Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Margo czy ty bierzesz jeszcze luteine?bo ja mam własnie od 16tc zmniejszac :) Wiadomo u was co bedzie?ja bylam w poniedziałek na usg i maluszek nie chciał sie pokazac,miedzy nogami pępowina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie biorę luteiny. Ide w piątek na usg to moze cos bedzie widac, ale nie nastawiam sie, bo bąbelek cos nie chce nam sie pochwalić co ma miedzy nogami. Osobiście cos czuje, ze chlopak, ale wiadomo, ze zdroweczko kruszynki najważniejsze. Jak bede znała płeć to oczywiście dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na usg. Jak na razie nic nie widac miedzy nogami i oko gin.jest dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo czyli druga córcia:) ważne aby zdrowo rosła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki, nie polecam invimedu z własnego dośwadczenia. Po dwóch nieudanych podejściach zrezygnowaliśmy z tej kliniki. Znaleźliśmy klinikę która podaje pięciodniowe zarodki i dodatkowo je nacina tzw hatching czy jakoś tak. Dzięki temu jesteśmy w 18 tygodniu. Klinika nie jest z wrocławia więc musielimśmy dojeżdżać do nich spory kawałek drogi, ale czego sie nie robi dla maluszka. To najszczęśliwsze chwile. Życzę wam wszystkiego co najlepsze i powodzenia w staraniach. Dodam tylko że klinika dużo tańsza niż inv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ta klinika?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zaszłam w ciążę we wrocławskim invimedzie, przy pierwszym podejściu (po 4 latach starań i 2 latach leczenia). Fakt, podali 3 dniowe zarodki, ale pozostałe hodowali do 5 dnia. W ten sposób jestem w 24tc i ma zamrożone 4 blastocysty, które czekają na swoją kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie miałaś zarodki podane...jakiej klasy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co sie orientuje to każda klinika nacina zarodki jak jest taka potrzeba Polmed na pewno, ale nie wiem czy ta sama metoda co koleżanka napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Margo mocno trzymam kciuki za śliczną i zdrową dziewczynkę :P Wizytę w Invimedzie miałam 25.11. Ogólne wrażenie sympatyczne. Obsługa bardzo miła [w końcu im za to płacą :P]. Dr G także przyjemny i rzeczowy. Weszliśmy w konkretnym celu więc nie namawiał na IUI czy coś innego. Zrobiliśmy od razu u nich kariotypy, ja AMH, mąż jeszcze CFTR i teraz czekamy na wyniki. Kolejną wizytę mam mieć między 18 a 25 dniem cyklu czyli przed samą wigilią. Niestety raczej nie ma szans aby wynik kariotypu był do tej pory wiec muszę się dowiedzieć czy jest sens bez wyniku przyjeżdżać. Bo jeśli nie to dopiero w drugiej połowie stycznia wypada mi taki dzień cyklu :) Po wyniku AMH dobiorą mi protokół :) Mam nadzieję że będzie dobry bo trochę boję się że moja rezerwa może być kr***a. mam 32 lata i mamę która szybko weszła w menopauzę :/ Jak wszystko z tych badań wyjdzie ok i wizytę zaliczę jednak w grudniu to w styczniu zaczynamy procedurę :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nacinają jak potrzeba, jak nie to nie robią tego miałam Icsi i w Polmedzie i Invimedzie i całkowicie inne protokoły, leki, w invimedzie zaszłam na krótkim protokole- podany jeden 2 dniowy zarodek jestem w 15 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Mohjito :) Trzymam za Ciebie kciuki :) Oby sie udało za pierwszym razem !!!! :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo mam taką nadzieję :P za rok będę pytała Ciebie o rady co i jak z noworodkiem :P Wizytę mam jednak zaplanować na 23 grudnia więc od stycznia zacznę całą procedurę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohjito to super informacja :) Będziesz miała spokojniejsze święta :) Informuj na bieżąco jak Wam idzie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Choć dawno się nie udzielałam, czytam Was cały czas! Miałam pierwszy raz IVF ICSI w Polmedzie rok temu w listopadzie, niestety nie wyszło. W lutym tego roku transfer mrożonych zarodków. Znowu bez efektu. W październiku podeszliśmy drugi raz. Zarodki były nieco słabsze niż rok temu, ale wszystko przebiegło pomyślnie. Po transferze wzięłam kawałek ovitrelle, zgodnie z planem. Potem niestety wylądowałam w szpitalu z hiperstymulacją. Ale! To wszystko nieważne, bo właśnie jestem w 7 tygodniu ciąży!!! Transfer robiła dr Elias a generalnie chodziłam do Siejkowskiego. Czasem zdarzyło się być u Polaka. Jestem już po pierwszej wizycie u nich i wszystko wygląda dobrze... Dziewczyny, nikt za nas nie zawalczy, nikt za nas tego nie przeżyje, stres zostanie do porodu ale mamy tą cudowną możliwość działać, próbować, walczyć. Piszę, bo chcę, żebyście wiedziały że jest nas więcej, że naprawdę komuś obok się udało, że warto próbować! 3mam kciuki za powodzenie wszystkich oczekujących dziewczyn i tych, które już odliczają 9 miesięcy! Każda z nas wie, jak ciężko odczuwa się bezradność i świadomość, że to nawet nie zależy od pieniędzy. Pozdrawiam Was dziewczyny, wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenusss gratulacje !!! :)))))) Teraz uważaj na siebie. Żebyś sie nie przeziebila w ta cholerne pogodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wenusss gratulacje. I powiem ci że stres po porodzie nie mija :-) jest jeszcze większy bo martwisz się o malenstwo, o kupki, jedzenie, spanie, choroby, szczepienia itp ale życzę tego stresu każdej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z koleżanką wyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Kobitki,jestem po ostatnim regulonie i zastrzyku z Dophereliny.Do transferu mrozaczkow zostalo mi jakies 3 tyg.Czy moze sie pojawic okres w tym czasie? Po 3 in vitro jest to moj pierwszy transfer mrozakow wiec nie wiem czego sie spodziewac? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka ja niestety Ci nie pomogę, bo nigdy nie miałam mrozakow i nie wiem jak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po zastrzyku dostałam jeszcze @, choć nie miałam mrożaków tylko transfer świeżynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dzieki wielkie,wlasnie sie sama przekonalam bo nadszedl @ w 24 d/c ale chyba tak ma byc.Ja chyba porownuje za bardzo obecna sytuacje z in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka wiem że Ci się teraz nie udało in vitro :( Pamietasz jaką miałaś bete na I i II weryfikacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Psioszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy dr Elias jeszcze przyjmuję czy już urodziła, a czy ona w ogóle wróci do Polmedisu bo ktoś pisał, że nową osobę szkoliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ja sie lecze u Polaka,naprawde polecam.Same konkrety,Siejkowski tez jest super ale od niego trzeba wyciagac informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, jak chodziłam w październiku to kogoś tam szkolili, też jakąś kobietę, a z tego co wiem to termin porodu miała na początek grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×