Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość forumica

moja fryzura i makijaz

Polecane posty

Gość forumica
uf.... dobrze ze Ty mnie pocieszasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepsko
srednio to wyglada i makijaz i wlosy brrr powinnas miec rozswietlona twarz, wiecej bieli, do tego rozn na policzkach, brwi wydepilowane na pewno cos we wlosach, ale jasnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumica
makijaż musze powiedzieć ze pieknie podkreśla niebieskie oczy nie do konca widac ten efekt na zdjeciu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze ci powiem
no wiesz ale pozniej bedzie widac na zdjeciach i jak wyjdzie tak jak terza to katastrofa! wedlug mnie powinnas miec ladnie zrobiuone brwi,pod brwiami rozswietlone bialym cieniem...roz na policzki.Powinnas zrezygnowac z brazowego makijazu-on jest taki codzienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumica
henna + regulacja dzien przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepsko
henny sie nie robi dzien przed slubem, moim zdaniem za duze ryzyko tak jak teraz widac po wlosach ze masz farbowane, bo sie zrobiłl taki chełllm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baziaq
myślę, że wyglądasz dobrze. Fryzura okej. Makijaż - jeśli Tobie się posoba to też okej. Nie można w ten dzień z kogoś robić kogoś innego tak by źle się czuł. Nie każdy lubi wyrazisty makijaż. Włosy świetne. Pierwsze wrażenie nie było oszałamiające, ale w porównaniu z tymi co w sukni jesteś są rewelacyjne;) każdy kto Cię znał przed zmianą uzna że weygladasz rewelacyjnie i pięknie:) goscie beda sie zachwycac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym Ci doradzała taki makijaż jak forumica,bo w tym wyglądacz szaro i zwyczajnie a to wyjątkowy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze tego 2
fryzurka ok, ale w tym waznym dniu chyba lepiej by bylo gdyby byla troche bardziej puszysta, bo masz przylizane te włosy.. a makijaz zbyt delikatny.. nie myslalas o sztucznych rzesach? albo chociaz henne sobie zrob i na to wiecej tuszu. no i cienie tez moglyby byc bardziej wyraziste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze tego 2
ale ogólnie to bedziesz piekna panna młodą:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipsssss
autorko w porównaniu do tego zdjecia gdzie jestes w sukni to wyglądasz super. te włosy cie zmieniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumica
hehe znaczy ze nie jest tak zle :) zdjecia w sukni sa z piatku a te z fryzurą z soboty takze rozni je tylko jeden dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumica
może rzeczywiście: makijaż bardziej świetlisty i wyrazisty a na wlosy mniej pianki i mam nadzieje ze bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze ci powiem
szkoda ze nie zrobilas sobie zdecia w siukni i w tej nowej fryzurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko zgadzam sie z powyzszymi wypowiedziami-ten maikjaz jest dla ciebie za malo wyrazny.To twoj slub i powinnas bardziej zaszalec chyba ze w ogole sie nie malujesz i nie lubisz... dobrze zrobiony makijaz naprawde olsniewa i musi byc dobrany do osoby... fryzura jest dosc ciekawa choc malo naturalnie wyglada-pewnie to zasluga wszelkich specyfikow ktorych fryzjerka uzyla moim zdaniem za duzo. co do makijazu jeszcze-moze cos w odcieni szarosci i bieli?ja taki mialam i czulam sie w nim swietnie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/407456536261bd97.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zgadzam z kiepsko. Makijaz bardziej rozswietlajacy, a henne to sie nie robi dzien przed takim waznym wydarzeniem. Fryzure tez zmien niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem...
Niestety, piękną panną młodą to ty nie będziesz... Raczej taką mooocno przeciętną PS. A potem afera że jakaś dziewczyna na weselu wygląda lepiej od PM - a choćby np. w tym przypadku trudno jest nie wyglądać lepiej od niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestancie sie pastwic nad dziewczyna, ze niby nie bedzie ladna panna mloda...jestesmy tu po to aby doradzic, a nie ja dolowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzura mogłaby być bardziej puszysta - za dużo żelu i lakieru .Makijaż prawie jest niewidoczny , a powinien być rozświetlający .MAsz ładne , duże oczy :) Henna i regulację zrób tydzien przed slubem .Inaczej może być problem -za ciemna , ranki itp :) Powodzenia i uśmiech na twarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj juz nie przesadzajcie!nie kazda dziewczyna moze jest piekna ale chyba nie widzialyscie brzydkiej dziewczyny. autorko nie przejmuj sie-na tym forum niestety tak jest \'\'byle komus szpile wbic\'\'. wedlug mnie napewno bedziesz ladnie wygladala.w koncu to twoj dzien i masz sie podobac przede wszytkim twojemu mezowi i sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuu ajk mozna byc taka wredna malpa zeby pisac takie rzeczy i dodatkowo kogos schizowac przed samym slubem takimi wzietymi z kosmosu sprawami! czy forumica pytala czy jest ladna czy nie? piekno to pojecie wzgledne i nie wam jest oceniac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizi
makijaz jak na slub totalni niedobrany, mam nadzieje ze nie robila ci tego zwykla kosmetyczka. powinnas miec ciut inaczekj podkreslone oczy ale przede wszystkim puder odrobine ciemniejszy i wycieniowane miejsca na policzkach zeby uwydatnic kosci policzkowe bo rysy masz naprawde ciekawe, a z tym podkladem wygladasz bardziej jak w masce, fryzurka fajna ciekawe jaka kiecke masz do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiła o ocenę fryzury i makijażu i ja to zrobiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gepi, tu niestety tak zawsze jest...forumica, zastanow sie czy ta nieudana fryzura to nie jest wina twojego fryzjera, bo niestety to nie wyglada jak dobra robota, zastanow sie tez nad tym bocznym upieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzura jest za mało "świeża" ,ale to można naprawić :) Oko pomalowałabym też innym cieniem .Jak na co dzień się malujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe pytala o ocene makijazu i fryzury a nie czy jest ladna czy nie a ktos wyzej chyba ''bo ja wiem'' ocenia nie to co powinien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gepi - oczywiście ,że masz rację :) Popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vintage-wiem i przykre to!oczywiscie forumica dajac swoje zdj na forum musi sie liczyc z tym ze nie wszytkich urzeknie swoim urokiem ale dziwi mnie jak dziewczyna dla dzeiwczyny moze byc taka pijawka wstretna-autorka jest tuz przd slubem a tu ktos wywody bedzie robil ze jest nieladna i kazda inna bedzie lepiej wygladac!CHORE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×