Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość *Scarlet*

Dziewczyny gdzie kupujecie fajne torebki ????????????

Polecane posty

Gość Żaneta1111
Patrząc na ogrom konkurencji jest w czym wybierać. Jedni wybiorą tanie szmaty inni z wyższych półek...ja osobiście gustuję w drogich torebkach, które są porządnie wykonane. Polecam sklep który powstał niedawno, nawiasem mówiąc moich znajomych, którzy dbają o każdy detal i są fantastycznymi ludźmi. www.soro.pl tam nie kupicie badziewia, zresztą cena świadczy o jakości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena78
Kupuję online :) Wybieram kilka modeli i później ustawiam na nie bezpłatne monitorowanie cen http://spyllo.pl/ . Jak przychodzi raport, że cena się zmieniła, wtedy kupuję. Nie lubię przepłacać a nie mam czasu na codzienne sprawdzanie cen, więc dla mnie ten sposób jest idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię torebki od Andy-fashion. Skórzane. Są naprawdę oryginalne i bardzo wytrzymałe łap link http://andy-fashion.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak1
Możesz przez Internet kupić w Cervadone.pl jest dużo większy wybór niz w galeriach, w sklepach w galeriach nie ma wszystkiego,zazwyczaj wybór jest ograniczony w przez internet widzisz wszystko co m dostepne firma a niekoniecznie jest to na sklepie. Poza tym polecam torebki Cervadone, bardzo porządne i dobrze zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaaK
Ja ostatnio pod choinkę dostałam torebkę zamawianą na tym sklepie: http://www.filippo.pl/pl/c/Torebki-Damskie/122 (wiem bo sama sobie wybierałam :D) Szczerze mówiąc to już długo na nią polowałam więc bardzo się ciesze, że w końcu mogę ją mieć :D Myślę, że każda znajdzie tam małą, pojemną dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Sprawdź sobie ofertę na stronie www.torebki-skorzane.pl . Mam stąd torebkę, mąż mi kupił na Mikołajki i jest śliczna, duża, ze skóry bydlęcej, bardzo solidna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shopperka
Odbierz 20zł rabatu na zakupy w sklepie Shopperka.pl https://bitly.com/shorten/ Serdecznie zapraszamy i życzmy udanych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam z facebooka torebkowy butik! Śliczne torebki ze skóry naturalnej w atrakcyjnych cenach oraz torebki Monnari z najnowszych kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manieczka11
Ja kupowalam ostatnio na cervandone skórzaną torebkę. Chciałam mieć w końcu coś porządniejszego z lepszego sklepu, ta jest świetna, porządnie obszyta, ładne wykończenia i całość bardzo elegancko wygląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można sprawdzić też na stronce NajwiekszeRabaty.pl często u nich zamawiam i wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Super ceny mają w serwisie www.torebki-skorzane.pl. Mam tu kupioną torebkę i powiem, że bardzo fajnie się trzyma, mimo że praktycznie codziennie używana i to lekko ze mną nie ma:P Zawsze ładuję do niej na full...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minis
Dla mnie fajna torebka to taka, która będzie służyć mi przez dłuższy czas, a nie rozsypie się po jednym sezonie. Musi więc być zrobiona z materiału bardzo dobrej jakości, a jej krój powinien być uniwersalny, żeby nie wyszła zbyt szybko z mody. Podobają mi się torby w sklepie internetowym www.leelou.pl. Można znaleźć tam bardzo różne modele, od dużych i pojemnych po eleganckie kopertówki.Bardzo fajnie zaprojektowane, skórzane, świetnie wykończone. Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlL
Na www.leelou.pl mają wspaniałe torebki, bardzo duży wybór, od małych eleganckich kopertówek, po duże i pojemne torby do szkoły i pracy. Polecam, bo naprawdę warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny Przeglądałam strony, które polecacie i wybrałam sobie dwie pary kozaczków z tego sklepu: www.czasnabuty.pl . Zastanawiam się jeszcze nad trzecią parą... No ale, mąż by mnie chyba wyrzucił za drzwi :D Niedługo zbankrutujemy przez te buty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja fajne torebki kupuje na stronie allinside.pl. Kupuje tam rzeczy na przeróżne okazje, teraz zamówiłam torebkę na wesele siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga Igunia
Ja kupuję raz droższe a raz tańsze. Zależy jaki budżet mam w danej chwili:P z tej wypłaty kupię sobie torebkę Nucelle czy Nucelli (nie wiem jak to się fachowo odmienia) i kupię ją na soro.pl bo mają tam 10% taniej niż wszystkie przeszukane sklepy. Może też się załapię na darmową przesyłkę. Ostatnio dostałam info z ich newlettera , że wprowadzą tańszą ofertę torebek, więc może i coś tańszego wyhaczę: A jeśli zastanawiacie się nad dobrą jakością to Nucelle na pewno jest dobrą jakością, ale też uważam, że Monnari jest ok, ale mi się przejadły i wolę coś świeższego. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresaoros
Ja mam nadzieję, że wreszcie odłożę na jedna z markowych torebek od Ralpha Laurena (chociaż na tą z wyprzedaży http://www.royalpoint.pl/produkty/markowe-torebki,104/?brand=99 ). Idealne na każda okazję, świetne jakościowo, niepowtarzalne i niezwykle uniwersalne. Jeszcze jakiś czas temu nawet bym nie pomyślała, że będę mogła mieć taką w swojej kolekcji :) Dziś to zaczyna być realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×