Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda rosjanka

zawsze szczery

Polecane posty

ike- nie nazwałabym go zgryzliwcem a czemu piszesz to do mnie? ja tylko się zastanawiałam nad jego twardością :) co do reszty- charakterek zs i jego sposób wypowiadania się mi osobiście bardzo się podoba - nie zmierzam wnikać z czego wynika i jaki jest w tym cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała (mi_mala@poczta.fm) ike- nie nazwałabym go zgryzliwcem to typowy frustrat, ktory lubi dokopac innym, oczywiscie nie wprost, nie prostacko, ale w elegancki zaowalowany sposob pod maska pseudoironii ojj alez on nie pisze pod "maska pseudoironi"- on jest ironiczny i sie z tym specjalnie nie kryje... zwyczajnie to inteligentny facet, który nazywa rzeczy po imieniu ... i chya nie sadziecie ze ten topik zacheci go do naglego opowiadania o sobie... czy tak trudno pojac ,ze sa tu ludzie, ktorzy nie czuja potrzeby pisania o sobie? to NET!! nie zapominajcie o tym:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze tego 2
wszyscy jestescie dziwni, zdajecie sobie z tego sprawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja drogą mi mała czy mi się wydaje ? czy ty lubisz np komicznego?? bo wiesz tak się składa, że on też do wrażliwców chętnych do pomocy się nie zalicza ale rozumiem, że skoro tobie za skórę nie zalazł- to oznacza że spermę ma w jajkach - nie w głowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak
Zawsze szczery może być kobietą;) nikt na to nie wpadł jak widzę. Może być na emeryturze i z nudów sobie stworzył/a/ taka kreację. A Wy tu tak się podniecacie niezdrowo. Ale co tam, w necie każdy może być tym kim chce, najważniejsze nie pogubić się w "zeznaniach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także tego oczywiście- zresztą nawet jak nam się o tym zapomni- to ktoś co jakiś czas nam przypomina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze szczery może być kobietą no tak wtedy teoria małej mi o spermie w mózgu odpada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze tego 2
ktoś w moim topicu sugerował iż jest on kobietonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze tego 2
ike, tak tylko pytałam... po prostu moje spostrzeżenie, obiektywne w jakimś sensie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Zawsze szczery może być kobietą no tak wtedy teoria małej mi o spermie w mózgu odpada No chyba że mamy tu doczynienia z wierną kopią Miriam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała wybacz ale twoja wypowiedź do kulturalnych też nie należała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak
W sumie czy to takie ważne kto ile ma lat, jaką ma płeć.? Ważne,że pisze ciekawie, kontrowersyjnie, zabawnie no i / to bardzo dla mnie np. ważne/ bez rażących błędów. Pozdrawiam "obgadywanego" serdecznie i słonecznie. Ja lubię Go? ... czytać.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike jestes zboczona
i to bardzo :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze tego 2
czyta ktos z was moze blog kominka? kominek.blox cośtam..:) to jest dopiero inteligentny facet który świetnie podchodzi do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała czyli rozumiem że z zawsze szczerym też musisz sie po postu przespać ?? ciekawe, którą główką się spuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie ja przecież jestem zboczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery!!! chodź !! zobacz zbłąkana duszyczka jest gotowa do zwierzeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery nie wchodzi
na tematy o nim :) zadaj mu pytania na jakimś topiku gdzie się wypowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo w tej sprawie może zrobi wyjątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynajęty detektyw dostarczył mi ostatnio linka do profilu NK zawsze szczerego. Mogę którejś odsprzedać (z zaznaczeniem, ze mi mała nie zostaje dopuszczona do licytacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnoszę na licytację przepis na odzależnienie od cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum :D brum Wnoszę na licytację przepis na odzależnienie od cafe. :D przydałoby się ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma co to ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×