Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość *Scarlet*

Dziewczyny gdzie kupujecie fajne torebki ????????????

Polecane posty

Nie ma tak, że w jednym sklepie kupuję. Jak mi się jakaś spodoba to ją biorę niezależnie od sklepu. Ostatnio kupiłam fajną w Camaieu, taka z materialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dream_girl
fajne torebki można kupić na www.misswish.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinko
Ja już od jakiegoś czasu kupuje dodatki w internecie. Ciuchy nie, bo wolę się poprzymierzać itd, ale np. właśnie torebki tylko online. Preferuję solidne, skórzane rzeczy, więc najczęściej takie kupuje. Jakiś czas temu trafiłam na sklep Sagana i teraz tam głównie kupuje takie rzeczy. Mogę Ci go polecić, bo naprawdę jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebkowySzał
Ja ostatnio trafiłam na fajny sklep internetowy z ciuchami LoloShop.pl . Fajne mają tam ciuszki, ale moje największe zainteresowanie wzbudziły TOREBKI!!! Kocham się w torebkach i jak raz w miesiącu jakiejś nie kupię to jestem chora. I własnie czekam na torebkę z tego właśnie sklepu. Mam na dzieję że będzie równie cudna jak na zdjęciu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre pomysły
uwielbiam fajne torebki :) swoje kupuję prawie zawsze na pakamera.pl - nie lubię nosić tego, co pół miasta, a często tak jest z torebkami, fajnymi nawet, ale z sieciówek. Moje są zawsze niepowtarzalne i zwracają uwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam torebke w tym sklepie
a ja wam polecam DUSIASHOP www.dusiashop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiewiochy
Jezu wy naprawdę kupujecie te ohydne torebki z tych stron????ze śmierdzącego skaju? nie lepiej odłożyć i kupić porządną torbę, np Furli albo Coccinelle? Może w Kielcach takie torebki to zadawanie szyku ale nie zalewajcie nimi Warszawy, bo się rzygać chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznieztymbywa
Mnóstwo świetnych propozycji znajduje na www.badanga.pl - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsbutik
Zapraszamy na Cechową w Bielsku - tutaj znajdziecie torebkę swoich marzeń w dobrej cenie:) Conieco z naszego asortymentu do obejrzenia na naszym fanpage: https://www.facebook.com/KochamyGalanterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczek33
W sumie ostatnio pierwszy raz kupowałam torebkę przez internet w sklepie Amiche.pl . Kupiłam taką http://domodi.pl/torby-i-plecaki/torebki-damskie/brazowa-torebka-do-reki-z-ozdobnym-wzorem-bezowy-brazowy-skora-ekologiczna_2258801 i jestem zadowolona, kosztowała ok. 120 plus przesyłka i w sumie jest z dobrego materiału, nie powinna szybko się rozpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zobaczcie na twojedodatki.pl. Ceny przystępne a torebki też niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyrelo
Tutaj też są całkiem fajne > torebki skórzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina309
Jeśli chcesz fajne torebki, by poczuć się jak gwiazda to polecam sklep internetowy miss wish - www.misswish.pl Mają tam torebki na styl znanych projektantów - Celine, Prada czy nawet Givenchy. Oczywiście nie są podróbką, tylko podpatrzeniem :) Ceny oczywiście zgoła odmienne - całkiem przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna papuga
Ja kupuję tutaj: modne torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×