Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość gejowy Gugała
o Jezu, smutno mi się strasznie zrobiło po tym filmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejowy Gugała
to był taki wulkan energii na scenie. świetne ruchy. w ogóle tyle wspomnień... trudno uwierzyć,że jego już nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :D Smooth - kupiłaś już książkę? Przeczytałaś? Daj znać :classic_cool: Dirty - rozwalił mnie Twój tekst: "A ta zwykła jest taka bardziej medialna, "komercyjna?", ale ślicznie w tych kolorach wygląda, wogole super w dzinsach z wloskami itd taki szczupak kochany, troche szaman, troche indianin w tej kamizelce taki mój ideał nio " :D :D :D A szczególnie rozbawił mnie ten "szczupak kochany" :D :D :D Ja też lubię "They Don't Care About Us". Jak wszyscy chyba ;) P.Y.T. - słodziak z Ciebie :D Uwielbiam te Twoje wspomnienia w stylu: "tez chciałąm byc jego zona, gorzej nawet- bylam nią haha, w swoim pustym łbie moze nie zona, tylko dziewczyna i jak juz kiedys pisałam gadałam sobiedo niego po angielsku, a znalałm pare zdan z jego piosenek" :D Urocze :) A w radyjku "Ain't No Sunshine" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
witaj Community, alez wyłapalas z tego gąszczu a czemu dopiero teraz jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
nie ma ich- się chyba wykruszyły nie no zartuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ten utwor jest piekny, ale taki smutny jak dla mnie zarazem lubie te wersje pelna, ponad 6 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj racja, piekny, ale też smutny... Dla mnie też smutne jest "Beat It" :O Ale ja to jakaś dziwna chyba jestem ;) P.Y.T. - a jak to było dokładnie z piosenką "They Don't Care About Us"? Chodzi mi o ten fragmnet z Żydami. Co on miał oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COMMUNITY Ja tu jeszcze przez komórkę wlazlam. RANY spać przez Was nie mogę. Pogadamy jak będziesz wcześniej.:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
w czerwonym, nie pamietam chyba takiej, hm mam tylko w niebieskim ze zlotym gdzies z gazety i te kimona, ktore sa na tej cudownej stronie ze zjeciami Michaela a gdzie widziałyscie czerwone i jak to zdjecie wygladao? z tymi Zydami to jest tak, ze w tej piosence jest malutki fragmencik nawiazujacy do nich ju me sue me no tak, ale czy to taka pisownia? musialabym spojrzec ja to sobie przetłumaczyłam jako- nazywaj mnei Zydem, lub wyzywaj mnie od żydow, ale to takie moje tlumaczenie tylko, w kazdym razie nie podobalo sie to społecznosci zydowskiej i pamietam, jak ten rabin ktory tam w stanach siedzi i na wszystko reaguje, równiez na to, co mu sie w Polsce nie podoba wyraził ostro swoje niezadowolenie, nuie pamietam czy groził jakos procesem? tego nie pamietam w odpowiedzi Michael w miejscu tego słowa w piosence dał taki dzwiek- nie słychac tego słowa i publicznie przeprosił oraz pocałowal fote tego rabina a tez apropo zydów czytałąm, ze ich nie lubi, choc jak mówie--- nie nakazuję nikomu tak myślec o Michaelu tylko mówie, co czytałam równiez przeciekla kiedys jakas jego rozmowa telefoniczna, gdzie powiedział- to pijawki, biorą najsłynniejszego człowieka na świecie, kupują sobie domy, samochody a jego zostawiaja bez grosza (oczywsicie znów nie pamietam doslownie tej wypowiedzi i na pewno nie padło tam slowo grosz, raczej w skarpetkach...ale nie kojarze, faktem jest, ze taka rozmowa wyciekla) i miał przez tez problemy, bo tam rozrywka jak i wsyzstkim rzadza zydzi nawet tłumaczyl sie potem, ze nie ma nic przeciwko zydom, ze jego przyjaciele- tu wymienił spielberga i kilku swoich prawników, praocwników i innych znanych- to zydzi- itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth - fajne literki Ci wyszły :D Widzę kilka umlautów :classic_cool: Ja to się obawiam, że niedługo w ogóle nie będę mogła tu do Was zaglądać 😭 Ale dzięki kochana za odzew 🌻 Wiecie co... Określenie "Król Popu" jest faktycznie zdecydowanie za wąskie. Przecież to nie był tylko pop. To była niezwykła mieszanka wielu gatunków muzycznych! Np. utwór "Give In To Me" to piękna rockowa ballada. Dlaczego prawie wszyscy mowią "Król Popu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. - no własnie mi się wydaje, że był gdzieś na YT fragment filmiku, gdzie Michael stoi czy tez siedzi w czerwonym kimono i patrzy w dal, a potem w obiektyw (albo na odwrót), ale może coś mi się pokręciło? W każdym razie pięknie tam wyglądał... Myślałam, że to było z jakiejś sesji i że zdjęcia też są dostępne w necie... Ale nie znalazłam (na japońskich stronach również). Może to nie było kimono? Juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak byl w Polsce mowili w wiadomościach Gwiazda Rocka i to mnie zdziwilo...A teraz mysle-wlasciwie masz racje.Spadam bo zbankrutuje Pozdrowionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tekstu piosenki - to ja nie rozumiem, czemu ten fragment uznano za obraźliwy? Wydaje mi się, że to był rodzaj metafory. No na bank nie miał nikogo obrażać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth - ja też niedawno oglądałam te wiadomości (na YT rzecz jasna) i tam faktycznie pada takie określenie :D No ale Gwiazda Rocka to też za mało ;) Może po prostu "Król Muzyki"...? Dobranoc Smooth, dzięki, że jeszcze wpadłas na chwilę 🌻 Teraz "Leave Me Alone"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazyl1980
"Never Neverland, that’s the place This particular monster can read minds Be in two places at the same time This is judgement night, execution, slaughter"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
e tam Community, nie ma sprawy, czytam sobie troche a co to za tekst pomaranczko? czy to oryginalny z piotrusia? chyba nie... z Michaela? hehe, tez chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazyl1980
threatened

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazyl1980
dziwna piosenka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazyl1980
nie slyszalem zeby o niej cos mowil. tez mnie to ciekawi.caly ten tekst jest jakis dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko-zaczynam sie niepokoić o stan swoich emocji w związku z tą piosenką-MJ mnie zniewolił więc??? Tu jest jej tlumaczenie: Threanted /Zagrożeni Ta opowieść jest wyjątkowa i zasługuje na specjlaną prezentację Pewnien potwór odwiedził pewną wieś Recepta na strach jest jak dotąd nieznana Ta osoba lub rzecz zostanie wkrótce poznana On zna każda myśl , potrafi wykryć każde uczucie A tak, zapomniałem o czymś , no nie? Zapomniałem przedstawić wam tego powtora. Obawiacie się mnie, bo wiecie , że jestem bestią Patrze na was gdy spicie, gdy leżycie w łózku, ja leże pod nim Zostaliście złapani w pułapkę w salach, a moja twarz to sciany Jestem podłogą gdy na nia padacie, a gdy krzyczycie to z mego powodu Jestem żyjacym trupem, mrocznymi myslami w waszych głowach wiem co powiedzieliście Dlatego powinniście czuć sie zagrożeni moja osobą Powinniscie uważać na mnie, powinniście czuć się zagrożeni Dlaczego śpicie, dlaczego pełzacie, powinniście czuć się zagrożeni Za każdym razem gdy wasze kobiety mówią , one mówią do mnie, zagrożeni Nie dorównacie mi nawet w połowie, dlatego powinniście czuć się zagrożeni moją osobą Myslicie , że jesteście sami, właśnie poczuliście mój dotyk Nie jestem duchem z piekła rodem, ale i tak rzuciłem na was czar Wasz najgorszy koszmar to ja, jestem wszędzie W jednej chwili zniknę, a później powrócę by zapolować na was Mówię wam , gdy będziecie leżeć w grobie Będę się na was patrzył Dlatego powinniście czuć się zagrożeni moją osobą Nienznay potwór zamierza wsiąść na statek Z odległego zakątku , w którym nie ma mroku Koszmar, taki jest temat Nibylandia , takie jest miejsce Ten dziwaczny potwór potrafi czytać w myslach Przebywac w dwóch miejscach w jedenj chwili To jest sądna noc, egzekucja, rzeź Diabeł , duchy, ten potwór jest męką Możecie byc pewni jedej rzeczy , to przeznaczenie Ludzka postawa którą odczuwacie jest dziwna Potwór , którego możecie ujrzeć znika Potwór najgroźniejszy ze wszytkich To czego byliscie przed chwilą świadkami i mogłoby być końcem Jesdnak tak nie jest To dopiero poczatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×