Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość Luminositi
Wrocka u mnie tym, ze mam mega bol w klatce piersiowej, jest mi niedobrze, w glowie mi sie kreci. A co najwazniejsze mam brzuch jak 3 miesiacu ciazy taki wielki i twardy. A w usg milion torbieli i przerosniete jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luminosity ciagle mysle o Tobie i mam nadzieje, ze juz lepiej sie czujesz. Daj znac jak bedziesz mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Luminositi a co powiedzial Polak I co mowili w szpitalu? Mam nadzieje ze to nie ma wplywu na implantacje zarodkow.Trzymamy kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Dzwonilam do Polmedu mam lezec i duzo pic, mam nie brac ovitralu. A tak to leze w tym szpitalu w sali 8 os. masakra wszystkie dziewczyny w ciazy i jak tu nie myslec. Na glowe dostaje - ale dosc uzalania. Madzia napisz co u Ciebie ? I jak pozostalym majowka mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
O kurcze, no faktycznie majowka Twoja nieciekawa.Musisz nastawic sie pozytywnie moze nie ma tego zlego.... Trzymaj sie cieplo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luminosity kochana cieszę się,że się odezwalas :) Poczytałam na temat hiperstymulacji po transferze po Twoim wpisie i wielu dziewczynom zdarza się to i jest ok :) proszę nie załamuj się!!!!!!! A bierzesz te leki przepisane przez Polmed? czy pozmieniało Ci coś? ja znowu rano miałam bole podbrzusza , wczoraj też ale tylko wstane i zacznę chodzić i przechodzi jak ręką odjął. Oszczędzam się - nie dzwigam nic. jutro kłuje się ovitrelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
mam pytanko...czy jak potem cos sie dzieje i trzeba byc w szpitalu to tez prywatnie czy na ubezpieczenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heliktop ale ty pytania zadajesz jeżeli jesteś ubezpieczona to na NFZ przecież to logiczne.... No coment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Ja już po punkcji, wczoraj miałam. Było 7 pęcherzyków, Tylko trzy komórki, a dwie się zapłodniły. Transfer w poniedziałek. Przy ostatniej stymulacji też tak miałam i jeden zarodek został ze mną. Mam nadzieję, że teraz też tak się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SABINKA super - bliżej niż dalej ;) Ja dziś ovitrelle wstrzknelam 1/8 Luminosity odezwać się proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinka a jak u Ciebie było z objawami po transferze??? Bo rozumiem,ze już jedno udane za Toba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziara, tak jedno udane właśnie u dr Polaka. Dlatego wróciliśmy po rodzeństwo właśnie do Polmedisu. U mnie ok. jak pamiętam 5-6 dpt ból brzucha, kłucie i jakoś wiedziałam, że to chyba się dzieje dobrze... i tak się udało. Jeszcze ból piersi. A ból podobny do tego przed @.. Bądź dobrej myśli i naprawdę się uda. Trzymam kciuki. A kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara, to ja wcześniej Ci odpisałam, ale nie zmieniłam mojego pseudonimu, to ja sabinkag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
pytania zadaje normalne w mojej przychodni jak przyszłam z badaniami od prywatnego kardiologa i z zaleceniem brania lekow to mi powiedziano ze mam sobie teraz chodzic wszedzie prywatnie bo przchodni nie stac na widzimisie prywatnego lekarza no to sie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
a neurolog meza tez prywatny nie wystawia zwolnien mimo ze maz tez ma ubezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinka ja jestem dopiero 4dpt objawy dotychczasowe to poranne bole podbrzusza (pewnie po punkcji jeszcze pobolewa) i lekkie kłucia raz prawego raz lewego jajnika. Piersi objawów brak. Ale to dopiero 4 dzień po wiec racjonalnie do tego podchodzę ( efekty stymulacji itp). Pierwsza weryfikacje mam zrobić 7.05 tylko będę w pracy i zrobię 8.05. czyli 9dpt (odrazu pytam czy Tobie wyszła beta juz przy I weryfikacji?) a druga mam zrobić 13.05 czyli 2 tygodnie po transferze. Heliotop mi też się wydaje,ze na NFZ wszystko jeżeli chodzi o pobyt w szpitalu jeżeli ma się ubezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heliktop teraz doczytałam pytalas o badania po wizycie od prywatnego lekarza? Mi też mój gin powiedział, że " z własnej kieszeni czyli NFZ" płacił za moj***adania nie będzie. Zawiódł mnie bo to mój gin. Poszłam do innego i bez problemu to co mógł to zlecił czyli tak 1/2 badan. Czyli to zależy od ich widzi mi się ...no a pobyt w szpitalu na NFZ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinka i jeszcze jedno pytanie bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę mniej więcej jakie powinny być normy estradiolu i progesteronu w 11 dniu po punkcji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
tak was czytam i czytam i jestem zrozpaczona chyba sie na to nie zdecyduje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heliotrop warto próbować kochana!!!! Ja też się wahalam czy zdecydować się na to wszystko i wiesz,ze nie zaluje mimo ze jeszcze nic nie wiadomo. Ale później zalowalabym,ze nie dałam sobie szansy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
boje sie jakis powiklan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm no przebiegu bez powikłań rzeczywiście nikt nam nie zagwarantuje :( Też przyznam bałam się jak jasna ch... Zaryzykowalam mimo wszystko Nie zaluje oczywiście ale szkoda mi dziedzin z powikłaniami!!!! Przykre to jest. Za Luminositke trzymam cały czas kciuki i czekam na jakakolwiek informacje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Hej Laseczki a ja mam powikłania i to nie male woda w brzuchu i w plucach, codziennie przybierać na wadze ok 2 kg, duszności, wymioty i milion innych rzeczy ale nie zaluje, nawet jeśli miało by się nie udać. Niestety nikt nie mówił, ze będzie łatwo ale za to jak się uda jaka będzie radocha :D a o bólu się zapomni. Co do NFZ ja mam wszystko robione na kase , łaski nie robią - czasami faktycznie trzeba się poklocic ale z drugiej strony warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
chyba nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara, co do objawów to różnie jest u każdej z nas może być nieco inaczej, inny dzień. Poczekaj jeszcze dzień, dwa. Ale dla mnie kłucia dawały znaki, że coś się dzieje, leżałam i się cieszyłam, że maleństwo się zagnieżdża, czułam to, albo tak sobie wmówiłam, że ma być dobrze i było. Jak nie robiłam weryfikacji, wtedy tego mi nie zlecili, tylko 12 dpt betę miałam zrobić i wyszła, ale niezbyt duża, ale za dwa dni tak podskoczyła, że już wiadome było, że się udało. Ale nie badałam poziomu hormonów wogóle. Jednak 12 - 14 dpt to wynik bety najpewniejszy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luminositi podziwiam Cię kobieto, ja to trochę panikara jestem.Ale dobrze, że masz taką postawę i nastawienie, bo dużo daje ponoć takie podejście a nie zamartwianie się. I będzie dobrze, przecierpisz ale nagroda będzie cudowna, co nie. Trzymam kciuki za Was, abyście zobaczyły dwie kreseczki i wysoką betę. Ja jak usłyszałam wynik bety, to się chyba tak bardzo nie cieszyłam, bo po prostu niedowierzałam. Ale później to już tylko radość na całego. Ale byłam ostrożna w codziennych obowiązkach, oszczędzałam się, a z tego co pamiętam to spałam chyba ze trzy miesiące, kiedy się tylko dało, byłam bardzo senna. Życzę Wam tego z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×