Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Od dziś nie pisze już o swoich wynikach bo widzę dla niektórych nie jest to ważne w całej tej procedurze I wogole milo było dziewczyny ale rano została przegieta pała ja już o niczym nie będę informować- przecież pytanie o wyniki to taka oczywista rzecz , jak ja mogłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymająca kciuki
Luminosity ma w sobotę zrobić druga betę Wrocka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
to jest jak najbardziej miejsce do dzielenia sie wynikami, mamy porownanie no i co nawazniejsze wspieramy sie.Nikt tu na sile nikogo nie trzyma. No to trzymamy kciuki za druga bete Lumino!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy był tekst heliotropa,ze administrator powinien cis z tym zrobić ,ze nikt jej nie odpowiada na pytania i ze to zamknięty krąg. Dziewczyno w jakim Ty świecie żyjesz? To nie podstawówka,ze nauczycielowi się skarży. Sama bym czegoś takiego nie wymyśliła. Chyba skopiuje ten tekst na wiocha.pl. gratuluje inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Wiocha pl he he dobre ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum robi się jedną wielką wiochą. heliotrop to forum jest właśnie po to aby dzielic się swoimi spostrzeżeniami, radami, wynikami itp.Jeśli twoje wpisy pozostały bez echa to przypomniej się i napewno ktos odpisze jeśli będzie wiedział. Ale też nie można jeśli ktoś ma inne zdanie po nim jechać. Gość co pisał o ciąży mnogiej ma rację i chcecie badź nie ale ma rację. Szanujmy zdanie każdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, u mnie spokój, dziś w nocy małe pobolewanie brzucha. No ale w dzień już cisza. Dzisiaj wzięłam ovitrel no i czekam na wtorek, mam zrobić badania (tak samo jak Ty i Luminka). Dam znać jak będę miała wyniki. Trochę zaczynam panikować, ale to normalne chyba, im bliżej tym większe... nerwy, czy się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poswiecilam sie i znalazlam pytanie zadana prze heliktopa 03.05.14 [zgłoś do usunięcia] heliotrop mam pytanko...czy jak potem cos sie dzieje i trzeba byc w szpitalu to tez prywatnie czy na ubezpieczenie??? na ktore uzyskała odpowiedź więc pytam po co robisz ten szum w kafeterii??? chciałaś uzyskać 1000 odpowiedzi na to pytanie? i po trzecie rzucasz sie do dziewczyn,ze pisza nie na temat - sorry ale to Ty to robisz proponuje zmiane grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monch i arita co u Was jak podejścia na fundusz Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiiaa
Dziewczyny, nie kapuje o co chodzi ale to jest lekkie przegiecie paly:( ja na tym forum zaczelam pisac jakies 3 miesiace temu i nie bylo problemu z przebiciem sie. Mysle ze nie powinno byc takich sytuacji ze ktos za kogos umieszcz takie posty, nie jestesmy w przedszkolu. Rowniez nie mowie ze gosc nie mial racji wypowiadajac sie w niektorych kwestiach ale...... bezprzesady kazda z nas ma swoj rozum, ja kiedys tak bardzo pragnelam miec dziecko ze zdecydowalabym sie na podanie nawet 6 zarodkow, tu jest sprawa indywidualna dobrana z lekarzem. Pacjentka oraz lekarz znaja mozliwosci organizmu pacjentki i podejmuja ryzyko POPROSTU PRAGNA MIEC DZIECKO. A co do tego ze jestem na niewlasciwym forum to sloneczko ty moje kochane bylam u Polaka niestety kazal mi czejac z kilku powodow, po pierwsze ze wzgledu na to ze sie juz odchudzalam i na wizycie mialam prawie 30kg mniej w 2 miesiace, po drugie stwierdzil ze jeszcze jestem mloda i mam chwile czasu zeby uporzaddkowac reszte schorzen, po 3 stwierdzil ze skoro po 2 latach wrocila mies to mam burze hormonow i to tez musi sie wyregulowac bo inaczej zagrazaloby ciazyi po 4 ze po schudnieciu mam probowac przez 4 cykle naturalnie. Wiec sie do wszystkich zalecen stosuje, niestety one pitrzebuja wiecej czasu niz 1 cykl i stymulacja. Nie chcac tracic informacji i wiedziec na bierzaco co i jak zagladam tu czasami i cos nabazgram. A teraz bardzo wielka prosba: KAZDA Z NAS BARDZO WIELE PRZESZLA I SZANUJMY SIE WZAJEMNIE, BADZMY MILE I WSPIERAJMY SIE BO PRAWDA JEST TAKA ZE NIKT NIE ZROZUMI PSYCHIKI TAKIEJ KOBIETY JAK MY JAK NIE KOBIETA Z TYM SAMYM PROBLEMEM. pozdrawiam odezwe sie za jakis czas:) Ps. Ostatnio gdzies czytalam ze od 16dc niektore dziewczyny maja juz prseczucie ze sa w ciazy. Jak sie zapatrujecie na takie teksty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hrliotrop gratuluje rozd*****nia forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie to forum było kiedyś fajne, a teraz pełno osób, które próbują popsuć atmosferę, ale pewnie to przez to, że każdy może teraz pisać, a kiedyś trzeba było mieć swoje konto i login, a teraz piszą tzw. chochliki bo nie maja co robić w domu i tylko lubią denerwować, albo to konkurencja. Dziewczyny możecie się dużo dowiedzieć czytając stare wpisy dziewczyny zawsze wszystko fajnie opisywały przebieg in vitro, wyniki może wam to coś pomoże jak macie jakieś wątpliwości.Wiadomo teraz dziewczyny mają dzieciaczki i nie mają czasu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie dziewczyny
pO to jest forum aby min porównywać wyniki bo nie jazda ma takie same i fajnie jest wiedzieć czy mimo wszystko jest ok A o czym ty helitropie chciałaś pisać jak nie o tym To ma być forum w którym znajdziemy odpowiedzi tym a nurtujące nas pytania. heliop idź na inne forum załóż sobie i tam dyryguj. Bez ciebie forum może istnieć. Jesteś z konkurencji chyba tak jak ktoś wcześniej napisał i specjalne usmiercasz to forum cennezrodlo informacji ja bardzo dużo wiadomości stad uzyskałam A temat polmed i cieszę się bo nie ma to jak info z pierwszej ręki. Helitrop nie udzielaj się już a będzie dobrze Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Popieram! Lumino jak beta dzisiaj?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ktoś pytał o mnie :-) dziękuję za pamięć... u mnie jak na razie vvszystko ok, jestem po ivf z funduszu , które się nie povviodło i czekam na vvizytę do 12.05. i lecę z kolejnym programem. Czytam vvasze vvpisy ale nie udzielam się bo jestem od konkurencji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że mnie jeszcze ktoś pamięta ;) Ja dziś robiłam 2 weryfikację bety (2 podejście na fundusz) i beta 831 !!!!!! Niesamowite :) Będę skakać do góry jak będę już po USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Kochane moje moze wiecie dlaczego w Invimedzie kazali mi zrobic wymaz z szyjki macicy I posiew a mezowi kriototyp(chyba dobrze napisalam, badanie genetyczne) a w Polmedzie nigdy o nim nie wspomniano? Podobno strasznie drogie to badanie genetyczne.Czy ktoras z Was w Polmedzie miala zlecone takie badania? Ja nigdy wiec troche mnie to dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Wiedzialam ze zle napisalam tj kariotyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiiaa
Wrocka we wroclawiu jest poradnia genetyczna bierzes skierowanie od lekarza pozu i masz to badanie na nfz. Do doktora slezaka na pastera idz a na sierowaniu musisz miec napisane ze diagnostyka nieplodnosci. Jezdzr tam z Zosia i kiedys rozmawialam na ten temat z doktorem. Tego heliotropa czy jaks tak poprostu ignorujmy jak przestaniemy zwracac uwage to sam przestanie pisac Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monch kochana gratulację zawsze pamiętam o Tobie beta piękna chyba na bliźniaki:) Cieszę się strasznie:) Arita trzymam kciuki masz przykład Monch ona tez miała kilka podejść i udało się:) Dziewczyny nadzieja czyni cuda! Daj znać Monch jak tam po USG buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monch i ja cię pamiętam, bardzo się cieszę że ci się w końcu udało, po tych wszystkich przejściach należy ci się. Gratuluję. Może to być gościu pojedyncza ciąża. Ja na 2 weryfikcji miałam hcg 1600 w 12 dpt a na pierwszej 64 w dpt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aritka tobie równiwż życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie masz rację, że pojedyncza bo ja miałam weryfikację w 8dpt i myślałam, że Monch tak samo:) Monch jak będziesz miała czas to napisz jak wygląda podejście na fundusz i jaką przerwę miałaś między pierwszym podejściem na fundusz, a ile czekałaś na ivf bo ponoć kolejki. Ps. Mi nie przeszkadza, że jesteś u konkurencji trzeba wszędzie próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Tzn ze to badanie kariotypu to mozna tylko w poradni genetycznej? To jest z tego co czytalam w necie badanie krwi.Sama jestem zdziwiona bo tak jak wczesniej pisallam w Polmedzie nie wymagali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka ja robiłam badania genetyczne jak byłam w polmedzie jeszcze, od nich mnie skierowali.Robiłam w Łodzi badanie za darmo wystarczy mieć skierowanie i czeka się na wyniki do 3 tygodni. Pisałam jakiś okres czasu na tym forum pod nickiem myszka97. Pozdrawiam wszystkich i tych którzy mnie jeszcze pamiętają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę, że kibicujecie mi ❤️ Ja nie boję się tu pisać, bo prawie dwa lata byłam w polmedzie. Mam nadzieję, że zobaczę jedno pięknie bijące serduszko (To mi zupełnie wystarczy) :) Na pierwsze podejście na NFZ byłam wściekła, bo wyglądało to okropnie jak na taśmie produkcyjnej, ale teraz wiem dlaczego, bo to był początek i było bardzo dużo dziewczyn. A teraz leżałam sama, podeszli bardzo indywidualnie, pielęgniarki miłe, zagadywały, dbały by wszystko było tak jak należy. W porównaniu "niebo a ziemia" (a przecież ta sama klinika i ten sam zespół). A ja konsekwentnie od nieudanego transferu zawsze czekałam pół roku, by organizm doszedł do siebie. Nie było żadnej mowy o kolejce. Trzymajcie nadal kciuki do USG. Arita wiem że jesteś pod dobrą opieką i uwierz że się uda, mimo piątego podejścia gdzieś w duszy wiedziałam, że tym razem będzie dobrze. Wszystkim dziewczynom życzę powodzenia i trzymam za Was kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch ja również trzymam kciuki przeczytałam jeszcze kiedyś Twoja historie z tego wątku. Ja jestem po pierwszym nieudanym transferze wrócę po mrozaki jak tylko zregeneruje się po tym wszystkim i torbiele wchlona się. Odwiedzaj to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monch a kiedy masz wizytę usg? będzie dobrze może bliźniaki:) bo ja miałam mniejszą betę, a ty ładną, ale nie wiem jak weryfikacja w tej klinice jest bo ja miałam w 8dpt w Polmedisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinag
Luminositi ja k tam wyniki hcg, jak wysoko u Ciebie ? Madziara a czy powtórzyłaś badanie hcg, jak pisałaś, że to zrobisz. Ja jutro mam iść na badanie I weryfikacja 8 dpt i mam wielkiego stracha, chyba jak każda z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinko milo ze pytasz :D Ja powtorzylam aby tylko lekami się już nie truć i wyszło 0,2 także zaskoczona nie byłam . Za 2 cykle mogę po mrozaczki podejść. Z Luminosity jestem w kontakcie ale nie jestem upoważniona żeby cokolwiek pisać. Daj znać jutro!!!! Napisz jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×