Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

dochodzi do tego umiejętność poradzenia sobie z uwielbieniem milionów... ludzie spali, koczowali pod hotelami gdzie on przyjeżdżał by dać koncert... w zasadzie to szacun, że tak wiele zniósł przez tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie smucimy sie nie smucimy...doceńmy to co MJ dla nas zrobił, ile nam dał....celebrujmy jego twórczość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Z tym ze muzyka go kontrolowala masz racje OSTRA. Wystarczylo zobaczyc wywiad Bashira, jak MJ wspominal ze za kazdym razem, gdy mieci proby, i Michael popelnil chocby najmniejszy blad w krokach, to dostawal lanie od ojca. Chcac tego czy nie, musial byc coraz lepszy, perfekcyjny, bo wiedzial ze za sprzeciw bedzie ukarany. Najpierw dyrygowal nim ojciec, potem byl trybikiem wytworni, managerow i innych. To straszne, kazdy z nas pewnie przechodzil bunt w dziecinstwie, bo to normalny proces dorastania. W rodzinie Jacksonow to nie wchodzilo w rachube, bo za kazde przewinienie im sie obrywalo. Czy to normalne ze dorosly facet mdleje na widok wlasnego ojca? Dziwie sie ich matce ze nigdy nic z tym nie zrobila. Strach to jedno, ale pozwolic by ojciec tyranizowal cale rodzenstwo to juz zakrawa na szalenstwo. Nie majac dobrych wzorcow, nic dziwnego ze MJ nie mogl wyrosnac na na zwyklego i normalnego chlopaka, a potem mezczyzne. Przez cale zycie ktos nim manipulowal. Smutna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hej, witam wlasnie ta kompilacja faktów ("faktów") o Michaelu przedstawiona przez kogos jasno pokazuje, ze w przypadku Michaela nic nie jest pewne.. na pewno tez wielu ciekawych rzeczy dowiem sie równiez od was jeszcze przerywnik Ostra, gratulacje, a co do kolezanki, widzisz jak łatwo o nieporozumienia.. na pewno sie wyjasni z czasem zauwazylam, ze czas lagodzi konflikty i nawet wielki emocjonalny bol powrot do tematu mówicie o Islamie: ponoc Michael przeszedl na islam w grudniu 2008, a interesowal sie ta religia od lat jego brat Jermaine jest tego wyznania wiadomosci o tym sa dostepne na youtube Michael przybrał troche inne imie, Mikaeel, jakos tak podobnie hm, ja troche żałuje, ze nie pozostal przy wyznaniu Swiadkow Jehowy, bo to była religia jego rodziny ale jak wiecie mieli mu oni kilka rzeczy za zle- generalnie stał sie zbyt popularny, za bogaty, problemem byly teledysk thriller=okultyzm a czy pamietacie, ze Michael chcial, zeby Paris byla ochrzczona przez papieza JPII? BARDZO bym chcialą, zeby tak sie stało, niestety nic z tego nie wyszło ponoc urzednik watykanski odrzucil to, bo obawial sie, ze bedzie to zbyt medialne wydarzenie po smierci JPII pojawily sie plotki, ale to juz były plotki tylko, ze Michael bedzie speiwał piesni JPII chcialabym, zeby tak było jesli chodzi o wizyte w Polsce, to faktycznie powiedzial to, co jest wyzej zapisane równiez sa materiały na youtube, warto do tego wrocic mówicie, ze pojawiaja sie nowe materialy o Michaelu ja jutro ide na miasto sprawdzic co jest wiadomo, ze ludzie chca zarobic, ale trudno- ja zawsze cos z MJ kupowałam taki los fana:) a teraz jeszcze obejrze tego linka, ktorego ostatnio podałyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaszza
kolejny raz słyszę o tym.. http://www.koktajl24.pl/Jackson-jako-hologram-koncert-w-Londynie/page/3 przeraża mnie takie coś:O "29 sierpnia, dokładnie w urodziny Michaela Jacksona, w londyńskiej O2 Arena będzie miał miejsce wyjątkowy koncert. Ma on upamiętnić zmarłego gwiazdora. Szczególną atrakcją będzie to, że na scenie pojawi się sam król popu. Będzie to możliwe dzięki wykorzystaniu techniki hologramu. Jackson wystąpi przed swoimi wielbicielami w tanecznym układzie, który ćwiczył w czasie prób na dwa dni przed śmiercią" to jest nienormalne dla mnie. powinni zrezygnować z tego hologramu (jeśli to prawda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
Coś tu dzisiaj cicho...zwykle o tej porze rozmowa wre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze piszą, że jego dzieci wezmą udział w koncercie😭 szalenstwo... mam nadzieję, że to kolejna plota, błagam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się patrzę na tego małego Kocyka to nie mogę oprzeć się wrażeniu że jedno z jego rodziców pochodzi z Ameryki Południowej albo Środkowej...nie znam się za bardzo na rasach i plemionach ...jakiś taki on indiański jest ten Kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie latynos....zabrakło mi słowa ...coś mi dziś mózg nie funkcjonuje...chyba jest w szoku , poszłam dziś pobiegać po długiej przerwie i chyba zatrułam się tlenem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśniowa
fajna jest ta piosennka,mogę znać tytuł? Mi zakręciły się łzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Czytaliscie to: "Biuro koronera w Los Angeles poinformowało, że pełen raport z autopsji zwłok króla popu Michaela Jacksona będzie znany później, niż zakładano."? Podobno dopiero za ok. 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak biegalam to słuchałam Michaela i zamiast biegać to mi się chciało tańczyć, chyba nawet przez chwilę mnie poniosło...tak w ogóle to dołączam się do wszystkich wyrazów uwielbienia dla Króla Popu. Pamiętam jak na studiach ( 17 lat temu ) szalałam przy Another part of me...to chyba najlepszy kawałek do tańczenia jaki znam . Rosłam z Michaelem, jego muzyka była ze mną zawsze .... a teraz on nie żyje....dziwnie się z tym czuję.. smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkładają i odkładają... ściemniają ludzi, może w ogóle go nie podadzą...albo teraz siedzą i dumają co podać do wiadomości a co nie:classic_cool: ale mnie szczerze mówiąc męczy to wszystko....nie chce mi się już czytać rewelacji na jego temat...facet nie żyje i tyle...no chyba, że żyje i ukrywa się, ale to nie zmienia faktu, że dla mas umarł:classic_cool: cieszę się jego muzyką, tym jaki był, i dziękuję mu za to, że był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to staram się nie słuchać MJ...słucham innej muzy, którą uwielbiam, ale nie sprawia mi obecnie radości i wracam do MJ...i coraz bardziej zachwycam się tym co nam dał, poznaję nieznane dla mnie utwory, zakochuję się w nich, kocham mocniej te które już znam....eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Jakos trudno mi zrozumiec ze w XXI wieku, w dobie klonowania i badan nad dna, mozliwy bylby przekret w postaci ucieczki przed swiatem. Przeciez gdyby uciekl, to musialby najpierw znalezc swojego sobowtora, ktory i tak mialby inna grupe krwi i dna. To niemozliwe. Zeby cos takiego nie przecieklo do mediow, musialby to byc conajmniej projekt rzadowy, a w to trudno uwierzyc. Badzmy realistami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Na zdrowy zozsadek, cos takiego mogloby przejsc, gdyby ktos rzekoma smierc poniosl w pozaze, wybuchu itp, gdzie bardzo trudno zidentyfikowac szczatki o ile takowe zostana, ale nie gdy cialo zostaje w calosci. Przeciez sa jeszcze odciski zebow i miliony innych sposobow na ustalenie tozsamosci denata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
OSTRA, z ktorego roku jest ten koncert. Michael wygladal wtedy swietnie :) Sliczny i widac w doskonalej kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rademeness ja osobiście uważam, że on nie żyje, na tej ostatniej konferencji był w złym stanie, wg mnie wyglądał jak śmierć i w takim przypadku to, że zmarł z powodu przedawkowania leków jest wielce prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1988 The Bad Tour wg mnie najlepiej wyglądał w czasach Bad:classic_cool: uwielbiam go takim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ja kajak
ja też:D śliczny, energiczny chłopak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×