Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość *Scarlet*

Dziewczyny gdzie kupujecie fajne torebki ????????????

Polecane posty

Gość gość
bardzo fajne torebki damskie ze skóry naturalnej można dostać na stronie www.lavaii.pl mają zawsze duży wybór i dobre ceny, kupiłam u nich już torebkę kuferek i listonoszkę i są bardzo ładne i dobrze wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessaa44
Mówią że im droższa Torebka tym lepsza. Ale przecież są możliwości by mieć bardzo dobrej jakosci torebkę za niewielka kwotę. Dobrze orientować sie gdzie można takie rzeczy kupić. Dowiedziałam się że 7 października otwierają taki sklep https://www.facebook.com/stokkipolska w Toruniu. Wiele znanych marek w cenach obniżonych nawet o 70 % .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię torebki z Eobuwie. Dobrych marek, a w razie czego nie ma problemów ze zwrotem. Dodatkowo mają też ogromny wybór. Jak jeszcze nic nie znalazłaś ciekawego, zajrzyj tam. Może akurat trafisz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od dłuższego czasu nie kupuję tylko szyję sama . Bardzo fajna sprawa i można mieć taką torebkę jaką się chcę. Wprawa przychodzi z czasem. Ważne tylko żeby używać mocnych materiałów i dodatków kaletniczych tak aby po pewnym czasie się nie rozleciała. Jeżeli chodzi o dodatki to mogę polecić DKAL www.dkal.pl u których sama zamawiam. Jak się zrobi pierwszą to dopiero jest duma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję w sprawdzonym sklepie internetowym www.mybazaar.pl Można tu kupić torebki skórzane, z ekoskóry, Pabia i Monnari. Każda może znaleźć coś dla siebie, torebki kosztują od nawet 20 zł do ponad 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja świetne torebki znajduję na-www.odkupuj.pl polecam serwis ogłoszeniowy, bo można negocjować cene, a wystawianie przedmiotów jest bez prowizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielaaaa
Ja sobie kupiłam ostatnio torebkę Puccini w Centrum Janki :))) jest przecudowna!!!! akurat była promocja -40% na wszystkie torebki, więc nie mogłam się oprzeć! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale z Ciebie szczęściara, Puccini ma porządne torebki! może jeszcze będzie ta promocja, sprawdzę:) jak nie to może przynajmniej załapię się na inne międzysezonowe wyprzedaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka94
Mało jest sklepów, które spełniałyby moje oczekiwania modowe. Najlepsze, najładniejsze i najtrwalsze torebki, jakie widziałam, są w http://samidare.pl/smo_m_TECZKI-I-TORBY_TECZKI-DAMSKIE-2306.html Jak dla mnie to połączenie nowoczesności i elegancji. Jako bizneswoman mam mało możliwości podkreślenia swojej kobiecości, jednak właśnie dzięki takim dodatkom staje się to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kilku lat kupuję na goshico.com. Mają też sklep stacjonarny w centrum Warszawy, więc można obejrzeć torebki na żywo. Jestem z nich bardzo zadowolona, bo są niepowtarzalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaOlkaaa
Niedawno kupiłam swoją torebkę w sklepie internetowym LEJDI . Jestem bardzo zadowolona, jakość i kolor odpowiadał opisowi i zdjęciu ze strony. Szybka przesyłka, miałam torebkę już na następny dzień. Polecam jeśli szukasz torebki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio w Lidlu w promocji na torebki Wittchen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A puccini ma salon tylko w Jankach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Torebunie.pl znalazłam fajne torebki Polskie i Włoskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również na www.Torebunie.pl znalazłam torebkę której szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie wymarzoną torebkę skórzanę, można ją zamówić na www.marasimsim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqlina
ja już drugą torebkę i portfel kupilam tu: http://www.stylowagalanteria.com/ raz nucelle torebke, raz innej firmy. portfel petersona też był ok i jak porówywałam ceny to był tanszy niz gdzies indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Emilka88
Zobacz sobie na SuperGalanteria.pl - http://supergalanteria.pl - mają bogaty asortyment nie tylko jeśli chodzi o torebki, ale również portfele, paski, itp. galanterię skórzaną. Ceny również przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię kupować na Eobuwie, bo w razie czego nie ma problemu ze zwrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na torebunie.pl są z******te torebki i cała galanteria skórzana w przystępnych cenach polecam i przy zamówieniu dają 10% rabatu wpisując kod 081985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda Anda
Ja zazwyczaj w sieci kupuję. Dużo łatwiej znaleźć coś, co mi się podoba. Bo w sklepach jak wrzucą nowy towar, to wszystko takie samo. Ostatnie dwie torebki kupiłam tutaj: http://supergalanteria.pl/ona-produkty-dla-kobiet/torebki-damskie Mają naprawdę różne modele, co bardzo doceniam i ceny też mają bardzo dobre, także chętnie będę wracać na zakupy na tę stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×