Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość marzenaaaaaaa
Jezu,znalazł sie zbieg z Tworek k.Warszawy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Dirty Diana kiedyś pił i to dużo :) Dawno temu widziałam w niemieckiej gazecie zdjęcie Jacskona z Taylor tacy podpici, że hoho podobno Michael przewrócił się i miał suche torsje :):) Nie należy wierzyć we wszystko co piszą gazety, ale i postać MJ jest nieco wykreowana, to był noramlny chłop o męskim głosie itp. A raczej tamta fotka i "pozdrowienia" dla MTV nie były wymyślone :):) Ja też mówie, że nie lubie alko a nie raz mi się zdarzyło to i owo po paru drinkach :D Dziewczyny, ale nadal nie wiem o jaki koncert chodzi??? Dlaczego ignorujecie niektóre posty ;/ P.S. Jestem na pewnym forum, które istenie już kilka lat pośiwęcone osobie Jacko :):) Jest ono bardzo obiektywne pełne podziwu jak i negatywnych odwołań do osby Jacskona. Czasami należy przyjąć do świadomośći, że nasz idol ma wady, bo miał ich wiele. To nie był jakiś anioł, tylko zwykły człowiek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza turbanska
dziś w multikinach wyświetlają koncert z bukaresztu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eni okej
Ciekawe co piszesz... Chciałabym zobaczyć ta gazetę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eni okej
Tylko dziwne że nie było o tym bardziej głośno. W jakich to latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eni okej
o ktorym forum piszesz? daj link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza turbanska
Mnie intdresuja slowa tego przyjaciela aktora o tym co sie dzialo podczas procesu.ze niby do szpitala trafil?ale czemu. i czemu znow ktos mowi ze bal sie ze ktos chce go zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
eni nie mogę znaleźć tego zdjęcia ;/ ale widać na nim, że jest nieźle przymroczony i ma rozpięty rozporek xD też nie widze w tym nic dziwnego po prostu może faktycznie rzadko pił i tego dnia przesadził :D:D czytałam opinie forumowiczów, że własnie jakoś dziennikarze zignorowali ten epizod i dlatego nie było o tym słychać :D:D osobiście nie widziałam tego nagrania jak pozdrwiał-bełkocząc MTV i tak myślałam, że może wy to widziałyście :D:D Jak znajde foto to podam link :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nigdy nie uważałam że Michael jest święty, bez przesady,poprostu myślę że dziewczyny uwielbiają go takiego jakim jest (był) nie idealizuję go, właśnie podoba mi się że był człowiekiem takim jak my pijanego Michaela nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Wypowiedzi forumowiczów :):) To jedno z lepszych zdjęć z tego dnia (jeśli patrzeć od pasa w górę) Tragicznie to Michael wyglądał, kiedy bełkotliwie pozdrawiał MTV. Nie wiem, co to się z Nim wtedy działo, ale nie działo się dobrze i cieszę się, że to już przeszłość.... Nie wiem- na pewno ktoś gdzieś to w necie umieścił- nie wierzę, żeby nie. To było w roku 2001 lub 2002 puszczane- ja na to natknęłam się przez przypadek przeglądając MTV. Puszczali tę wypowiedź w formie pętli, multum razy. Tekst brzmiał dokładnie tak: "Hi MTV, you're the greatest. I love you. Michael Jackson.". Bełkot to był nieludzki- nawet intonacji brakowało, co jak na Michael'a jest niespotykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23665
haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23665
a to nagranie z "what more can i...." to chodzi o koncert czy jakieś nagranie ze studia? link już nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23665
bo z koncertu to raczej żadnych zbliżeń nie było. innych pokazywali a Mike'a tylko z daleka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narami Kikuto
on mi tu na pijanego nie wygląda:P rozporek najlepszy:classic_cool: oglądałam jakiś koncert z Bad i tam też biedaczek męczył się z rozpiętym, najpierw chichotał a potem odwracał żeby go zasunąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
witam, fajnie, ze jestescie tez chcialabym zobaczyc pozdroweinie mtv i zdjecie ale....wiem, ze my nie bierzemy narkotyków, czy raczej silnych leków, lecz, czy zawsze jestesmy na sto procent tacy fotogeniczni? czy zawsze mamy porzadek w domu? czy zawsze mówimy z sensem? moja mama powiedziałam, ze on na takie szprycowanie lekami i tak trzyamł sie niezwykle, zachował niezwykla przytomnosc umysłu przeciez to juz zaczeło sie w 80- w 90 juz bylo na dobre... bez wzgeledu an wszystko zawsze bede kochac takiego neizwyklego człowieka własnie obejrzałam filmik jeszcze raz, gdzie sa urodziny paris on pieknie spiewa the lost children, mowi do dzieci, ze nie maja rytmu, to wybija im na plcach on nawet na palcach rymt pieknie potrafil wybijac, ja tak nie umiem ............................... jejku ja nie czytam tej pomaranczy, a moze ja tak do moderatora? przeciez ja sie jej boje, to jest jakis pacjent zbiegly z zakładu psychaitrycznego jaki ona ma bałagan w głowie, w sumie biedna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narami Kikuto
ee tam, ja tam nic nie widzę szcególnego. normalne zdjęcie. jakby zmęczony. ale powiedzmy sobie, co do jego image'u, to był najgorszy okres:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Dziewczyny dlaczego wy takie jesteście negatywnie nastawione do tego co złe jeśli chodzi o osobę Jacksona. Jeszcze wkleiłam wypowiedź chłopaka, który widział nagranie z MTV i ja widziałam gazetę gdzie jest foto i ta historia z rzyganiem :D:D Przecież to nic gorszącego, ale wy zawsze "oj on mówił, że nie pił, to niemożliwe przecież tu nic nie widać". Ach takie ślepe zapatrzenie w Jacksona to nie dowód na to, że jesteście fankami tylko, że macie jakąś obsesję :P Bez urazy, bo zaraz zostane zjechana :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
zdjęcia przed, w trakcie i po bankiecie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narami Kikuto
buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narami Kikuto
patrząc tak na wszystkie fotki... hmm... rzeczywiście troszkę dziwnie wyglądał:D szkoda,że filmu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
może już go nie ma w necie w końcu jak to było w 2001/2002 :):) dobra ja spadam na angielski :) miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narami Kikuto
a propos wpadek, rozporków itd. są takie fotki chyba z października 2008 z zakupów. Michael jest w czarnym garniturze a pod tym ma białą koszulę, która w pewnym momencie wystaje mu po prawej stronie z tyłu spod marynarki + źle wpuszczona w spodnie z przodu.. widać beżowe majtki. właściwie to koszula była częściowo włożona w majtki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×