Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

P.Y.T Ja uważam, że ojciec mówi nieprawdę - o tym, że rzekomo nie bił Michaela - nie sądze, żeby tak wrażliwy człowiek potrafił wymyśleć to wszystko, co mówił np. u Ophry... Tymbardziej, że chyba to nie było jedyne miejsce kiedy o tym wspomniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
womaninthe- faktycznie zaraz cos bedzie... Aden- a o ktorym filmie piszesz, o tym co bedzie na tvn 24, czy o innym?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisze o 'historia krola popu : MJ' ktory byl ostatnio w Swiecie Kobiety :) tvn24 nie mam niestety.. tzn w tej chwili nie mam dostepu bo siostra okupuje tv..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
Ale tu się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
acha, doczytalam, chodzi o ten ze swiata kobiety, nie mam buuu kurde a na tym tvn gadaja o jakis tam prezydentach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
Ja nic narazie oglądać nie moge bo moj chłopak okupuje tv :/ A ma juz dosc ogladania i słuchania wszystkiego co jest zawiazene z MJ ,ehh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Aden, a co jest w tym filnie ze swiata???? teledyski, czy jego wypowiedzi, czy fragmenty koncertów, czy komentarze o nim po śmierci, jestem ciekawa, i ile trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
co jeszcze mamy zrobic, zebyscie wiedzieli, ze on byl czloweikiem, zostawcie go w spokoju, tak powiedział J jACKSON, BRAT krótko było, ale dobrze, ze pokazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ogladalam ten film ostatnio. sciagnelam, ale bez lektora. dzieki za link aden, dzis obejrze z lektorem :) ogolnie podobal mi sie. na końcu płaknęłam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opinie na temat tego filmu sa bardzo podzielone.. ale na mnie wywoluje ogromne emocje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Aden, dzeiki, zabawny ten film, fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ale patrzccie na ten film z dystansem, bo wg mnie troche Mj udziecinnili w nim.. zreszta przeciez same sie zorientujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwalił mnie ten apel Jermaina na maksa! Znowu pojde spać upłakana... Dobre pytanie... Co jeszcze trzeba zrobic,żeby ludzie zrozumieli,że Michael był tylko człowiekiem, skoro nie wystarczyło ,że umarł...To smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
Diana Ludzie nie zrozumieja ze był tylko czlowiekiem bo myślą o nim inaczej niż fani .Oglądając jego koncerty ,filmy,wywiady i prywatne nagrania widzimy normalnego człowieka (geniusza ale zawsze czlowieka :)). Dla innych był dziwakiem i pewnie dlatego brukowce i pismaki nie dadza mu jeszcze dlugo spokoju bo jest zapotrzebowanie na coraz to nowe "newsy" z jego życia :(. Smutne... . Wolałabym żeby pisali i mówili ile dobrego zrobił... . No ale to sie nie sprzeda tak dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
kurcze chciałabym oglądnąc jakiś reportaż ,wywiad czy coś w tym stylu w którym mowa by była TYLKO o np. jego działalności charytatywnej , albo jak pozytywnie wpływal na ludzi itd. Ale raczej sie nie doczekam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperat_pomocy_help
moja dziewczyna woli mj ode mnie co robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ciekawe kto to pisał ^^ bo Mj jest niepowtarzalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Billie Jean85
no właśnie - jak wasi faceci znoszą waszą fascynację Michaelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
heheh no cóż desperacie pozostaje jedynie Ci sie z tym pogodzić :p:p Nie no żartuje oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesco to czemu nic nie piszesz? 🌼 a ja sie juz chyba nie czuje calkiem swodobnie na forum :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperat_pomocy_help
ktos kto nie ma sil walczyc pomozcie mi! :( co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desprat skad jestes?:P to forum dla kobiet tak a propos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×