Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
ja tez juz pisalam jestem z 75- teraz sobie obliczcie- buuuuu urodziny w sierpinu, i juz kolejny roczek przybedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirek popełnił samobójstwo... Powiesił się na klatce w swojej kamienicy... Życie go przerosło... Tydzień przed smiercia miał wspólny koncert z Andrzejem Lampertem z zespołu PIN. Nic nie wskazywało na to ,że miał zamiar zakończyć swoje życie... Może tylko te teksty... Ale teraz po jego śmierci te teksty interpretuje sie inaczej niz wtedy kiedy żył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a czego sluchacie, ale z młodych artystów, czyli powiedzmy tych do 30-stki? ja uwazam, ze naprawde nie ma jakiejs takiej osobowosci, czy talentu.. ale moze sie myle, moze jest ktos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mysle o Michaelu często wieczorami, chyba, że jestem bardzo zmęczona to od razu padam jak nieżywa. Ale rano gdy tylko złapię jako taki kontakt ze swiatem to pierwsza mysl, zawsze, ale to zawsze - Michael. To jest juz jakby niezalezne ode mnie, samo mi przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Ufff to sie ciesze, (mam 25) ale czule sie jak siksa z tym swoim uwielbieniem do Michaela. Ludzie tego nie rozumieja. Jak tak dalej pojdzie to nigdy nie znajde zadnego faceta, bo nikt nie bedzie taki jak On :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T Ja też z sierpnia:-D Co do rzekomego ojcostwa i podobieństwa różnych młodzieńców:-D do Michaela...To musze Wam powiedzieć, że jednego z jego "synów " obsługiwałam ostatnoi u mnie w sklepie! Chłopak był uuderzajaco podobny do Michaela z czasów Thrillera... Nawet mu to powiedziałam... a On usmiechnął sie tylko... Pewnie pomyslał,że jestem stuknięta:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. - z takich młodszych.... polski zespół Happysad ma madre teksty, które czasem trzeba interpretowac, bo inaczej wydają się głupie. Oni się ni elansują, tylko graja z serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
A pomyslec ze jak mialam 8 lat to wierzylam ze wyjde za niego za maz. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jeszcze lubię stare Placebo. Wiem, wiem, pisałam już o tym, ale skoro padło pytanie, to odpowiadam :P Ten Mirek nie zostawił żadnego listu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T...z młodych to chyba właśnie tylko PIN do mnie przemawia... Głównie dlatego,że jestem pod wielkim wrażeniem Andrzeja,który z równą łatwością spiewa głosem popowym i operowym! Niezwykły talent! Haha...ja też sobie czasem lubię pośpiewać... I choć nie mam talentu literackiego,ani plastycznego to spiewać chyba umiem... Kiedyś byłam na przesłuchaniu u pani Eli Zapedowskiej i przepusciła mnie do nastepnego etapu... Potem było juz gorzej ,ale i to poczytuje sobie za sukces:-D No! To sie pochwaliłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie uwierzycie... Ja też jestem z sierpnia :D Diana, niezłe z tym kolesiem ;) Szkoda, że foty nie strzeliłaś :classic_cool: Happysad też lubię, stare Myslovitz i stare Wilki również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet mi do głowy nie przyszło foty strzelać! Jeszcze by się chłopak przestraszył ,ze jakaś nawiedzona jestem:-D Fajną miał cerę ...taka oliwkową... Było widać ,że z mieszanych rodziców... Aż....szkoda,że był taki młody;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a ktos z Was wzesniej napisał, znaczy jaks inna dziewczyna, ze ten szal na Michaela mija juz powoli a ktos dodał, ze okaze sie teraz kto jest prawdziwym fanem... ja zawsze bede o mihcaelu pamietac, ale mysle tez, ze wiele osob zapomni, szczególnie te osoby, ktore teraz sie zaczęly nim interesowac, jak myslicie? a co do koncertu na o2, urodzinowego hm, ja mysle tak z jednej strony takie zazenowanie jest, bo wiem, ze ci ludzie chce sciagnac pieniadze... i podobno bracia maja byc... ale z drugiej.... jednak mysle, ze pamiec o michaelu powinna byc podtrzymywana jak najbardziej to bedzie rocznica jego urodzin, niech swiat jeszcze raz o nim pomysli... nie wiem, czy pamietacie jaki kiedys przewspanialy koncert zrobili po smierci F Mercurego... tylko, ze tam wystapiła smietanka, czolówka axel rose george michael lisa stansfield i wiele wiele innych przeplatane to było wspomnieniami naprawde cos wielkiego... /// a ja mam takiego pecha, ze tego koncertu nie ogladalam. kupiłysmy wtedy telewizor, kolorowy, czekalam, czekalam, moja mama wielka fanka queen i tuz przed koncertem-- bum - była burza. jaka byłam zrozpaczona. szukałam stacji radiowej, niemieckiej, ale była burza i sluchalam tych trzasków. równiez była burza 25.06.09 stad tez nie wiedzialam tak od razu...tylko na drugi dzien i w trakcie memoriału- tez burza i srodka nie ogladałam, a wiem, ze bylo super przemowienie ala sharptona//// poza tym corocznie bodajze odbywaja sie w stanach koncerty ku pamieci Elvisa... popatrzcie jaka jego legenda jest- kto wie, czy nie wieksza, niz za zycia, cos tak czytałam na wikipedi, ale nie wiem dokladnie jesli o mihcaelu np nic by nie było- i nic nie bedzie... to wierzcie mi... pamiec o nim odeszłaby w duzej, duzej mierze... dzis jest taki swiat zatrzymuje uwage nad czyms jak dziecko- na 5 minut tylko dlatego biorac wszystko pod uwage, jednak niech cos bedzie- w tym i innych latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, no ale przeciez Ty jesteś nawiedzona :classic_cool: Jak my wszystkie teraz :classic_cool: Ja też bym chciała go zobaczyć. To musi byc niesamowite, zwłaszcza teraz - w obliczu naszej obsesji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, no ale przeciez Ty jesteś nawiedzona Jak my wszystkie teraz ... Community 🌼 Fakt...może w innych okolicznościach nawet nie zwróciłabym uwagi na tego chłopca... może... Chociaz nie...Rzuciłby mi sie na wzrok tak czy tak bo to było CIACHO!:-D Nie nie byłam w Idolu... To były przesłuchania do chórku Edyty Górniak...dawno ,dawno temu... Zresztą taki chórek z tych przesłuchań nigdy nie powstał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również myślę, że pamięc o Michaelu powinna byc podtrzymywana (temu chyba mają służyc te wszystkie koncerty). A że ktoś przy tym zarobi? No inaczej sie chyba nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×