, to oni nic nie pomogą. Trzeba skorzystać z porady urologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaMegi dzięki za namiary. Będę dziś molestować męża żeby umówił się tam na wizytę, bo niby dlaczegóż tylko my dzierżyć to brzemie. A możesz mi jeszcze napisać ile kosztuje wizyta i czy pan dr wykonuje u siebie też jakieś konieczne badania na miejscu czy gdzieś kieruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMegi
teryiaki - na stronie dr w zakładce "zakres świadczeń" wszystko znajdziecie ;) Jeśli chodzi o wymazy, żeby sprawdzić obecność bakterii, to dr wykonuje to. Koszt wizyty 120zł. Trzymam kciuki, żeby Twój M dał się namówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m31- kochana gratuluję Ci z całego serca, aż się wzruszyłam i poleciały łzy szczęścia, to ostatnio u mnie normalne ;) życzę Ci wzrostu betki i trzymam kciuki!!! paga74 -gratuluję, który to już tydzień?? my czekamy teraz na kolejne USG, mamy teraz 9 tydzień:) Alicja - trzymam za ciebie mocno kciukasy, teraz dużo spokoju, wiary i nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m31 jeszcze raz moje gratulacje, teraz dbaj o siebie i maluszka Agnes71, u mnie już 14 tydz. i zaczynam się czuć coraz lepiej chociaż czasem dopadają mnie okropne nudności to na drugi dzień jak ręką odjął :) Ostatnio bardzo się denerwuję dyskusjami na temat In vitro, dla mnie to sprawa świeża więc stąd te emocje. Dziewczyny, nie wiadomo co uchwalą, nie zwlekajcie z decyzją bo mogą dojść dodatkowe i niepotrzebne problemy w drodze do upragnionego macierzyństwa. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIĘKI DZIEWCZYNY ZA MIŁE SŁÓWKA:) WCZORAJ 1 USG I 1 FOTKA MAŁEGO SKARBA WSZYSTKO W PORZADKU I TAK JAK PRZYPUSZCZAŁAM 4 TYDZIEN LECI. TERAZ DOPIERO 8 LISTOPADA DO CUDOWNEGO P. DPKTORA , KTÓRY TAK NAPRAWDE NIC NIE ZROBIŁ A DZIDZIA JEST:) POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH I BUZIAKI DLA MOJEJ KOCHANEJ MIŚKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMegi
Witam :) teryiaki i jak tam, udało ci się namówić męża na wizytę u urologa? W piątek wizyta w Polmedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaMegi mój mąż był w środę u dr Kołaczyk. U niego też dr podejrzewa stan zapalny. Teraz czekamy na wyniki posiewu. A powiedz mi czy Ty miałaś robione posiewy? Bo ja miałam i tkai zwykły i na chlamydię i wszystko zawsze wychodziło ok. Zastanawiam się czy to możliwe że mój maż coś ma skoro u mnie nic nie wyszło. Dziś wieczorem idziemy do Polmedu zobaczymy co tam na powiedzą. Ja zdecydowałam się na polmed m.in. dlatego, że nie miałam jeszcze robionej drożności jajowodów. Robiłam już 2 podejścia na NFZ, ale mimo, że miałam umówiony termin w szpitalu jak się na niego stawiłam to odesłali mnie z kwitkiem, tłumacząc się brakiem miejsc. Mam nadzieję, że wPolmedzie dadzą mi skierownie do tego lekarza, który roni to prywatnie i w listopadzie w końcu zrobię to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×