Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość *Scarlet*

Dziewczyny gdzie kupujecie fajne torebki ????????????

Polecane posty

Gość gość
a mi się podobają torebki barelly bags :) lubię ich skórę - jest miła w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra0605
wiem, że dużo wszędzie, ale szkoda mi czasu, ja kupuje tylko sprawdzone www.wloski-styl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNE TOREBKI
www.fajnetorebki.com polecam super sklep ! konkurencyje ceny ! , super dostawa , dorby kontakt !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.mammutek.pl - świetne torebki w niskich cenach i eksperesowa wysyłka. Świetny kontakt ze sklepem POLECAM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobne zdanie, że najlepiej jest robić zakupy w necie. Można tam znaleźć naprawdę świetne rzeczy. Sama się skusiłam na torebkę z ragazzafashion i bardzo mi się podoba, była tania,a jest solidnie wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio znalazłam przepiękne torebki tutaj http://janpolbis.pl/oferta/ - są skórzane i filcowe. Świetne, już jedną kupiłam, właśnie zastanawiam się czy nie sprezentowac jednej mojej mamie na Swięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje zamawiam na www.barellybags.pl, bardzo polecam ten sklep, bo można sobie samemu coś zaprojektować a oni Ci to zrobią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysieńka2
ja unikam allegro bo często mają "naciągany towar". W sensie monnari od chińczyków albo jakościowo słabe. Dodatkowo taniej można kupić w jakimś sklepie internetowym bo nie płacą wysokich prowizji tak jak na allegro. I dbają o markę. No, albo w sklepie ale wtedy cena dużo większa. polecić mogę skórzane torebki - bo dłużej posłużą, np http://verapelle24.pl/3-wloskie-torebki-skorzane Teraz mają jakieś modernizacje na stronie (chyba skrypt zmienili bo inaczej wygląda) ale ogólnie polecam, wszystko bezkonfliktowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Socha
A ja szukałam fajnej torebki na lato z materiału, znalazłam super na av-artview.com, zastanawiam się nad kolorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia socha ale reklama hohohoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKlick
Mexx ma fajne, upplowalam za 20€:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam torebki Barelly Bags. Jest to połączenie elegancji z wygodą oraz cena nie jest wygórowana tak jak w przypadku innych produktów znanych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiam czasami na allegro . I tam można trafić na coś fajnego i taniego :) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek4321
Fajne torebeczki można zobaczyć też na i-torebki.com.pl Zamówiłam tam ostatnio portmonetkę i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na stronę mammutek.pl. Bardzo fajne torebki, szybka wysyłka i niedrogo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lilumodzie są fajne torebki, z monnari mają kilka które mi się szczególnie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam ulubionych sklepów, zazwyczaj kupuję w sieciówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka00
Ja staram się kupować jedną torebką raz na dłuższy czas. Dam więcej za nią, ale przynajmniej mam pewność, że jakość jest wysoka. Zakupiłam sobie ładną torebkę na ślub siostry na vip-republic.pl. Za torebkę Armani dałam prawie o 50% taniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na www.mammutek.pl - tanio i szybka wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tak samo :) ja to chodze po sklepach i zawsze cos znajde fajnego :) a czasami zamawiam na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zaglądałaś może do sklepu www.eobuwie.pl? Tam różne ciekawe rzeczy można znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na www.tanie-ciuchy.na.allegro.pl ! Torebki Monnari i nie tylko w atrakcyjnych cenach! 100 % oryginały. Szybka wysyłka ! Bardzo ladne torebeczki. Polecam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w sklepie internetowym www.alkapask.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze kupowałam w sklepach stacjonarnych dopóki nie odkryłam www.bootsy.pl, gdzie ceny są o wiele niższe niż w normalnych sklepach (o dziwo) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarllet44
Ja torebkę MK mam z taniozchin i kilka jeszcze innych :) I teraz mam tylko problem jak wychodzę domu, którą ubrać :) Są ładne i tanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×