Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość *Scarlet*

Dziewczyny gdzie kupujecie fajne torebki ????????????

Polecane posty

Gość Dzastin79
Witam . Zapraszam dziewczyny po fajne torebki okazyjne ceny polskich i włoskich producentów, magia koloru oczaruje nie jedna z was. Duży wybór w sklepie stacjonarnym warszawa ul. marywilska 44 lok A-108 lub www.carla.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka213
na Złotych Wyprzedażach kupuję np. torebki Zary, Davida Jones, Stradivarius. Czasami są kampanie naprawdę świetnych marek. Ceny oczywiście dużo mniejsze niż w innych sklepach. Ostatnio kupiłam piękną torbę Gino Rossi na zlotewyprzedaze.pl Jest super uszyta, z naturalnej skóry, jakość cudowna, wygląd i cena na przeciętną kieszeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennyyy
w katowicach na załężu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia83
Powstała nowa stronka z super torebkami ręcznie robionymi . Polecam. Na facebooku znalazłam. www.happyastrid.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka_K
A ja ostatnio wpisałam w googla hasło torebki i wyskoczył mi sklep www.emmagallery.pl. Ceny rozsądne i ciekawe wzory. Torebkę mam już od dwóch tygodni i jak na razie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast kupiłam torebkę monnari na allegro u użytkownika esparis. Mają najtaniej i plus za błyskawiczną przesyłkę. Dodatkowo dostałam bon na - 10% na zakupy w ich sklepie internetowym www.esparis.pl ważny do grudnia. Serio polecam tutaj link do torebki http://allegro.pl/monnari-nowa-kolekcja-a4-czarna-promocja-i3592958346.html jest rewelacyjna. Link pewno niedługo wygasnie więc szukajcie w allegro po nazwie użytkownika: esparis pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam najbliżej do Nova Park, jest tam pełno fajnych sklepów gdzie możesz znaleźć torebki.... najczęściej zaglądam do Mohito i Stradivariusa ;). Zawsze kupię coś fajnego, jak nie torebkę to jakiś fajny ciuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam boskie torebki w nowej kolekcji Solar - najbliżej mam do Silesii City Center no i właściwie tam ostatnio kupiłam z nowej kolekcji czarną torbę. Cudeńko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia98
W reserved polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często zaglądam na www.e-torebeczka.pl fajne fasony i nie wysokie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Louis Vuitton. Zawsze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orginalne skorzane torebki znajdziecie na stronie internetowej mabba Mam z tamtad pare modeli. Sa piekne i jedyne w swoim rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viloethill
ja nie muszę mieć torebki znanej firmy, ważne, żeby mi się podobała i była dobrej jakości, żeby się nie rozwaliła po jednym sezonie. A jeśli chodzi o to, gdzie takie można kupić to tutaj http://www.ragazzafashion.pl/ jest ich bardzo dużo i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZA CZA CZA CZA
ja mam trochę torebek do sprzedaży dużych i mniejszych, nie wiem czy są jakieś rewelacyjnie modne, ale w większości są wcale nie zniszczone, bardzo zadbane , siedmiu torebek - 5 małych i 2 większe pozbędę się za jakieś 20 zł + koszty przesyłki, bo w sumie rzadko ich używam i tylko zajmują miejsce, jak ktoś zainteresowany - pisać zrobię zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×