Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

milego koncertu mnie niestety nie bedzie.. nie mamy w miescie tego kina :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nikt z twojego otoczenia nie lubi MJ?? ja tez bym pewnie musiala isc sama.. i to w ukryciu przed moim lubym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż...jedyni znajomi jakich mam są ze studiów, z mojego kierunku, teraz są wakacje, każdy poszedł w swoją stronę i tyle...zresztą w zasadzie studia skończone... a tu gdzie mieszkam znajomych po prostu nie mam, nie ma ludzi w podobnym wieku...same rodziny w dziećmi i ludzie starsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne:( ja bym sie z toba spotkala jakbysmy mieszkały gdzies blisko:) a skad jestes? chlopa se znajdz.. ja mojego poznalam na czacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff na szczescie moj michu juz wrócił i zdążymy na koncert: D Mam teraz taki świetny humor że normalnie już sie doczekac nie moge :). U mnie (Poznań ) otworzyli juz dodatkowa 6 sale (a to tylko jedno kino )!!!! Takie jest ogromne zainteresowanie i wszystkie miejsca juz zajete , wiec Ci co przyjda z mysla ze kupia bilet dzisiaj beda starsznie zawiedzeni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba na cokole
opowiedzcie jak było. wiecie co, nie wydaje mi się żeby smierc jakiegokolwiek innego artysty zrobila takie wrazenie na ludziach z calego swiata, takie zainteresowanie jego muzyka, osoba. nawet smierc Madonny. i moim zdaniem jesli chodzi o zainteresowanie jego muzyka, to jest ono szczere i nie jest wywolane przez media, ktore juz ponad miesiac podtrzymuja temat jego smierci. jego muzyka jest ponadczasowa.posluchajcie sobie innych piosenek z lat 80 czy poczatkow 90 i porownajcie. on robil tak oryginalne i nowoczesne piosenki, z tak madrymi tekstami, ze tego nie jest w stanie zniszczyc czas. przy tym niesamowity taniec, zywiolowosc na scenie. wszystko niepowtarzalne. mial tak duzo talenow ale są takie grupy osob,ktore sa tylko powierzchownie zainteresowane MJ.rzadko jego muzyka, a przede wszystkim wygladem. pelno nastolatek, ktore do tej pory znaly jego nazwisko tylko ze slyszenia, teraz sie nim zachwyca, pisze blogi, komentuje "fotki". jaki to on slodki za czasow Bad, wrzuca na pudelki i inne kozaki teksty typu "RIP MJ", "na zawsze w naszych sercach" itd itp, a tak naprawde to tylko na pokaz. nawet nie zastanawiaja sie nad tym co pisza Jackson stal sie modny. watpie czy wiekszosc tych 15latek zna cos wiecej poza "Thrillerem" i "Black or white". dziwne to i srednio mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden szukałam chłopa, przez ostatni rok miałam 2 nieudane kilkumiesięczne związki, i szczerze mówiąc, szukania mam dość:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba zgadzam się jak czasem widzę te komentarze do fotek MJ...jaki słodki, koffany, mój....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSTRA jak bys byla z Poznania to mogłybyśmy sie ustawic i razem iść (zawsze lepiej z kims kto ma podobnego fioła na punkcie MJ niz ciagnać faceta na siłe :) ). Nie warto szukać miłości w swoim czasie sama przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nie przyjdzie... no ja wiem, że jakby tu był ktoś z mojej mieściny to bym się ustawiła... no ale nikogo takiego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra a skad Ty jestes? bo zapomnialam chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość md.s.fje
skąd oni mają to zdjęcie? pierwszy raz je widzę. trochę mnie przeraża... chłodne i dziwne http://www.wp.pl/ artkuł "Bali się Jacksona". chodzi mi o to na głównej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki ja uciekam szykowac sie na koncert :D. Jak wróce (no ewentualnie jutro rano zdam sprawozdanie :) ). Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126p.
ehh... pewnie nikogo tu nie ma mam pytanie. skąd to nagranie?:P od 1.28 widziałam takie zdjęcia, ale nie wiem co to. co on tam śpiewał i kiedy pomóżcie:) chciałabym to znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
witam, widze, ze nikogo chyba nie ma... zdajcie relacje oj, szkofda, ze nie poszłam mysle, ze jeszcze kiedys bedzie... fajne zdjecia powklejałyscie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaaaa
Ja tez nie poszłam,musiałambyc wq pracy do 20.00 :( ,żeby tak powtórzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
fajnie, ze jestescie u mnie jakos tak gorzej... znów smutno troche... a Wy co porabiacie? czy ktos juz dotarł z koncertu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×