Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość forumica

moja fryzura i makijaz

Polecane posty

Gość bo ja wiem...
Niestety, ale z takim przeciętnym wyglądem choćby nie wiem co z sobą robiła, i tak wyjdzie średnio... Choćbyście się nie wiem jak burzyły, fryzura i makijaż z przeciętniary piękności nie zrobią, może być co najwyżej przeciętną panną młodą z fajnym makijażem. A ślub nie jest powodem żeby kogoś okłamywać ;) Do tego tym co widzę na zdjęciach wybitnie sobie nie pomaga :) Nawiasem mówiąc, wygląda to na amatorszczyznę, a nie na robotę dobrej fryzjerki i kosmetyczki czy tam wizażystki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście są też ludzie , którzy umieją pisać inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
ladnie wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem...
I okłamywać kogoś z dobrej woli, żeby mu nastroju przed ślubem nie popsuć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja wiem a nie moglas sie od poczatku ograniczyc osttanim zdaniem? nam sie tez srednio podoba makijaz ale to nie chodzi o to aby napisac dziewczynie ze zaden makijaz jej nie pomoze-tk jak ty to robisz ale aby jej doradzic w jakim ewentualnie byloby jej lepiej/ladniej... zastanow sie czasami co piszesz,bo wystukac na kalawiaturze jest latwo,ale tam gdzies za szybka siedzi dziewzyna,ktora wkrotce ma swoj slub i chce jak kazda inna PM wygladac ladnie. Ulzylo ci ze jej to napisalas choc jje nie znasz czy co?wytlumacz mi bo ja tego nie rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety musze sie zgodzic z bo ja wiem, wyglada to na robote kogos niedoswiadczonego. Forumica sprobuj pojsc do kogos kto ma dobra renome w twojej okolicy, w takim dniu nie warto oddawac sie w rece amatora. I glowa do gory, napewno bedziesz wygladac swietnie. Nie mowie tego tylko dlatego, ze jestes przed slubem, ale wierze, ze kazda kobieta jesli tylko wie jak, moze uwydatnic to, co u niej najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie mowi o oklamywaniiu ale uwaga typu ''nigdy z ciebie ladna PM nie bedzie'' jest raczej nie na miejscu i nie ma nic wspolnego z doradzeniem makijazu czy fryzury a moze wlasnie urazic i popsuc predweselny nastroj-pytanie po co to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forumica - mi sie Twoja fryzurka podoba, mniej lakieru i bylo by ok :)moim zdaniem wygladasz w niej ladnie :) makijaz jest za lekki - ja bym bardziej pokreslila oczy i policzki :) widze, ze masz ladna suknie - z Agnes prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem...
Bo taka jest prawda - co by nie zrobiłam ma taką sylwetkę a nie inną, takie rysy twarzy a nie inne, i piękności z niej ani fryzjer ani wizażystka nie zrobi A ja już tak mam że nie potrafię komuś słodzić żeby mu przykro nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja wiem -a znasz powiedzenie " milczenie jest złotem " ? Może czasem warto pomilczeć ,zwalszcza jeśli nie pytają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daruj sobie komentowanie innych... jak sie to mowi nic nie rani tak jak slowa-musisz byc straszna jedza skoro z taka premedytacja piszesz takie niemile dla innych posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzura jest w porządku. Pasuje do Ciebie. Natomiast niestety muszę się zgodzić z innymi forumowiczkami w kwestii makijażu:( Radziłabym użyc jakiegoś jasego cienia i brązowej rozswietlającej kredki. Na rzęsy zalotka plus jakis dobry tusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna199
czytam te komentarze i mnie krew zalewa... Droga autorko!! Jesteś bardzo ładną dziewczyną,ładne rysy twarzy,szczupła,oczy przepiękny błekit,wyglądają jak soczewki. Fryzura bardzo ładna,sukienka bardzo ładna,radziłabym tylko makijaż od wewnątrz jasny schodzący do ciemności do zewnątrz. Pozdrawiam Cię :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka kiedys juz wklejalas-mi sie podoba szczegolnie ten fiolet ale do bialej sukni to niewiem czy nie za mocny jest.ja mialam taki do cywilnego slubu i do tego fioletowa suknie i bukiet...do bieli to wydaje mi sie za mocny-chociaz jest super! dwa pozostale wedlug mnie sa bardzo ladne i moga byc jak najbardziej. ja sama wybralam makijaz slubny do bialej sukni w odcieni szarosci.linka podalam gdzies wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem...
Jasne że jestem straszną jedzą - tylko dlatego że nie wmawiam przeciętnej dziewczynie że jest śliczna ;) Jakbym chciała być wredna to bym zapytała gdzie w sukni ślubnej ma talię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna tak to juz jest jak ktos dla zwyklego szpasu ocenia innych negatywnie. forumica-czarna ci dobrze radzi-moze jakis makijaz typu kocie oczy-wewnatrz jasniejszy a zewnatrz ciemniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka28
Droga autorko moim zdaniem wyglądasz bardzo ładnie fryzurka i kolor włosów super, makijaż też fajny, najważniejsze abyś Ty się dobrze czuła. Ja wybrałam się przed śluben do super wiząystki zapłaciłam 100 zł za próbny, który spłynął jednym, słowem, a wesele było za tydzień. Potem kupilam w s3pjorze kosmetyki pomalowałam się sama i było super. Jeśli masz ochotę to kup albo pożycz kilka cieni i popróbuj jak wyglada oko, ja tak zrobiłam i wybrałam odcienie szarości. Tak czy tak wyglądasz ładnie, a dziewczyna która tak ostro krytykuje Twoją urodę niech sama wklei zdjęcie to pogadamy:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka28
BO JA WIEM... czekamy wszyscy na twoja fotke, będziemy podziwiac twoja talie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna199
Ehh nie znam autorki,ale naprawdę przykro mi,że tydzień przed najważniejszym dniem w życiu,inne osoby wbijają jej szpilę. Bo ja wiem...Wstaw swoje zdjęcie to Cię ocenimy Twoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj dziewczyny-bo ja wiem i tak nie wkli swojej foty bo powie ze po co?a tu dziewczyna chciala sie spytac,doradzic i zostala tak chamsko skrytykowana... nawiasem mowiac gdzies nam zniknela autorka posta-mma nadzieje ze nie przejela sie zbytnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem...
Nie muszę wstawiać swojego zdjęcia bo to nie ja, ale autorka prosi o ocenę :D Nawiasem mówiąc, umieszczając swoje zdjęcia na forum należy liczyć się z tym że tu nie wszyscy słodzą... Czasami prawdziwe piękności wstawiały tu zdjęcia i były jechane, a co dopiero autorka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna199
Masz rację,ja się tylko zastanawiam czemu zawsze byli i będą tacy podli,bezczelni i zawistni ludzie :( Zamiast jak to kobietki,podoradzać sobie,podać rękę to wbijać igły jakbyśmy wszystkie jakąś wielką walkę toczyły między sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka28
jakby bo ja wiem była taka piękna to by okazała zdjęcie, a swoją drogą idź zrobic cos pozytecznego bo ja wiem a autorka wyglada ładnie tak czy tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a nie mowilam?bo ja wiem ma wymowke... co najlepsze dobrze sie bawi na tym topicu wiec chyba po prostu zostalo nam jedno... NIE KARMIC TROLLA! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna199
BO JA WIEM... Dogadywanie innym to Twój sposób na podwyższenie własnej samooceny??? to jak się zachowujesz w stosunku do innych,w sposób taki arogancki,świadczy o Twoim poziomie. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×