Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

🖐️ po pierwsze - evan ross rzeczywiscie na niektorych fotach bardzo przypomina MJ. i nie wnikam w to czy to jego biologiczny syn czy nie. po drugie- http://www.egoisci.pl/6767/michael_byl_bezplodny -Dziennikarze nadal próbują odkryć tajemnicę, jaka stoi za spłodzeniem trójki dzieci Michaela Jacksona. Wielu z Was w komentarzach podważa tezę, jakoby Michael, Paris i Blanket były spokrewnione z piosenkarzem. Były kochanek gwiazdora, Paul Gohranson, powiedział w wywiadzie, że jego ojcostwo jest niemożliwe, bo... był bezpłodny. gorszej bzdury nie czytalam nigdy w zyciu i sram na pudle, kozaki i inne pantofle :classic_cool: po trzecie- gembarowicz. " Kompilacja wiadomości medialnych! Teza:Michael jest gejem, Ex kochankowie opisują ich wspólne łóżkowe szaleństwa oraz ekspresyjną seksualność Michaela, cytat "król popu poliże twojego lizaka". Teza: Michael był prawiczkiem do ok 35 roku życia; żadna kobieta nie przyznała się do sexu z M w tym okresie, Tatum O'Neal-ex dziewczyna-Michael przyznał, że wykruszył, kiedy chciała go uwieść, Brooke Shields-związek czysto platoniczny, potwierdzone. Teza:Michael ma syna z Dianą Ross; gwiazdor wielokrotnie publicznie wyznawał miłość do Di, "Dirty Diana" jest dedykowana właśnie jej-odwołując się do tekstu utworu-czyżby skusiła Michaela? W testamencie czyni Dianę opiekunką dzieci zaraz po matce. Teza: Michael jest bezpłodny: były kochanek Dr Kleina-dermatologa i przyjaciela M wyznaje, iż bity w dzieciństwie Mike nie mógł mieć dzieci, Dr Klein ojcem dzieci Jacksona; tymczasem M twierdzi, że dzieci są z jego nasienia Teza: Michael jest ojcem Omara Bhatti-owoc szalonej nocy z fanką- który uczestniczył w trasach koncertowych M i mieszkał na ranczu NV, Michael ubierał go jak swoja kopię i kazał nazywać się tatą Teza: Michael się wybielał od wypadku przy kręceniu reklamy pepsi, kiedy po operacjach korekcyjnych i zabiegach odnowy zaczął dostrzegać jaśniejszy odcień skóry-twierdzi pracowniczka kliniki. Teza: Michael miał vitiligo i toczeń- twierdzi Dr Klein Teza: Michael przedawkował medykamenty, uzależnienie trwające prawie 2 dekady Teza: przyjaciel i osobisty ochroniarz od początku kariery M- Miko Brando twierdzi, że m nie był uzależniony i nie brał żadnych prochów Teza: Michael został zamordowany-twierdzi siostra La Toya, motyw majątkowy; AEG-firma promocyjna koncertów w O2 wykupiła polisę ubezpieczeniową w londyńskim Lloyd's, obejmującą przedawkowanie, ale nie pokrywającej naturalnych przyczyn śmierci. Jasnowidze? Rzeczniczka Lloyd's przyznaje, że pierwszy raz słyszy, iż firma wystawia polisy pokrywające przedawkowanie narkotyków Teza: Michael Jackson żyje i się ukrywa, a wszystko zostało skrupulatnie zaplanowane, łzy córki Paris był popisem zdolności aktorskich dziewczynki, nad którymi zachwyca się dziadzio Joe i suszy zęby na pogrzebie jak podczas rozdania nagród Grammy '84; zwłok w trumnie nie pokazano, trumna w tajemniczych okolicznościach zniknęła, a tak w ogóle były dwie trumny, a poza tym trumna była wypożyczona za 200 baksów, Michael do trumny miał 2 czarne rękawiczki, twierdzi Janet, ale w ogóle to miał jedną białą z kryształami, którą wybrała La Toya, a ja pytam- jaka trumna?! Wnioski z przedstawionych newsów: Bezpłodny gej spłodził 2-ch synów, kupił 3-kę własnych dzieci, zamordowany przedawkował i żyje. " ten post mnie rozyebał na maxa i po jego przeczytaniu jeszcze bardziej utwierdziłam sie w przekonaniu, ze gowno mnie juz obchodza ploty, domysly, spiski, tezy, teorie, rozprawki i inne tony bzdur nt. Michaela Jacksona. slucham jego muzyki i od teraz mam w doopie to, co jutro napisze o nim swiat. szczerze wbijam w to :classic_cool: dziekuje za uwage sluchając przy tym Leave me alone :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajana Rosss
Jezus Maria co to jest??? ktoś to przed chwilą wkleił na forum mjpt. zajrzalam do pierwszego linku i cała się trzęsę. kurwaaaa😭 prawda czy fotomontaż? ja już nie zaglądam w żadne linki. serce mi siądzie😭 http://www.youtube.com/watch?v=kmlMKsPe0p4&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=UmTMVI6nWOE&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=Wem7HS6DC1I&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajana Rosss
pierdolone sku....ny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie. ejmen :classic_cool: a co do ksiazek i filmow o nim to oczywiscie przeczytam i obejrze ;) dajana rosss - no zayebiste, nie ma co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy jest straszny, dwa kolejne smieszne w chooj. jakis palant chcial sie popisac zdolnosciami swojego fotoszopa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajana Rosss
chyba ciało Michaela. chyba z odsłoniętą klatką piersiową.nie wiem czy to przed autopsją czy co:( nie przyglądałam się nie wiem czy to fotomontaż, ale to jest straszne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na drugim filmie jest niby MJ lezacy w otwartej trumnie haha :o żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajana Rosss
a na trzecim? zdjęcie z pierwszego linku wygląda na prawdziwe? ????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajana Rosss
z tą otwartą trumną to już kilka wersji chyba było:O fotomontaże. to pewnie też (choć nie zaglądałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boję pierwszy widziałam przez dwie sekundy i widziałam Michaela przygotowanego do sekcji chyba więcej już nie mogę chyba fotomontaż ale sie wystraszyłam bo nie wiem co autor wymyślił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooglądajcie sobie lepiej MJ w czasach świetności, na koncertach, wyjdzie to wam na zdrowie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestancie :O 10cio letni dzieciak wam powie, ze to przeróba, w dodatku smieszniejsza niz straszniejsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ludzie, dajcie juz spokoj:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie nie rozumiesz o co chodzi ja myślałam że ktoś zrobił filmik że Michael nieżywy czeka na autopsję i ożyje -wyskoczy mi do monitoru i krzyknie aaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! albo będzie pokazywać rozkrajanie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Dobrze, że nie weszłam tu wcześniej, bo zapewne otworzyłabym te linki :O Fotomontaż również może zrobić jakies tam wrażenie... Zwłaszcza, gdy w grę wchodza silne emocje. Ja też zaraz zapodam \"Leave me alone\"... A tak w ogóle to ściskam Was mocno Dziewuszki :classic_cool: Jeszcze tego tutaj nie robiłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesco, zwróć się z tą prośbą do P.Y.T. ona jest ekspertką od MJ:classic_cool: ale dzisiaj poszła już sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
u mnie obecnie moby, przeplatajacy sie z michaelem, lambem i kravitzem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×