Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

u mnie też smutno... i właśnie zastanawiam się czy nie iść spać po prostu:classic_cool: a relacje z koncertu to pewnie jutro będą... ale boję się je czytać, bo pewnie zacznę żałować, że nie poszłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Aden witaj, ja tez jestem z Bielska. A dokladniej z jakiego osiedla, czy mieszkasz moze w centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
126p dzieki za linki, nie slyszałam tego jutroposłucham, dzis pierwsza czesc, ale jakos tak prawie sie poplakałam taki fajny facet....i ci, ktorzy przy nim byli gapaili sie na to, jak umiera latami, usmiercali go... komentarze fanów tez sa rozbrajajace I love Michael

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126p.
świetny wywiad:) jestem przy 4 części. najbardziej wzruszające było gdy mówił jak bardzo kocha swoich fanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126p.
jakiż on był czarujący, miły, kulturalny, zabawny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
witaj community 126p- własnie chcialabym kogos takiego poznac, miły czarujacy, zabawny kulturalny, poza tym przystojny, piekny, skromny (choc najwspanialszy), delikatny, troche niesmiały cale zycie strace i nie znajde chyba ide spac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona kitajca
mam takie pytanie o piosenkę BAD. ten fragment: Your butt is mine Gonna tell you right Just show your face In broad daylight I'm telling you On how I feel Gonna hurt your mind Don't shoot to kill Come on, Come on, Lay it on me All right . . . on tam na pewno śpiewa Come on?:D ja w tej i w jeszcze jakiejś innej słyszę coś w stylu "dziam bo":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T - Też bym chciała, ale obawiam się, że to absolutnie niemożliwe 😭 Żona, ja też nie mogłam uwierzyć, że tam jest "Come on" :P no ale chyba jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona bo MJ wymawia come on właśnie w taki sposób;) jakby "szam on";) albo..."szambo":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj dolina tu u nas... Ciekawe jak tam u dziewczyn po pokazie... Ostra, nie łam się... ja też nie będę... Poczekajmy z tym jeszcze :P Zawsze zdążymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś dobrze mi znany zawsze powtarza: "Zabić się zawsze zdążysz" :O I coś w tym jest :) Potraktujmy to jako metaforę, rzecz jasna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama powtarza mi do znudzenia: masz jeszcze czas... masz czas na to...na tamto...jak mnie to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra - ona to robi z miłości, chce się pocieszyć, zresztą sama to wiesz. Generalnie jesteśmy w podobnej sytuacji, tylko, że ja jestem chyba dodatkowo dziwna :O :P Co Cię teraz najbardziej wkurza/boli, jeśli moge spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona kitajca
haha ale to fajnie brzmi:d skad mu sie to wzielo?:p teraz slucham sobie LOVE NEVER FELT SO GOOD i on w niej tak slodko wymawia TELL ME. tak miekko. prawie CIEL MI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie płakali, tylko po prostu siedzieli jak na stypie. Obudzili się w przedostatniej piosence "Heal the world" zaczeli klaskać i machać rękoma. Ja się nie przejmowałam innymi i tańczyłam sobie w fotelu, śpiewałam, no generalnie się dobrze bawiłam. Bo to w końcu koncert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community...oj długo by wymieniać co mnie boli... dzisiaj miałam okropny dzień:( chciałam zniknąć... w poniedziałek rozpoczynam batalię z promotorem, bo mnie olewa:( eh.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×