Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

podobno zabili Lennona i księżną Dianę...bo jak MJ mieli ogromny wpływ na ludzi, nieśli pokój i dobro.. Diana, królowa ludzkich serc... nie mogli dopuścić do tego, by stracić kontrolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra nie wchodzilam w tego linka, ale wiem chyba o ktorym wywiadzie mowisz... cos okolo 2005? kiedy mowi o ilosci sprzedanych plyt i ze tylko w USA tak kiepsko i ze to byl spisek, ale "I don` wanna say too much I`m done"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwacjaparanoji
Może to iluminati porwało Majkela, a może ufo? Sekta z kosmosu? W koncu MOONWALK, KROK ANTYGRAWITACYJNY. Dlaczego nie śpiewał niczego o lądowaniu na księżycu. Mógł zaśpiewać coś o ciemnej nocy i jasnej tarczy księżyca do której...ujada w czasie swej bezsenności. Albo mógł powiedzieć JESTEM BEZSENNY Jestem bezsenny taka ballada to jest nie śpię po nocach i patrzę w gwiazdy szukając tam mej bezsenności... I znowu wszystkie fanki posikane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie ciemnota :O Dzięki Smooth 🌻 Tak, to ta fota! A masz może jeszcze filmik z sesji, hę? ;) Bo na YT widziałam tylko fragmencik... Teraz "Somebody's Watching Me" - sama prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo tylu ataków i oskarżeń MJ on nadal pozostawał najbardziej popularną i uwielbianą gwiazdą na świecie przez miliony, oni musieli go powstrzymać, bo Mike zaczął mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omami mamutu
to było na dailymotion. na początku którejś części "Bad tour around the world" czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman tak to fragment tego wywiadu.. wiecie, MJ był bardzo inteligentny...wiedział o co kaman.. zresztą zastanowić się głębiej nad tym wszystkim, nad muzycznym przemysłem...zobaczcie jak to teraz wygląda...jakieś pseudo gwiazdy, bez żadnych wartości, teksty bez wartości, jakaś papka, łażą w bieliźnie, dziurawych rajstopach po scenie.... zero przesłania, zero głębszej treści... MJ chciał uleczyć świat...jego powrót na szczyt mógł zarazić tym duchem kolejne pokolenia, młode pokolenia, które nie poznały go gdy był na szczycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PARANOICZKO!! ten topik jest dla FANEK Michaela!! nie zauważyłaś, że tu nie pasujesz dziewczyno?? to nie jest miejsce dla ciebie...idź sobie😠 Iluminati cię opętali czy co?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spisek w sensie dzialania calej tej machiny showbis... no moze i ma to jakis sens... jak mowie, wszystko to sa spekulacje i mozemy tak gadac, obawiam sie, do konca naszego zycia.... wiem, ze prawdy nigdy sie nie dowiemy... bo zawsze bedziemy weszyc czy aby tym razem nie podano nam znowu jakiegos gniotu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, wielkie dzięki Smooth i Omami mamutu!!! :D :D :D Piękne... Jak ja się odwdzięczę? 🌻 To pierwsze ujęcie (od Omami mamutu) to chyba Michael w stroju księcia/króla. Jest taka fotka. Jeszcze raz dziękuję bardzo :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Rany to przerażające co piszecie... już nawet nie odnosze się do twórczości Jacksona, ale te słowa wypowiedziane przez Obame i np. Jay-Z "666 zabić Jezusa". Oglądałyście serie filmów na you tubie "Wezwanie Do Przebudzenia", pokazują w jaki sposób politycy manipulują światem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
no i ta organizacja Nowy Porządek Świata... ilu piosenkarzy umieszcza te słowa w swoich piosenkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeczytałam do końca ani jednego postu tej wariatki -obserwatorkaparanoi :D to my jesteśmy obserwatorkami paranoi czyli jej wypocin cześć Ktoś tu powiedział, że illuminati zarazili go vitiligo -- :D :D :D to jest zaraźliwe? :D :classic_cool: Wierzę, że był spisek, jakiś na pewno, MJ nie byl gupi i wiedział o co kaman, ale wydaje mi się, że to bardziej chodzi o Ameryke, czarnych, i ich sprawy aniżeli jakies ilumminati i zarażanie vitiligiem :D O ile wiem, MJ nigdzie nie wspominal o iluminati, zreszta nie wiem co to kurde jest, poczytam troche. Ale w piosenkach "if roosvelt was livin, if martin luther was livin.." to chyba chodzi generanie o rządy ameryki, cały przemysł, szołbiznes itd itp Iluminati podchodzi mi już tak trochę pod ufo...ale co ja tam wiem, szary człowiek który nawet nie weidział, że SJ nie mogą się masturbowac ;) A te szatańskie teksty - to też jakies bzdury raczej, muzyka jest tak zrobiona, że nawet nie wsluchujac sie to slyszysz jakby demony wyły i krzyczały z bólu w podziemnych czeluściach, weic to chyab autosugestia, ale tez tego nie rozkminiłam. Jeju tyle czeka wiedzy do przyswojenia, a tu czasu braknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dirty jak poczytasz o Iluminati to zobaczysz, że to nie żadne ufo... narkomanka, tutaj wrzucam linka do utworu, który mówi o Iluminati, zresztą, zobacz na okładkę płyty, co znajduje się po lewej stronie:o http://www.youtube.com/watch?v=O4cfUj2Iu8Q a tutaj tekst piosenki: http://teksty.org/Gamma_Ray,New_world_order i już się zamykam na ten temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
MICHAEL JACKSON =ELVIS PRESLEY za ani jednym nie przepadam więc spadam. Z TYM ŻE Presley był egoistą SKOŃCZONYM , a Dżeskon był chory umysłowo na dodatek. I jeden i drugi i w piekle. A jesli chodzi o wasze UROJENIA to czy dobry człowiek śpiewa(???) piosenki skrzeczącym głosem, a na koniec wyjmuje karabin i we wszystkich strzela? No cóz... do szkoły ten szaleniec nie chodził.Ale to jest on a to co wy widzicie to jedna wielka ILLUMINATION. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą...Gamma Ray zajebiście grają...był taki czas, że ich tłukłam non stop:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×